До уваги студентів заочної форми навчання за консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація «судноводіння»- номер 0677577138; «експлуатація суднових енергетичних установок»-номер 0671481997

 Запрошуємо всіх прийняти участь у святкуванні «Дня Інституту», яке заплановано на 12.02.21

Запрошуємо до публікації матеріалів у колективній монографії «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИСОКОЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТУ» Том 2  — реєстрація —> https://cutt.ly/monografia2021

Курси підвищення кваліфікації командного складу морських суден при Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія»

З 2004 року при Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія» працюють курси підвищення кваліфікації командного плавскладу за напрямками «Судноводіння» та «Енергетика суден»  з використанням сучасних тренажерів-симуляторів Ізмаїльського морського тренажерного центру «Марін Про Сервіс» на учбово-тренажерного центру «Альфа-Трейнінг» функціонують на базі Дунайського інституту НУ «ОМА» з 2004 р. Підвищення кваліфікації при ДІ НУ «ОМА» ліцензовано Міністерством освіти та науки України за напрямком «Морський та річковий транспорт» у 2011 р. ухвалено Системою якості сертифікована Bureau Veritas на відповідність стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015 IDT).

Курси підвищення кваліфікації очолює Лихогляд Костянтин Андрійович, судновий механік-універсал першого розряду, доцент кафедри «Суднові енергетичні установки та системи» ДІ НУ «ОМА».

КПК укомплектовано висококваліфікованим складом. Всі викладачі мають вищу освіту, морську кваліфікацію та відповідають вимогам IMO з кожного профілю. На постійній основі на КПК працюють чотири кандидата наук, та три доценти з великим досвідом практичної та викладацької роботи.  Крім того, до процесу підготовки залучаються  діючи капітани та стармехів які працюють на сучасних суднах різних суднохідних компаній світу.

Результати мониторингу ринку праці на освітні послуги ДІ НУ «ОМА» щодо підвищення кваліфікації командного складу морських суден є погодженими з Одеською обласною державною администрацією.

Манільська Конференція IMO, яка відбулася у червні 2010 р., затвердила нові поправки до Міжнародної конвенції з підготовки та дипломування моряків та несення вахти (ПДМНВ 78/95) стосовно стандартів компетенції плавскладу морських суден. За Резолюцією 7 Конвенції, а також згідно з вимогами Правила 1/11 Конвенції, держави учасниці Конвенції є зобов’язаними организовувати перепідготовку та підвищення кваліфікації плавскладу для досягнення нових стандартів компетенції.

Тренажерне обладнання яке використовується КПК ДІ НУ «ОМА» повністю відповідає вимогам Конвенції та Стандартів якості ISO 90001: 2008 включає наступні комп’ютерні тренажери:
1. Повномасштабний навігаційний місток «Navi-Trainer Professional 5000 School Edition», включає:

 • Маневрування і керування судном;
 • Електронна картографія;
 1. МКУБ Система управління безпеки менеджменту компанії;
 2. Тренажер ГМЗЛБ «ТGS-3000»;
 3. Машинний тренажер «Engine Room Simulator ERS 4000″, включає:
 • Технічне обслуговування головних суднових установок і допоміжних систем суден;
 • Головні силові установки та суднові системи;
 1. Турбо-дизельні установки;В процессе обучения используются чертежи, плакаты,схемы.

Прийом документів претендентів на проходження курсів підвищення кваліфікації командного складу морських суден здійснюється щоденно

з 9-00 до 15-00 у каб. 302 Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія».

Початок занять щопонеділка, термін навчання на курсах 10 робочих днів.

 

Для оформлення на КПК є обов’язковим надання зазначених нижче документів (у копіях):

 1. Паспорт громадянина України (стор.1,2, 11);
 2. Ідентифікаційний код;
 3. Посвідчення особи моряка (сторінки з переміщеннями по суднах);
 4. Учбовий диплом(и);
 5. Робочий диплом + підтвердження до нього;

Наша адреса: м. Ізмаїл, Одеська область, вул. Фанагорійська 9, каб. 302

Тел. (048) 771-61-01 Email: kpkizf@onma.edu.ua

Консультації по послугам дипломно паспортного відділу Ізмаїльського морського порту  на сайті izmport.com.ua в розділі «Послуги та тарифи»

2019-04-24T20:34:32+00:00