До уваги студентів заочної форми навчання за консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація «судноводіння»- номер 0677577138; «експлуатація суднових енергетичних установок»-номер 0671481997

 Запрошуємо всіх прийняти участь у святкуванні «Дня Інституту», яке заплановано на 12.02.21

Запрошуємо до публікації матеріалів у колективній монографії «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИСОКОЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТУ» Том 2  — реєстрація —> https://cutt.ly/monografia2021

Дата

Контр.

  2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у
18.11.20

середа

18:10 КОНС

Фізика

Яремчук С.О.

19.11.20

четвер

15:10 ЗАЛІК

Технологія і опір мат-ів

Ковтун О.М.

КОНС(16:40)

В.математика

Горєлова О.В.

 
17:10 КОНС

В.математика

Щоголєва Т.М.

ІСПИТ (18:30)

Фізика

Яремчук С.О.

20.11.20

п’ятниця

15:10 ЗАЛІК

ОКД та лідер

Сорока О.М.

ЗАЛІК(16:30)

Термогідрод.

процеси

Ярмакі А.Х.

 
17:10 ІСПИТ

В.математика

Щоголєва Т.М.

ІСПИТ(18:30)

В.математика

Горєлова О.В.

21.11.20

субота

 

  ЗАЛІК

ММР

Сорока О.М.

КОНС (16:30)

Інформ.технології

Делі І.І.

15:10 КОНС

Т.механіка

Биковець Н.П.

КОНС(16:30) Теоретична та прикладна механіка

Горєлова О.В.

23.11.20

понеділок

13:40 КОНС

Філософія

Байрамова О.В.

ЗАЛІК (16:40)

ОКД та лідер

Сорока О.М.

15:40 ІСПИТ

Т.механіка

Биковець Н.П.

ІСПИТ(18:30)

Інформ.технології

Делі І.І.

24.11.20

вівторок

13:40 КОНС

Математ.основи СВ

Черкас О.А.

КОНС(16:40)

Англ.мова

Желясков В.Я.

 

15:40 ІСПИТ

Філософія

Байрамова О.В.

ІСПИТ(18:30)

Теоретична та прикладна механіка

Горєлова О.В.

25.11.20

середа

13:40 КОНС

ДУМ

Турлак Л.П.

 

КОНС (16:40)

Безпека людини та ОНС

Кірсанова В.В.

15:40 ІСПИТ

Математ.основи СВ

Черкас О.А.

ІСПИТ(18:30)

Англ.мова

Желясков В.Я.

26.11.20

четвер

13:40 КОНС

Суспільство і держава

Березовська В.В.

КОНС(16:40)

Екон.теорія

Ковальжи Н.Г.

15:40 ІСПИТ

ДУМ

Турлак Л.П.

ІСПИТ (18:30)

Безпека людини та ОНС

Кірсанова В.В.

27.11.20

п’ятниця

13:40 КОНС 108

Англ.мова

Константинова Т.М.

КОНС(15:10)

Опір мат-ів

Герганов Л.Д.

15:40 ІСПИТ

Суспільство і держава

Березовська В.В.

ІСПИТ(17:10)

Екон.теорія

Ковальжи Н.Г.

Субота

28.11.20

09:00 ЗАЛІК

Морська практика

Сошніков С.Г.

ЗАЛІК(13:40)

Суспільство і держава

Березовська В.В.

 

 
11:10 ІСПИТ

Англ.мова

Константинова Т.М.

ІСПИТ(15:40)

Опір мат-ів

Герганов Л.Д.

КОНС(16:40)

М.право

Ярмоленко М.І.

30.11.20

понеділок

16:40   КОНС

Електрообл суден

Радюков Є.М.

18:00     ІСПИТ

М.право

Ярмоленко М.І.

Автор |2020-11-22T20:09:32+00:00Ноябрь 21st, 2020|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар