Здобувачі освіти ДІ НУ «ОМА» 211 групи освітньо-професійної програми  «Управління судновими технічними системами і комплексами» 14.12.2022 відвідали НТС «Новий Донбас» з метою ознайомлення з судновими системами і обладнанням, протипожежними і рятувальними засобами, палубними механізмами.

Старшими викладачами кафедри СЕУ і С Мазур Т.М. та Єсєвим А.І проведено заняття з метою закріплення теоретичних і практичних знань з  освітньої компоненти «Безпека та охорона на морі» та загального ознайомлення з компетентностями ОПП «УСТС і К».

Курсанти 211 групи ознайомились з  машинним відділенням судна, обладнанням : головний двигун, дизель-генератори, сепаратори, компресори пускового повітря, насоси баластні та пожежні, ГРЩ, допоміжний та утилізаційний котли. Були проведені заняття на тренажері «Суднові рятувальні засоби». Курсанти засвоювали навички використання гидротермокостюмів, рятувальних жилетів, кругів, ознайомились з пристроєм рятувальної шлюпки та плоту. На тренажері «Протипожежна безпека» відбулися заняття з використанням протипожежних засобів та захисного спорядження пожежного.

 

By |2022-12-16T13:22:58+02:0016 Грудня, 2022|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment