20 квітня о 14-00 год вдруге відбувся коуч-семінар з компетентними морськими фахівцями. До семінару приєдналися курсанти ОПП «Навігація та управління судном» Дунайського інституту та Відокремленого структурного підрозділу – Дунайський фаховий коледж НУ «ОМА». Організаторами виступили кафедра Інженерних дисциплін спільно з Відділом практики ДІ НУ «ОМА».

Семінар проходив у два етапи: першим спікером виступив Разінкін Роман Олександрович, провідний фахівець Відділу практики Дунайського інституту НУ ОМА з темою «Практика та виїзд за кордон курсантів під час війни. Процедура підтвердження кваліфікації українських моряків». Роман Олександрович звернув увагу на те, що таке сайт marad.gov.ua і для чого слід українським морякам проходити реєстрацію перед рейсом? Особливо цю інформацію  сприйняли важливою та актуальною курсанти, які зараз проходитимуть практику та збираються до рейсу.

Щодо другої теми, то вона була націлена на набуття більш професійних знань «Самопрезентація при працевлаштуванні. Основні положення, які повинен знати майбутній судноводій під час посадки на судно та списанні» (спікер – Петрук Андрій Анатолійович, старший помічник капітана). Відзначимо, що Андрій Анатолійович на посаді старшого помічника більше 12 років. Досвід роботи старшим помічником на балкерах, спеціалізованих суднах для перевезення великовагових вантажів та контейнеровозах.

Модератором семінару була асистентка кафедри Інженерних дисциплін Дімоглова Ольга Володимирівна. Наприкінці кожного виступу курсантами було задано безліч питань до вельмишановних організаторів. На сьогодні, слід відмітити те, що при сьогоднішніх реаліях воєнного стану в країні, підрозділами інституту ведеться активна робота щодо покращення системи освіти та використання інноваційних напрямів підготовки сучасних фахівців.

By |2024-01-31T19:55:50+02:0020 Квітня, 2023|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment