До уваги студентів заочної форми навчання за консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація «судноводіння»- номер 0677577138; «експлуатація суднових енергетичних установок»-номер 0671481997

 Запрошуємо всіх прийняти участь у святкуванні «Дня Інституту», яке заплановано на 12.02.21

Запрошуємо до публікації матеріалів у колективній монографії «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИСОКОЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТУ» Том 2  — реєстрація —> https://cutt.ly/monografia2021

У цей нелегкий час, коли весь світ  бореться із загрозою короновірусу, більш за все потребують допомоги медпрацівники, які знаходяться на передовій у битві зі страшною  недугою. Кому, як не лікарям, медсестрам, санітарам  потрібна найбільша підтримка і особливо в нашій країні.  І це неважливо  від кого надійде допомога — чи з боку держави, чи комерційних установ чи просто небайдужих людей.

Ось і курсанти Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» не хочуть стояти осторонь цієї  жахливої загрози для нашого суспільства та мешканців рідного міста. Курсанти денної форми навчання спеціальності «Судноводіння» В`ячеслав Желясков та Микола Герасимов під керівництвом викладачів з інформаційних технологій Делі Івана Івановича та інженерної графіки Ракитської Наталі Михайлівни приєдналися до всесвітньої акції «Допоможи лікарю» #3Dврачам.

Звернувшись до головного лікаря районної лікарні Садковського Олега Володимировича, викладач Делі І.І., дізнався, що медперсонал  зацікавлений у засобах , які зможуть зняти неприємні болісні відчуття на вухах від щоденного носіння медичних масок. Тому, підхопивши приклад 12-річного хлопця  Куінн Роні з Канади, команда Дунайського інституту вирішили розробити макети таких нехитрих приладів. Наталя Михайлівна консультувала хлопців під час створення макету у середовищі програми «Компас», потім їх було надруковано викладачем інформаційних технологій на 3D принтері.

Майже 60 засобів –розвантажувачів для масок було передано до районної лікарні, де вони будуть розділені між медпідрозділами, а частина — буде передана до обласної басейнової лікарні.

Маємо надію, що ці пристрої допоможуть знімати трохи напругу та болісні відчуття на обличчях лікарів під час їхньої важкої праці.

І якщо буде зацікавленість і потреба медспеціалістів у таких приладах, то команда Дунайського інституту з радістю буде виконувати замовлення наших лікарів.

На даний час курсанти з викладачами працюють над макетом багаторазової маски, яку можливо буде роздрукувати на принтері і використовувати для захисту людини.

Така інтелектуальна та практична робота зробить з майбутніх курсантів високопрофесійних, компетентних фахівців морської справи, а що саме головне, дійсно справжніх «джентельменів» моря, які можуть з гордістю називатися «Людиною з великої літери», які завжди безкорисно прийдуть на поміч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор |2020-04-15T18:58:19+00:00Апрель 15th, 2020|Новини, Оголошення|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар