Звернення директора ДІ НУ “ОМА”

Шановні друзі, колеги, курсанти та батьки! Звертаюсь до Вас щоб повідомити Вам позицію Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» та визначити плани нашої роботи в період воєнного стану.

Сьогодні Україна потерпає від широкомасштабної агресії з боку Російської Федерації. В такі часи не буває відтінків є тільки біле та чорне. Ми знаходимось на білій стороні, а агресор знаходиться на чорній стороні. І нема цієї агресії жодного виправдання.

Ми колектив Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» робимо все, щоб ворог як можна скоріше пішов з нашої землі. Кожен член колективу включаючи всіх здобувачів освіти допомагають загальній нашій справі. Це безумовно грошова підтримка нашої армії, це підтримка наших Ізмаїльських прикордонників теплим одягом, елементами обмундирування, продуктами харчування.

Наші співробітники та курсанти за власною ініціативою вступають в ряди Тер оборони. Кожен відчуває свою причесаність до прагнення як можна скорішого завершення війни.

Наша держава на чолі з нашим президентом для всього світу стала прикладом мужності, волі та демократії. Ми всі пишаємося що ми є українцями.

Український народ прийняв на себе удар за весь світ. Так давайте зробимо все можливе та неможливе щоб зупинити ворога та не дати йому можливості панувати на нашій землі.

Що стосується роботи інституту в період воєнного стану.

Керуючись наказами Міністерства освіти і науки України, наказами ректора наш інститут продовжує роботу за допомогою дистанційних технологій. З понеділка 28 лютого за рекомендацією Міністерства освіти та  наказом ректора здобувачі всіх форм навчання були відправлені на двотижневі канікули. Всі викладачі продовжують свою роботу в дистанційному режимі виконуючи свою наукову та методичну роботу. Жоден викладач та співробітник нашого інституту не відправлений в примусову відпустку та в простой.

Ми і на далі будемо робити все можливе щоб підтримати наших викладачів, співробітників та курсантів.

Що стосується інформаційної підтримки та зв’язку між всіма учасниками педагогічної системи, маю на увазі викладачами, здобувачами освіти та батьками. В нашому інституті дуже злагоджено функціонують групи в соціальній мережі, які всіх нас об’єднують за функціональним призначенням. Тому сподіваюсь, що браку інформації не буде.

Шановні друзі, давайте сьогодні наддамо нашу підтримку всім хто її потребує. Будемо більш уважні до наших близьких. Знайдемо сили пройти скрізь це випробування. І я не сумніваюсь що ми переможемо.

 

Слава Україні, Героям нашим Слава!!!

 

З повагою,

директор ДІ НУ «ОМА»                                     Валентин Чимшир

By |2022-03-01T13:08:34+02:001 Березня, 2022|Новини, Оголошення|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment