До уваги студентів заочної форми навчання за консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація «судноводіння»- номер 0677577138; «експлуатація суднових енергетичних установок»-номер 0671481997

 Увага!   XI Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИСОКОЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТУ»  03-04 грудня 2020 року  (Інформаційний лист)  Увага! Реєстрація за посиланням >>

24 жовтня о 10.00 відбудеться ОНЛАЙН День відкритих дверей на сторінці нашого закладу у FACEBOOK.  Онлай запис на підготовчі курси: https://cutt.ly/xgxC7fu

Дисципліни 2-го курсу зі скороченим терміном навчання

за спеціальністю 271 «Річковий та морський транспорт»

за спеціалізацією «СУДНОВОДІННЯ»

Робочий план 2018 – 2019 навчального року

Термін навчання — 3 року

(заочна форма навчання)

НіУМС 2 Скороченний
Найменування дисципліни Завдання та материали Робоча програма Кількість годин Лекції Лаб. години Практ.годин Залік Екзамен Контр. роботи Викладачі
Кафедра гуманітарних дисциплін (210 каб.)
1. Англійська мова за ПС завантажити 150 12 + КР Тимофєєва О.Я.
2. Ділова українська мова завантажити 120 12 + АКР Турлак Л.П.
3. Філософія завантажити 120 8 4 + РЕФ Котляр Л.І.
4. Морське право завантажити 120 6 4 + АКР Ярмоленко М.І.
Кафедра загальнонаукових дисциплін (402 каб.)
5. Теоретична механіка завантажити 120 14 10 + РГР Биковець Н.П.
6. Математичні основи судноводіння завантажити 90 10 8 + РГР Черкас О.А.
7. Економічна теорія завантажити 90 6 6 + АКР Ковальжи Н.Г.
Кафедра суднових енергетичних установок і систем (410 каб.)
8. Безпека та охорона на морі завантажити 120 6 6 + АКР Мазур Т.М.
Кафедра навігації і управління судном (401 каб.)
9. Метеорологія завантажити завантажити 120 12 10 + РР Ковальчук Ю.П.-л;  Черой Л.І.-лаб,РР,ісп
10. Маневрування і управління судном завантажити завантажити 150 8 8 + Курсова Сошніков С.Г.-л.,ісп.,Курс; ВарюшкінВ.І.-Курс,пр. Рябущенко О.Г.-Курс Дуков Д.Ф.-Курс Досковський Г.К.-Курс
11. Організація колективної діяльності та лідерство завантажити завантажити 90 8 4 + АКР Дуков Д.Ф. (зима) Сорока О.М. (весна)
Кафедра інженерних дисциплін (210 каб.)
12. Технологія і опір матеріалів завантажити 90 8 8 + АКР Ковтун О.М.
13. Комерційна експлуатація судна завантажити 90 10 10 + РР Тарасенко Т.В.-л,РР,ісп.; Вертинський В.І.-пр.,РР
14. Основи електротехніки завантажити 90 8 4 4 + АКР Залож В.І.
15. Технологія перевезення вантажів завантажити 120 10 10 + АКР Максимов С.Б.-л.,ісп.; Денисова А.С.-лаб, АКР

Лабораторно-екзаменаційна сесія проводиться 2 рази :

— з 23 вересня по 02 листопада 2019 р.

— з 17 лютого по 28 березня 2020 р.

 

Для реєстрації на сесію необхідно мати при собі зареєстровані на кафедрах контрольні/курсові роботи за планом

Автор |2020-07-19T16:21:03+00:00Февраль 8th, 1920|страницы|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар