Коучинг в освіті? А чому б і ні! На сьогоднішній день використання коучингів в системі вищої освіти України є особливо важливим, тому що, по-перш це досить нова педагогічна технологія, по-друге сучасний ефективний викладач вищої школи під час проведення коучингів виступає як фахівець, який поєднує в собі безліч ролей, таких як консультант, наставник, тьютор, тренер, мотиватор, тощо. Коуч допомагає студентам розвиватися, закріплювати нові навички і досягати високих результатів у своїй майбутній професії.

Тому задля досягнення цієї мети 24 березня о 14-00 год відбувся коуч-семінар з компетентними фахівцями в галузі морської інженерії. До семінару приєдналися курсанти ОПП «Управління судновими технічними системами і комплексами», ОПП «Навігація та управління судном», ОПП «Менеджмент в галузі морського та річкового транспорту» Дунайського інституту та Відокремленого структурного підрозділу – Дунайський фаховий коледж НУ «ОМА». Організаторами виступили кафедра Інженерних дисциплін спільно з кафедрою Суднових енергетичних установок і систем та Відділом практики ДІ НУ «ОМА».

Слід зазначити, що семінар проходив у два етапи: це дві різні теми – перша тема більш збігається з проблемами сьогодення – такими як закриття кордонів, підвищення кваліфікації для моряків під час війни, робота на українських суднах під час воєнного стану. Спікер – Разінкін Роман Олександрович, провідний фахівець Відділу практики Дунайського інституту НУ ОМА. Наразі зі свого боку, як досвідчений фахівець, Роман Олександрович разом з Відділом практики робить все необхідне, щоб налагодити взаємозв’язок між роботодавцем та закладом освіти, задля працевлаштування наших хлопців у найкращі судноплавні компанії світу.

Друга тема була націлена на набуття більш професійних знань «Основні положення, які повинен знати майбутній судновий механік при посадці на судно,  під час проходження плавпрактики і при списанні з судна» (спікер – Палагін Олександр Миколайович, доцент кафедри СЕУіС, кандидат технічних наук). Відзначимо, що  Олександр Миколайович напротязі багатьох років був старшим механіком в судноплавній компанії Anglo-Eastern.

Модератором семінару була асистентка кафедри Інженерних дисциплін Дімоглова Ольга Володимирівна. Наприкінці кожного виступу курсантами було задано безліч питань до вельмишановних організаторів. На сьогодні, слід відмітити те, що при сьогоднішніх реаліях воєнного стану в країні, підрозділами інституту ведеться активна робота щодо покращення системи освіти та використання інноваційних напрямів підготовки сучасних фахівців.

 

 

By |2024-01-31T19:55:50+02:0025 Березня, 2023|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment