Сьогодні в Дунайському інституті НУ “ОМА” відбувся захід, присвячений до “Дня психолога”, за темою «Дієві психологічні методики боротьби зі стресом під час повномасштабної військової агресії з боку рф. Виховання в собі стресостійкості».

Співорганізаторами заходу виступили доцент кафедри навігації і управління судном ДІ НУ “ОМА”, кандидат психологічних наук, доцент Олена Сорока, офіцер з соціального супроводу групи морально-психологічного забезпечення Навчального центру Морської охорони ДПСУ (в/ч 1499) Станіслав Крецу, старший офіцер по роботі з громадськими організаціями Навчального центру Морської охорони ДПСУ (в/ч 1499) Антоніна Крецу, психолог сектору по роботі з персоналом державної установи «Ізмаїльський слідчий ізолятор» старший лейтенант внутрішньої служби Людмила Туканова, начальник служби психологічного забезпечення Ізмаїльського прикордонного загону ім. О. Жуковського, капітан Євгенія Чолак, начальник служби психологічного забезпечення в/ч 3058, молодший лейтенант Тетяна Єнакієва, діловод служби психологічного забезпечення в/ч 3058 Ольга Никодим, офіцер з організації дозвілля військової частини 3058 Національної гвардії України, капітан Ольга Соколюк-Вавілкіна. Учасники поділились багатьма корисними техніками для зняття стресу, що стають у нинішній неспокійній епохі надзвичайно важливими. Захід відбувся в атмосфері відкритості та співпраці, де кожен мав можливість поділитися власними знаннями та досвідом.

Учасники обговорили різноманітні підходи до релаксації та стресоменеджменту, включаючи дихальні вправи, медитацію, йогу, техніки візуалізації та експрес-методи. Важливим було не лише розглянути різноманітні підходи, а й обговорити їхню ефективність в різних ситуаціях та для різних типів особистостей.

Захід став важливою платформою для обміну досвідом та навичками, що допомагають зберегти психічне здоров’я та підтримати емоційний баланс у сучасному житті. Результатом обговорення стали практичні поради та інструменти, які кожен може використовувати для зняття стресу та підвищення самопочуття у повсякденному житті. За підтримки директора ДІ НУ “ОМА”, доктора технічних наук, професора Валентина Чимшир вирішено проводити такі зустрічі щорічно у формі круглого столу для сприяння обміну найкращими практиками та інновацій в галузі стресоменеджменту та психологічного благополуччя. Це ініціатива спрямована на підтримку психологічного здоров’я як серед фахівців у цій галузі, так і серед ширшої громадськості. Кожен рік ми отримуватимемо можливість збагачувати свої знання та навички, а також, створювати мережу підтримки та співпраці, спрямовану на підвищення рівня психологічного благополуччя у суспільстві. Висловлюємо подяку головному редактору інформаційного медіа-ресурсу «The Izmail Times» Юрію Берлінському та диктору Ізмаїльського телебачення Марії Зенченко за інформаційну підтримку.

By |2024-04-23T12:18:47+02:0023 Квітня, 2024|Новини|Коментарі Вимкнено до Захід присвячений до “Дня психолога”, за темою «Дієві психологічні методики боротьби зі стресом під час повномасштабної військової агресії з боку рф. Виховання в собі стресостійкості»

About the Author: