Розклад дистанційного навчання (денна форма) 18.05-23.05

  111 СВ 112 СВ 311 МН 211 СМ 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  18.05.2020 Фізика лаб.  Федоренко ann.v.fedorenko ІТ пр. Делі delicom НГ пр. Ракитська nrakytska Англ.м Тихонова ilonatihonova777 Філософія Татарко І.І. tatarkoirina01011979 Практика [...]

Автор |2020-05-18T12:18:31+00:00Май 18th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (заочна форма) 18.05-23.05

  1 СВ 1 СМ 2 СВ 2 СМ 3 СВ-у Понеділок 18.05.20 ІТ  пр.yaremchuck@dinuoma.com.ua Безпека та ох.на морі пр 0210mazur ОКД та лідер пр soroka@dinuoma.com.ua Термогідр.процеси  пр   ІТ  пр Безпека та ох.на морі пр ОКД та лідер пр Фізика лаб ann.v.fedorenko УРНМ  slyusarenko@dinuoma.com.ua ОШС прkramarenko@dinuoma.com.ua Безпека та ох.на морі пр Мор.практика(098)009 12 19 [...]

Автор |2020-05-18T12:22:52+00:00Май 18th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Графік повторного складання заліків та іспитів спеціалізації «Експлуатація суднових енергетичних установок» денної форми навчання за IV семестр 2019-2020 н.р.

Дата контр. час 221 222           01.06.2020   13:30 ПС Залік ОКД та лідерство Сорока О.М. elkazej ПС Залік ОКД та лідерство Сорока О.М. elkazej 15:30 ПС Захист КР Термогідродинамічні процеси Ярмакі А.Х. ПС Захист КР Термогідродинамічні процеси Биковець Н.П. bnpdi20177 02.06.2020 13:30 ПС Залік Метрологія та ТВ Коваленко С.І. ПС [...]

Автор |2020-05-08T22:04:28+00:00Май 8th, 2020|Розклад|Немає коментарів

ГРАФІК іспитів екзаменаційної сесії заочної форми навчання 2019-2020 н.р. (СМ-у,СВ-у)у)

Дата Контр.       3 СВ-у 3 СМ-у 29.04.20 15:10 КОНС М.право Ярмоленко М.І. mariayarmolenko626 30.04.20 15:10 КОНС БУ СЕУ Маслов І.З. igormslv 17.10 ІСПИТ М.право Ярмоленко М.І. mariayarmolenko626 Субота 02.05.20 15:10 КОНС Теорія та засоби упр.СЕУ Данилян А.Г. enginmarin6, enginmarin8 17.10 ІСПИТ БУ СЕУ Маслов І.З. igormslv 04.05.20 16:40 ЗАЛІК Радіообл. І зв’язок [...]

Автор |2020-05-08T22:01:12+00:00Май 8th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Графік іспитів та заліків екзаменаційної сесії 2019-2020 (заочна 1,2 СМ,СВ)

Дата Контр.   1 СВ 1 СМ 2 СВ 2 СМ 13.05.20 18:10 КОНС ЕНП Даниленко О.Б. danilenko@dinuoma.com.ua КОНС Англ.мова Желясков В.Я. zhelvas@gmail.com 14.05.20 18:10 КОНС Опір матеріалів та ОН Герганов Л.Д.   19:10 ІСПИТ ЕНП Даниленко О.Б. danilenko@dinuoma.com.ua ІСПИТ Англ.мова Желясков В.Я. zhelvas@gmail.com 15.05.20 18:10 КОНС Фізика Тірон-Воробьйова Н.Б. natashavorobyova051982 КОНС Філософія Котляр Л.І. [...]

Автор |2020-05-08T21:57:46+00:00Май 8th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (заочна форма) 12.05-16.05

1 СВ 1 СМ 2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у Вівторок 12.05.20 Фізика  ann.v.fedorenko ВМ goryelova@dinuoma.com.ua Англ  formatirung ВМ пр drozhzhina221b Дії під час аварій  пр. korotchenkov@dinuoma.com.ua Авт.СЕУ пр. naydyonovandrii@gmail.com  2 Фізика  лаб ВМ Англ ІТ лаб delicom, GooglClass – n2pylfl СЕУ та електрообл.суден ZOOM:7908828612 Авт.СЕУ лаб naydyonovandrii@gmail.com  1 ОШС kramarenko@dinuoma.com.ua Безп. та [...]

Автор |2020-05-08T21:52:24+00:00Май 8th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Графік іспитів екзаменаційної сесії спеціалізації «Судноводіння» денної форми навчання VІІІ семестр 2019-20209 н.р.

Дата контр. час 141 142 25.05.2020 9:00 КОНСУЛЬТАЦІЯ Англійська мова Желясков В.Я., Тихонова І.Ю. КОНСУЛЬТАЦІЯ Дії під час аварій, пошук і рятування на морі Варюшкін В.І. 26.05.2020 9:00 ІСПИТ Англійська мова Желясков В.Я., Тихонова І.Ю. ІСПИТ Дії під час аварій, пошук і рятування на морі Варюшкін В.І. 27.05.2020 9:00 КОНСУЛЬТАЦІЯ Дії під час аварій, пошук [...]

Автор |2020-05-08T21:45:41+00:00Май 8th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (Денна форма) 11.05-15.05

  111 СВ 112 СВ 311 МН 211 СМ 221 СМ 222 СМ 141 СВ 142 СВ Вівторок  12.05.2020 Безпека та охорона на морі практика Мазур Т.М. 0210mazur Безпека та охорона на морі практика Волчков В.Д. Філософія практика Татарко І.І. tatarkoirina01011979 ІСПИТ Інформаційні технології Яремчук С.О. svitlana397 Консультація Електротехніка та електричні машини Радюков Є.М. zoom: [...]

Автор |2020-05-08T21:42:57+00:00Май 8th, 2020|Розклад|Немає коментарів

ГРАФІК іспитів екзаменаційної сесії заочної форми навчання 2019-2020 н.р.

Дата Контр.       3 СВ-у 3 СМ-у 29.04.20 15:10 КОНС М.право Ярмоленко М.І. 30.04.20 15:10 КОНС БУ СЕУ Маслов І.З. 17.10 ІСПИТ М.право Ярмоленко М.І. Субота 02.05.20 15:10 КОНС Теорія та засоби упр.СЕУ Данилян А.Г. 17.10 ІСПИТ БУ СЕУ Маслов І.З. 04.05.20 16:40 ЗАЛІК Радіообл. І зв’язок Кратко В.М. 18:40 ІСПИТ Теорія та [...]

Автор |2020-05-03T15:48:29+00:00Май 3rd, 2020|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (заочна форма) 04.05-08.05

1 СВ 1 СМ 2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у Понеділок 04.05.20 Іст. та к-ра Укр. Пр. mariayarmolenko626 Фізика лаб natashavorobyova051982 Тех. і опір мат-ів лаб alexkotov760 ВМ пр. drozhzhina221b Попередження ЗС у морі  лаб kovalchiuk@dinuoma.com.ua CХТ лаб. lykhoglyad Іст. та к-ра Укр. Пр. mariayarmolenko626 Фізика лаб ВМ cherkaselena55 ВМ пр Попередження ЗС [...]

Автор |2020-05-03T15:46:47+00:00Май 3rd, 2020|Розклад|Немає коментарів
Завантажити ще дописи