16 травня 2023 року в рамках Тижня науки в Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія» відбулася гостьова лекція на тему «Основи роботи суднових теплових двигунів».

Лекцію провели Кіріс Олексій Володимирович, к.т.н., професор, завідувач кафедри суднової теплоенергетики Національного університету «Одеська морська академія» та Афтанюк Валерій Валентинович, д.т.н., професор кафедри суднової теплоенергетики Національного університету «Одеська морська академія». Під час лекції професор Олексій Володимирович розповів про основи роботи суднових теплових двигунів; професор Валерій Валентинович познайомив з САПР SolidWorks, яку використовують у сьогоднішній науковій роботі кафедри суднової теплоенергетики та планують застосувати в навчальному процесі для моделювання лабораторних стендів для посилення можливостей дистанційного навчання.

На гостьовій лекції були присутні науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія».

 

 

 

By |2024-01-31T19:55:49+02:0017 Травня, 2023|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment