111 СВ 112 СВ 311 МН 211 СМ 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ
Понеділок  17.02.2020 Нарисна геометрія та інженерна графіка л.3

Ракитська Н.М.

Суспільство і держава пр. 307

Перчемлі І.Ф.

Англ.м. 101 Константинова Англ.м

107

Тимофєєва

Англ.м

108

Романовська

ПЗС

пр.405

Мітін

Англ.м 106

Колмикова

НЛ

лаб.406 Червоний

Суспільство і держава 413

Березовська В.В.

Практика несення штурманської

вахти 408

Слюсаренко А.І.

ТЗУ СЕУ

практика 211

Власов І.В.

БУ СЕУ

практика 311

Постоленко С.П.

Океанські шляхи світу л.3

Крамаренко В.В.

Укр. мова за проф. спрям. 307

Турлак Л.П.

Вища математика 411

Черкас О.А.

НЛ

лаб. 406 Коротченков

ПЗС

пр.405

Мітін

Англ.м 106

Колмикова

Англ.м

108

Романовська

Організація колективної діяльності та лідерство 413

Сорока О.М.

Практика несення штурманської

вахти 408

Слюсаренко А.І.

СТіКУ лаб.122

Потапов

Англ.м

107

Тимофєєва

ТЗУ СЕУ

практика 211

Власов І.В.

Інформаційні технології л.3

Делі І.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Морська інженерна практика 411

Ліпенков І.В.

ПЗС

пр.405

Мітін

НЛ

лаб. 406 Коротченков

Організація кол. діяльності та лідерство пр. 412

Сорока О.М.

Термогідродинамічні процеси 413

Биковець Н.П.

Англ.м

106

Тихонова

Англ.м

108

Романовська

СЕУ

лаб.208

Ярмакі

РНП

лаб.301

Рижков

Англ.м.

101 Константинова

Англ.м

107

Тимофєєва

СТіКУ лаб.122

Потапов В.М.

Залік. 412 ТОМ

Ковтун О.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

РНП

лаб.301

Рижков

Вівторок  18.02.2020 Фізика л.3

Федоренко А.В.

Англійська мова за проф. спр. 307

Желясков В.Я.

Англ.м. 101 Константинова Англ.м

107

Тимофєєва

Англ.м

108

Романовська

НЛ

лаб. 406 Коротченков

Англ.м 106

Колмикова

ПЗС

пр.405

Мітін

Устрій судна та морехідні якості

412

Тарасенко Т.В.

Практика несення штурманської

вахти 408

Слюсаренко А.І.

 Суднові турбінні і котельні установки 413

Лихогляд К.А.

Вища математика л.3

Чумаченко М.М.

СТ та морські ТЗ пр. 307

Коваленко С.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Англ.м

108

Романовська

ПЗС

пр.405

Мітін

Англ.м 106

Колмикова

НЛ

лаб.312 Червоний

Термогідродинамічні процеси 412

Биковець Н.П.

НЛ

лаб. 406 Сошников

РНП

лаб.301

Рижков

Англ.м

101

Тихонова

ПНШВ пр. 408

Слюсаренко

Організація колективної діяльності та лідерство 413

Сорока О.М.

Морська практика л.3

Алексєєв О.О.

Глобальний транспортний ринок пр. 307

Коваленко С.І.

Фізика 411

Биковець Н.П.

ПЗС

пр.405

Мітін

Англ.м

120

Тихонова

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Суспільство і держава практика 413

Березовська В.В.

Англ.м

106

Колмикова О.О.

ПНШВ пр. 408

Слюсаренко

РНП

лаб.301

Рижков

НЛ

лаб. 312

Червоний

Англ.м

108

Романовська

Англ.м.

101 Константинова

БУ СЕУ лаб. 311

Постоленко

Англ.м

107

Тимофєєва О.Я.

Залік. Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Залік. 411  ТОМ

Ковтун О.М.

РНП

лаб.301

Рижков

Середа   19.02.2020 Безпека та охорона на морі пр. 407

Мазур Т.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Філософія практика 307

Татарко І.І.

Вища математика практика л.3

Дрожжина А.В.

Філософія  л.2

Тишик І.С

Електротехніка лаб. ел.лаб. Радюков Метрологія лаб.120

Коваленко

Англ.м

106

Колмикова О.О.

СЕУ

лаб.208

Ярмакі

Англ.м

108

Романовська

Англ.м

101

Тихонова

РНП

лаб.301

Рижков

Теорія та засоби управління судновими енергетичними установками 413

Данилян А.Г.

Вища математика пр. л.3

Чумаченко М.М

Безпека та охорона на морі пр. 407

Мазур Т.М.

Логіка 307

Биковець Н.П.

Технологія мат-ів і ремонт суднового облад.  411

Ковтун О.М.

Філософія

практика л.2

Тишик І.С.

Англ.м 106

Колмикова

Англ.м

108

Романовська

Метрологія лаб. 120

Коваленко

Електротехніка лаб. ел.лаб. Радюков ТГП  

практика 412

Ракитська Н.М.

Англ.м

108

Тихонова

РНП

лаб.301

Рижков

ПНШВ пр. 312

Слюсаренко

СЕУ

лаб.208

Ярмакі

СТіКУ пр. 122

Потапов

БУ СЕУ пр. 311

Постоленко

Організація кол. діяльності та лідерство пр. 306

Червоний О.Д

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Вища математика пр. л.3

Чумаченко М.М

Укр. мова за проф. спрям. пр. 307

Турлак Л.П.

 Фізика л.2

Биковець Н.П.

ПЗС

пр.405

Мітін

Маневрування пр.406

Варюшкін

Філософія

практика 306

Тишик І.С.

 ТГП

практика 412

Ярмакі  А.Х.

Метрологія лаб. 120

Коваленко

РНП

лаб.301

Рижков

Англ.м

108

Романовська

ПНШВ пр. 312

Слюсаренко

БУ СЕУ пр. 311

Постоленко

СТіКУ лаб. 122

Потапов

Маневрування пр.406

Варюшкін

Залік. Фіз-ра

Бондаренко І.В.

РНП

лаб.301

Рижков

   
Четвер   20.02.2020 Вища математика пр. л.3

Чумаченко М.М

Фізика лаб. 101 Іванов НГ

пр. 313 Ракитська

Логіка 307

Биковець Н.П.

Технологія мат-ів і ремонт суднового облад.  пр. 306

Ковтун О.М.

Англ.м

108

Романовська

Англ.м

107

Тихонова

Англ.м 106

Колмикова

ПЗС

пр.405

Мітін

Електротехніка та електричні машини л.2

Радюков Є.М.

Практика несення штурманської

вахти 408

Слюсаренко А.І.

Організація кол. діяльності та лідерство пр. 413

Червоний О.Д.

БУ СЕУ лаб. 311

Постоленко С.П.

Англ.м л.3

Колмикова

Англ.м. 120 Константинова Фізика лаб. 106 Іванов Англ.м

107

Тихонова

Глобальний транспортний ринок пр. 307

Коваленко С.І.

Фізика лаб. 101 Федоренко ІТ

пр. 313

Матвійчук Т.М.

Організація кол. діяльності та лідерство пр. 411

Сорока О.М.

НЛ

лаб.406 Червоний

ПЗС

пр.405

Мітін

ТГП

лаб. 412

Ярмакі

Англ.м

108

Чиж

Економічна теорія

практика 306

Ковальжи Н.Г.

Практика несення штурманської

вахти 408

Слюсаренко А.І.

Суднові турбінні і котельні установки 413

Лихогляд К.А.

Безпека та охорона на морі л.3

Мазур Т.М.

ІТ

пр. 313

Матвійчук Т.М.

 Фізика лаб. 101 Іванов ПЗС

пр.405

Мітін

Англ.м

106

Тихонова

Організація кол. діяльності та лідерство пр. 411

Сорока О.М.

Економічна теорія

практика 412

Ковальжи Н.Г.

Суспільство і держава практика л.2

Березовська В.В.

НЛ

лаб. 406 Сошников

Англ.м

108

Романовська

НЛ

лаб. 312

Червоний

РНП

лаб.301

Рижков

Теорія та засоби управління судновими енергетичними установками 413

Данилян А.Г.

Залік. 408 ПЗС. Ковальчук Ю.П. Залік. 411 ОКД . Сорока О.М. Англ.м

106

Тихонова

РНП

лаб.301

Рижков

П’ятниця  21.02.2020 Англ.м 106

Колмикова

Англ.м. 107 Константинова НГ

пр. 313 Ракитська

Фізика лаб.

101

Іванов

Демократія: від теорії до практики 307

Петров В.С.

Фізика 411

Биковець Н.П.

Філософія

практика л.2

Тишик І.С.

ПЗС

пр.405

Мітін

НЛ

лаб.406 Червоний

Устрій судна та морехідні якості

практика 306

Красноступ О.В.

Суспільство і держава практика 412

Березовська В.В.

Практика несення штурманської

вахти 408

Слюсаренко А.І.

Теорія та засоби управління судновими енергетичними установками 413

Данилян А.Г.

НГ

пр. 313 Ракитська

Фізика лаб. 106 Федоренко Англ.м л.3

Колмикова

Англ.м

107

Тихонова

Демократія: від теорії до практики пр. 307

Петров В.С.

Англ.м. л.2 Константинова Фізика лаб. 101 Іванов Організація кол. діяльності та лідерство пр. 411

Сорока О.М.

ПЗС

пр.405

Мітін

Маневрування пр.401

Варюшкін

Суспільство і держава практика 413

Березовська В.В.

Устрій судна та морехідні якості

практика 412

Красноступ О.В.

НЛ

лаб. 406 Сошников

РНП

лаб.301

Рижков

НЛ

лаб. 312

Червоний

Англ.м

108

Романовська

БУ СЕУ лаб. 311

Постоленко

СТіКУ пр. 122

Потапов

ТЗУ СЕУ

практика 211

Власов І.В.

Фізика лаб. 101 Федоренко НГ

пр. 313 Ракитська

Фізика лаб. 106 Іванов Англ.м

413

Тихонова

Морська інженерна практика пр. 120

Ліпенков І.В.

Англ.м

108

Романовська

ПЗС

пр.405

Мітін

Залік. 408  ПЗС. Ковальчук Ю.П. Електротехніка лаб. ел.лаб. Радюков Англ.м

306

Чиж

Англ.м

107

Колмикова О.О.

ПНШВ пр. 408

Слюсаренко

РНП

лаб.301

Рижков

НЛ

лаб. 312

Червоний

ТЗУ СЕУ

практика 211

Власов І.В.

СТіКУ пр. 122

Потапов В.М.

Залік. 411  ОКД Сорока О.М. РНП

лаб.301

Рижков

Автор |2020-02-15T13:26:10+00:00Февраль 15th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар