До уваги студентів заочної форми навчання за консультацією звертатися до розділу Контакти

Запрошуємо до публікації матеріалів у колективній монографії «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИСОКОЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТУ» Том 2  — реєстрація —> https://cutt.ly/monografia2021

Шановні друзі.

 

     В епоху глобалізації та нових технологій підготовка морських фахівців в 8dc42e63b9678145e8f8bee3850637c3b6d8ac40bf0e5d11e2pimgpsh_fullsize_distrДунайському інституті, як і у всіх світових морських навчальних закладах, зазнає серйозних змін. Складність процесів модернізації морської освіти полягає у випереджаючому характері його розвитку. Продуктом морської освіти є нові знання, компетенції, людський капітал.

      Якість освіти морських фахівців в Дунайському інституті відповідає темпам розвитку світового морського флоту. Наші лабораторії забезпечені сучасними тренажерами та навчальним обладнанням.

     Для поліпшення підготовки кадрів в інституті здійснено тісний контакт з галузевими державними підприємствами, крюїнгами, світовими судноплавними компаніями. Основною метою подальшого розвитку інституту ми бачимо в створенні умов для отримання нашими випускниками перспективних морських професій, які дозволять їм успішно адаптуватися до вимог мінливого світового ринку праці.

     З повагою,

             директор, доктор технічних наук, професор Валентин Іванович Чимшир

 

 

Автор |2021-03-22T09:42:32+00:00Декабрь 14th, 2016|страницы|Комментарии к записи Вступне Слово отключены

Про автора: