До уваги студентів заочної форми навчання за консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація «судноводіння»- номер 0677577138; «експлуатація суднових енергетичних установок»-номер 0671481997

 Увага!   XI Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИСОКОЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТУ»  03-04 грудня 2020 року  (Інформаційний лист)  Увага! Реєстрація за посиланням >>

24 жовтня о 10.00 відбудеться ОНЛАЙН День відкритих дверей на сторінці нашого закладу у FACEBOOK.  Онлай запис на підготовчі курси: https://cutt.ly/xgxC7fu

Дата час 3 СВ 3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СВ-у 2 СМ-у
12.10.20 15:10         ЗАЛІК

Безпека та ох. на морі

Мазур Т.М.

 
16.10.20 15:10         ЗАЛІК

Технологія мат-ів і РД СТЗ

Герганов Л.Д.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Мат.основи судноводіння

Черкас О.А.

 
17.10.20 15:10         ЗАЛІК

Орг.колективної

дія-ті та лідерство

Сорока О.М.

ІСПИТ

Мат.основи судноводіння

Черкас О.А.

 
19.10.20 13:40 КОНСУЛЬТАЦІЯ

Морське право

Ярмоленко М.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ТГП

Ярмакі А.Х.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Англ. мова за ПС

Тимофєєва О.Я.

  КОНСУЛЬТАЦІЯ

Запобіг. забрудненню мор.середовища

Кірсанова В.В.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ДУМ

Турлак Л.П.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Опір матеріалів

Герганов Л.Д.

15:10 ЗАЛІК

Англ. мова

Тихонова І.Ю.

ЗАЛІК

СЕУ та ЕС

Найдьонов А.І.

Консультація

БУ СЕУ і МРМВ

Маслов І.З.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Фізика

Смирнова І.М.

ЗАЛІК

Устрій судна та морехідні якості

Тарасенко Т.В.

ЗАЛІК

Технологія і опір матеріалів

Ковтун О.М.

ЗАЛІК

Англ. мова

Желясков В.Я.

20.10.20 13:40 КОНСУЛЬТАЦІЯ

Математичні основи судноводіння

Черкас О.А.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Морське право

Ярмоленко М.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

РНП

Даниленко О.Б.

  КОНСУЛЬТАЦІЯ

Філософія

Байрамова О.В.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Теоретична механіка

Биковець Н.П.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Фізика

Смирнова І.М.

15:10 ІСПИТ

Морське право

Ярмоленко М.І.

ІСПИТ

ТГП

Ярмакі А.Х.

ІСПИТ

Англ. мова за ПС

Тимофєєва О.Я.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Теорія та засоби упр.СЕС

Данилян А.Г.

ІСПИТ

Фізика

Смирнова І.М.

ІСПИТ

Запобіг. забрудненню мор.середовища

Кірсанова В.В.

ІСПИТ

ДУМ

Турлак Л.П.

ІСПИТ

Опір матеріалів

Герганов Л.Д.

21.10.20 13:40 КОНСУЛЬТАЦІЯ

Філософія

Перчемлі І.Ф.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Навігація та лоція

Сошніков С.Г.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Англ.мова (за ПС)

Желясков В.Я.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Історія та культура України

Ярмоленко М.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Метеорологія

Черой Л.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ДУМ

Турлак Л.П.

15:10 ІСПИТ

Математичні основи судноводіння

Черкас О.А.

ІСПИТ

Морське право

Ярмоленко М.І.

ІСПИТ

РНП

Даниленко О.Б.

ІСПИТ

БУ СЕУ і МРМВ

Маслов І.З.

ЗАЛІК

Океанські шляхи світу

Крамаренко В.В.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Фізика

Смирнова І.М.

ІСПИТ

Теоретична механіка

Биковець Н.П.

22.10.20 13:40 Консультація

Навігація та лоція

Коротченков М.П.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Запобіг.забруд.МС

Кірсанова В.В.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

НІС

Крамаренко В.В.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Економічна теорія

Коваленко С.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Суспільство і держава

Березовська В.В.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Інформаційні технології

Яремчук С.О.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Морське право

Ярмоленко М.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Вища математика

Чумаченко М.М.

15:10 ЗАЛІК

Основи електротехніки

Залож В.І.

ІСПИТ

Філософія

Перчемлі І.Ф.

ІСПИТ

Навігація та лоція

Сошніков С.Г.

ІСПИТ

Теорія та засоби упр.СЕС

Данилян А.Г.

ІСПИТ

Історія та культура України

Ярмоленко М.І.

 

ЗАЛІК

Суспільство і держава

Березовська В.В.

ІСПИТ

Метеорологія

Черой Л.І.

ІСПИТ

Фізика

Смирнова І.М.

23.10.20 13:40   КОНСУЛЬТАЦІЯ

Електрообладнання суден

Радюков Є.М.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СДУіС

Найдьонов А.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Інформаційні технології

Делі І.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Вища математика

Чумаченко М.М.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Філософія

Житомирська Т.М.

ЗАЛІК

Менеджмент морських ресурсів

Маслов І.З.

15:10 ІСПИТ

Навігація та лоція

Коротченков М.П.

ІСПИТ

Запобіг.забруд.МС

Кірсанова В.В.

ІСПИТ

НІС

Крамаренко В.В.

ІСПИТ

Англ.мова (за ПС)

Желясков В.Я.

ІСПИТ

Суспільство і держава

Березовська В.В.

ІСПИТ

Фізика

Смирнова І.М.

ІСПИТ

Морське право

Ярмоленко М.І.

ІСПИТ

ДУМ

Турлак Л.П.

24.10.20 13:40 КОНСУЛЬТАЦІЯ

Теорія і будова судна

Тарасенко Т.В.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СТ та КУ

Лихогляд К.А.

КОНСУЛЬТАЦІЯ Метеорологія

Черой Л.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СДВЗ

Данилян А.Г.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Вища математика

Чумаченко М.М.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Історія та культура України

Ярмоленко М.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Маневрування і УС

Сошніков С.Г.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Теоретична та приклад. механіка

Биковець Н.П.

15:10 ЗАЛІК

Радіотехніка та електроніка

Залож В.І.

ІСПИТ

Електрообладнання суден

Радюков Є.М.

ЗАЛІК

ПНШВ

Слюсаренко А.І.

ІСПИТ

Економічна теорія

Коваленко С.І.

ІСПИТ

Інформаційні технології

Делі І.І.

ІСПИТ

Інформаційні технології

Яремчук С.О.

ІСПИТ

Філософія

Житомирська Т.М.

ІСПИТ

Вища математика

Чумаченко М.М.

26.10.20 13:40 КОНСУЛЬТАЦІЯ

Маневрування і УС

Сошніков С.Г.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

УС та мор.як.

Тарасенко Т.В

ІСПИТ

Метеорологія

Черой Л.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Авт. СЕУ

Лещьов В.О.

ЗАЛІК

Менеджмент морських ресурсів

Сорока О.М.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Англ. мова

Желясков В.Я.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Електротехніка

Радюков Є.М.

15:10 ІСПИТ

Теорія і будова судна

Тарасенко Т.В.

ІСПИТ

СТтаКУ

Лихогляд К.А.

ІСПИТ

СДУіС

Найдьонов А.І.

ІСПИТ

Вища математика

Чумаченко М.М.

ІСПИТ

Маневрування і УС

Сошніков С.Г.

ЗАЛІК

Запобіг. забруд. мор.середовища

Кірсанова В.В.

27.10.20 13:40   КОНСУЛЬТАЦІЯ

ТВРР

Власов І.В.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Експлуатація спеціалізованих суден

Сошніков С.Г.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Менеджмент мор.ресурсів

Маслов І.З.

ЗАЛІК

Радіотехніка та електроніка

Залож В.І.

ЗАЛІК

Економічна теорія

Коваленко С.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Комерційна експлуат.судна

Максімов С.Б.

ЗАЛІК

Метрологія та теплотех.вимір.

Ковтун О.М.

15:10 ІСПИТ

Маневрування і УС

Сошніков С.Г.

ІСПИТ

УС та мор.як.

Тарасенко Т.В

ЗАЛІК

Дії під час аварій

Коротченков М.П.

ІСПИТ

СДВЗ

Данилян А.Г.

ІСПИТ

Вища математика

Чумаченко М.М.

ІСПИТ

Історія та культура України

Ярмоленко М.І.

ІСПИТ

Англ. мова

Желясков В.Я.

ІСПИТ

Теоретична та приклад. механіка

Биковець Н.П.

28.10.20 13:40 КОНСУЛЬТАЦІЯ

Морехідна астрономія

Черой Л.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Комерційна експлуатація судна

Максімов С.Б.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Електроніка та ел.зас.упр.

Залож В.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ЕНП

Даниленко О.Б.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Безпека та ох.на морі

Мазур Т.М.

ЗАЛІК

Економічна теорія

Ковальжи Н.Г.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

СДС та їх експлуатація

Чимшир В.І.

15:10 ЗАЛІК

Охорона праці та ЦЗ

Тірон-Воробйова Н.Б.

ЗАЛІК

Метрологія та ТТВ

Ковтун О.М.

ІСПИТ

Експлуатація спеціалізованих суден

Сошніков С.Г.

ІСПИТ

Авт. СЕУ

Лещьов В.О.

ЗАЛІК

ОП та ЦЗ

Тірон-Воробйова Н.Б.

ЗАЛІК

Технічна хімія

Кірсанова В.В.

ІСПИТ

Комерційна експлуат.судна

Максімов С.Б.

ІСПИТ

Електротехніка

Радюков Є.М.

29.10.20 13:40   КОНСУЛЬТАЦІЯ

Електротехніка і електричні машини

Радюков Є.М.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Маневрування і УС

Сошніков С.Г.

ЗАЛІК

Суспільство і держ.

Березовська В.В.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ТБС

Тарасенко Т.В.

ЗАЛІК

Англ.мова (за ПС)

Константинова Т.М.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Технологія перевезення вантажів

Максімов С.Б.

15:10 ІСПИТ

Морехідна астрономія

Черой Л.І.

ІСПИТ

ТВРР

Власов І.В.

ІСПИТ

Комерційна експлуатація судна

Максімов С.Б.

ІСПИТ

Електроніка та ел.зас.упр.

Залож В.І.

ЗАЛІК

Англ. мова (за ПС)

Тимофєєва О.Я.

ІСПИТ

Безпека та ох.на морі

Мазур Т.М.

ЗАЛІК

ОКД та лідерство

сорока О.М.

ІСПИТ

СДС та їх експлуатація

Чимшир В.І.

30.10.20 13:40         ЗАЛІК

НГ та ІГ

Ракитська Н.М.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

НГ та ІГ

Коваленко С.І.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ТГП

Биковець Н.П.

15:10 ЗАЛІК

Економічна теорія

Коваленко С.І.

    ЗАЛІК

ОКД та лідерство

Сорока О.М.

ІСПИТ

ТБС

Тарасенко Т.В.

ЗАЛІК

ТВРР

Власов І.В.

ЗАЛІК

Основи електротехніки

Залож В.І.

 
31.10.20 13:40 ЗАЛІК

Англ. мова (за ПС)

Тихонова І.Ю.

ІСПИТ

Електротехніка і електричні машини

Радюков Є.М.

ІСПИТ

Маневрування і УС

Сошніков С.Г.

ІСПИТ

Менеджмент мор.ресурсів

Маслов І.З.

ІСПИТ

ЕНП

Даниленко О.Б.

ІСПИТ

НГ та ІГ

Коваленко С.І.

ІСПИТ

Технологія перевезення вантажів

Максімов С.Б.

ІСПИТ

ТГП

Биковець Н.П.

Автор |2020-10-17T20:12:00+00:00Октябрь 17th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар