До уваги студентів заочної форми навчання за консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація «судноводіння»- номер 0677577138; «експлуатація суднових енергетичних установок»-номер 0671481997

 Запрошуємо всіх прийняти участь у святкуванні «Дня Інституту», яке заплановано на 12.02.21

Запрошуємо до публікації матеріалів у колективній монографії «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИСОКОЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТУ» Том 2  — реєстрація —> https://cutt.ly/monografia2021

Розклад дистанційного навчання (денна форма) 11.01-15.01

  311 МН 121 СВ 122 СВ 221 СМ 321 МН 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  11.01.2021 Суспільство і держава Перчемлі І.Ф. l624shw Технологія і опір матеріалів Герганов Л.Д. gerganov Економічна теорія Ковальжи Н.Г. kovalzhi   Економіка морського та річкового транспорту Баришнікова В.В. [...]

Автор |2021-01-11T11:41:30+00:00Январь 7th, 2021|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (денна форма) 18 тиждень (28.12-31.12)

  111 СВ 112 СВ 121 СВ 122 СВ 131 СВ 132 СВ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  28.12.2020 Ділова українська мова практика Турлак  Л.П. 4pyvjvu   Фізичне виховання Бондаренко І.В. 6lnmhqg   Організація колективної діяльності ті лідерство практика Романцова П.С. romantsova Англ. мова Колмикова О.О. phxzve2 НіЛ лаб. р. Рябущенко [...]

Автор |2020-12-26T14:18:31+00:00Декабрь 26th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (денна форма) 17 тиждень (21.12-24.12)

  111 СВ 112 СВ 121 СВ 122 СВ 131 СВ 132 СВ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  21.12.2020 Ділова українська мова Турлак  Л.П. 4pyvjvu   Організація колективної діяльності ті лідерство практика Романцова П.С. romantsova Англ. мова Колмикова О.О. phxzve2 Англ. мова Тихонова І.Ю. 26rdb4m Суднові енергетичні установки та електрообладнання суден [...]

Автор |2020-12-20T20:47:53+00:00Декабрь 18th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (заочна форма) (14.12 -17.12)

5 СВ 5 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у Понеділок 14.12.20 Експл.спец.суден пр. Коротченков  korotchenkov Судн.холод.техніка Лихогляд  lihoglyad Експл.спец.суден пр. Коротченков  korotchenkov Судн.холод.техніка пр. Лихогляд  lihoglyad Морех.якості судна Тарасенко tarasenko СДУ і системи лаб .Журавльов  serhiizhuravlov   Вівторок 15.12.20 Морех.якості судна Тарасенко tarasenko Судн.холод.техніка пр. Лихогляд  lihoglyad Експл.спец.суден пр. Коротченков  korotchenkov Судн.холод.техніка лаб. Лихогляд  lihoglyad Експл.спец.суден [...]

Автор |2020-12-13T19:44:47+00:00Декабрь 12th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (денна форма) 16 тиждень (14.12-18.12)

  111 СВ 112 СВ 121 СВ 122 СВ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  14.12.2020 Історія та культура України Березовська В.В. rk2bvn3 Організація колективної діяльності ті лідерство Сорока О.М. soroka Комерційна експлуатація судна Максимов С.Б. maksimov Суднові допоміжні установки та системи та їх експлуатація Данілян А.Г. danilyan Вища математика Чумаченко М.М. [...]

Автор |2020-12-13T19:38:17+00:00Декабрь 12th, 2020|Розклад|Немає коментарів

ГРАФІК іспитів екзаменаційної сесії заочної форми навчання 5 курс 2020-2021 н.р.

Дата Контр.   5 СВ 5 СМ 14.12.20 понеділок 13:40 КОНС ПЗЗС Даниленко О.Б. 15:40 КОНС Інтегров.системи СВ Даниленко О.Б. КОНС Техн.викор.СТЗ і БНВ Маслов І.З. 15.12.20 вівторок 13:40   КОНС Застосування МК та стандартів на судні Мусоріна М.О. 15:10 ІСПИТ ПЗЗС Даниленко О.Б. ІСПИТ Техн.викор.СТЗ і БНВ Маслов І.З. 16.12.20 середа 13:40 ЗАЛІК УРНМ [...]

Автор |2020-12-06T23:17:03+00:00Декабрь 5th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (денна форма) 15 тиждень (07.12-11.12)

  111 СВ 112 СВ 211 СМ 212 СМ 311 МН 121 СВ 122 СВ 231 СМ 232 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  07.12.2020 Фізика Яремчук С.О. yaremchuck Англ. мова Константинова Т.М. hw6nt6g   НГ та ІГ лаб.р Ракитська Н.М. rakytska Безпека та охорона на морі практика Волчков В.Д. volchkov [...]

Автор |2020-12-06T23:14:34+00:00Декабрь 5th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (заочна форма) (07.12 -12.12)

5 СВ 5 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у Понеділок 07.12.20 Інтегровані системи СВ лаб Квасніков kvasnykov 312 ауд. Техн. Вик. СТЗ і БНВ пр. Постоленко Автомат.СЕУ Лещев leshchev Інтегровані системи СВ лаб Квасніков kvasnykov 312 ауд. Техн. Вик. СТЗ і БНВ пр. Постоленко Автомат.СЕУ пр Найдьонов  najdionov Інтегровані системи СВ лаб Квасніков kvasnykov 312 ауд. [...]

Автор |2020-12-06T23:07:51+00:00Декабрь 5th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Розклад дистанційного навчання (денна форма) 14 тиждень (30.11-04.12)

  111 СВ 112 СВ 211 СМ 212 СМ 311 МН 321 МН 231 СМ 232 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ Понеділок  30.11.2020 Ділова українська мова практика Турлак  Л.П. 4pyvjvu   Англ. мова Романовська О.Р. sk2cg62 Англ. мова Чиж С.Г. ourdsua Безпека та охорона на морі Мазур Т.М. mazur Економічна теорія Гилка [...]

Автор |2020-11-29T15:48:42+00:00Ноябрь 27th, 2020|Розклад|Немає коментарів

Графік іспитів екзаменаційної сесії 2020-2021 заочна форма

Дата Контр.   2 СВ 2 СМ 3 СВ-у 3 СМ-у 18.11.20 середа 18:10 КОНС Фізика Яремчук С.О. 19.11.20 четвер 15:10 ЗАЛІК Технологія і опір мат-ів Ковтун О.М. КОНС(16:40) В.математика Горєлова О.В.   17:10 КОНС В.математика Щоголєва Т.М. ІСПИТ (18:30) Фізика Яремчук С.О. 20.11.20 п’ятниця 15:10 ЗАЛІК ОКД та лідер Сорока О.М. ЗАЛІК(16:30) Термогідрод. процеси [...]

Автор |2020-11-22T20:09:32+00:00Ноябрь 21st, 2020|Розклад|Немає коментарів
Завантажити ще дописи