111 СВ 112 СВ 211 СМ 311 МН 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ
Понеділок 30.09.2019 Суспільство і держава л.2

Березовська В.В.

Нарисна геометрія та інженерна графіка 412

Ракитська Н.М.

Вища та прикладна математика 307

Черкас О.А.

Навігація та лоція л.3

Варюшкін В.І.

Інформаційні технології 411

Яремчук С.О.

Навігація та лоція  408

Коротченков М.П.

Вища математика л.2

Чумаченко М.М.

 Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Інформаційні системи та технології 313

Делі І.І.

Математичні основи судноводіння л.3

Черкас О.А

Інформаційні технології 411

Яремчук С.О.

Метеорологія  408

Ковальчук Ю.П.

Інформаційні технології л.2

Делі І.І.

Вища математика 412

Черкас О.А.

Теоретична механіка л.3

Биковець Н.П.

Англ.м.  107

Тимофєєва О.Я.

Англ.м.  101 Чиж С.Г. Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Електронавігаційні прилади 408

Даниленко О.Б.

Вівторок 01.10.2019 Історія та культура України л.2

Березовська В.В

Історія та кул-ра України 412

Татарко І.І.

Англійська мова за проф.спр. 307

Желясков В.Я

Мат. основи судновод.

практика 411

Черкас О.А.

НЛ лаб.405

Рябущенко

 

Англ.м. 108

Романовська О.Р.

Опір матеріалів

пр. 122

Герганов Л.Д.

Англ. мова 106

Колмикова О.О.

Менеджмент морських ресурсів 408

Досковський Г.К.

Вища математика л.2

Чумаченко М.М.

Англ.м.211

Константинова

Англ.м. 107

Тимофєєва О.Я.

Інформаційні системи та технології

практика 313

Делі І.І.

Англ.м. 108

Романовська О.Р.

Англ.м. л.3

Колмикова О.О.

Мат. основи судновод.

практика 411

Черкас О.А.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Технічна хімія

лаб. 106

Кірсанова

Теорія та будова судна 408

Тарасенко Т.В.

Фізика л.2

Яремчук С.О.

Безпека та охорона на морі 407

Міщенко В.І.

Вища та прикладна математика пр. 307

Черкас О.А.

 Англ.м. 108

Романовська О.Р.

Англ.м.л.3

Колмикова О.О.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Англ.м.  107

Тимофєєва О.Я.

Англ.м. 101 Чиж С.Г. Інф. тех. пр.  313

Делі І.І.

Метеорологія  408

Ковальчук Ю.П.

Середа  02.10.2019 Фізика

лаб. 101

Іванов О.Д.

Англ.м. 106

Константинова Т.М.

Англ.м. 107

Колмикова О.О.

Англ.м. 108

Романовська О.Р.

Фізика 413

Биковець Н.П.

Економічна теорія 307

Гилка У.Л.

Навігація та лоція л.3

Варюшкін В.І.

Безпека людини та охорона навколишнього середовища 411

Кірсанова В.В.

Теорія та будова судна 408

Тарасенко Т.В.

Англ.м. 107

Колмикова.

Фізика

лаб. 101

Іванов О.Д

Фізика

лаб. 106

Федоренко А.В

Англ.м. 108

Романовська О.Р.

Історія та кул-ра України практика 413

Татарко І.І.

Історія та кул-ра Укр. 307

Перчемлі І.Ф.

Теоретична механіка л.3

Биковець Н.П.

Безпека людини та охорона навколишнього середовища практика 411

Кірсанова В.В.

Термогідродинамічні процеси

лаб. 412

Ракитська Н.М.

Електронавігаційні прилади 408

Даниленко О.Б.

 Ділова українська мова л.2

Турлак Л.П.

Безпека та охорона на морі 407

Міщенко В.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В

 Основи електротехніки л.3

Залож В.І.

Інф. тех. пр.  211 Яремчук С.О. ТГП лаб. 412

Ярмакі АХ.

Безпека людини та ох.навкол.серед. практика 411

Кірсанова В.В.

Англ.м. 107 Тихонова І.Ю ЕНП лаб. 312 Квасніков П.К Метеорологія лаб. 307

Черой Л.І.

Англ.м.  108 Романовська
Звіт з плавпрактики.411 Варюшкін В.І.
Четвер  03.10.2019 Теорія та будова судна л.2

Тарасенко Т.В.

Англ.м. 407

Константинова Т.М.

Нар.геометрія та ін. графіка

пр. 313

Ракитська Н.М

Економічна теорія 307

Гилка У.Л.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

 Англ.м. 107

Колмикова О.О.

Англ.м. 108

Романовська О.Р.

ТГП лаб. 412

Ярмакі АХ.

Технічна хімія

лаб. 106

Кірсанова

Опір матеріалів

пр. 122

Герганов Л.Д.

Англ.м. л.3 Тихонова І.Ю. НЛ лаб.406

Коротченков М.П.

НЛ лаб.405

Рябущенко О.Г.

ЕНП лаб. 312 Квасніков П.К
Англ.м. 107

Колмикова О.О.

Англ.м. л.3

Константинова Т.М.

В.мат. пр. л.2

Чумаченко М.М.

Безпека та охорона на морі практика 407

Міщенко В.І.

Безпека людини та охорона праці 307

Тірон-Воробйова Н.Б.

Основи ел.техн. лаб. ел./лаб.

Штефирца О

НЛ лаб.301

Варюшкін В.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Технічна хімія

лаб. 106

Кірсанова

Інф. тех. пр.  211 Яремчук С.О. Термогідродинамічні процеси пр. 412

Ракитська Н.М.

НЛ лаб.406

Коротченков М.П

Англ.м. 108 Романовська ЕНП лаб. 312 Квасніков П.К НЛ лаб.405

Рябущенко О.Г.

В.мат. пр. л.2

Чумаченко М.М.

Англ.м. 122 Колмикова О.О. Фізика

лаб. 101

Федоренко

НГ та ІГ

пр. 313

Ракитська Н.М

Англ.м. 107

Тимофєєва О.Я.

Вища та прикладна математика пр. 408

Черкас О.А.

Осн.ел.техн. лаб. ел./лаб.

Штефирца

НЛ лаб.405

Рябущенко

Філософія 411

Котляр Л.І.

ЕНП лаб. 312 Квасніков П.К. Метеорологія лаб. 307

Черой Л.І.

Англ.м. 106 Тихонова І.Ю Англ.м. 108 Романовська
Звіт з плавпрактики. 408 Варюшкін В.І.
П’ятниця  04.10.2019 Ділова українська мова пр. л.2

Турлак Л.П.

Суспільство і держава пр. л.3

Березовська В.В.

Вища математика

практика 412

Дрожжина А.В.

Економічна теорія практика 107

Гилка У.Л.

НЛ лаб.406

Варюшкін В.І.

Основи ел.техн. лаб. ел./лаб.

Штефирца

Теоретична механіка практика 408

Горєлова О.В.

Філософія 411

Котляр Л.І.

Теорія та будова судна пр. 306

Вертинський В.И.

Англ.м. 106 Тихонова І.Ю Метеорологія лаб. 307

Черой Л.І.

Суспільство і держава пр. л.2

Березовська В.В.

Ділова українська мова пр. л.3

Турлак Л.П.

Безпека та охорона на морі практика 407

Міщенко В.І.

Історія та кул-ра Укр. практика 107

Перчемлі І.Ф.

Теоретична механіка практика 408

Горєлова О.В.

Англ.м.106

Колмикова О.О.

Основи ел.техн. лаб. ел./лаб.

Штефирца

Термогідродинамічні процеси пр. 412

Ярмакі АХ.

Філософія

пр. 411

Котляр Л.І.

Метеорологія лаб. 307

Черой Л.І.

Англ.м. 108 Романовська Менеджмент морських ресурсів практика 306

Досковський Г.К.

Економічна теорія л.2

Коваленко С.І.

Фізика

лаб. 106

Іванов О.Д

Фізика

лаб. 101

Федоренко А.В

Радіотехніка та електроніка л.3

Залож В.І.

Філософія

пр. 122

Котляр Л.І.

Англ. мова 107

Колмикова О.О.

Менеджмент морських ресурсів практика 122

Досковський Г.К.

Теорія та будова судна практика 306 Вертинський В.И.
Автор |2019-10-05T11:30:38+00:00Сентябрь 29th, 2019|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар