Протягом минулого тижня Дунайський інститут у мережі Facebook презентував дитячі таланти «Море очима дитини». У конкурсі мали змогу прийняти будь-хто з дітей. Головна умова презентація особистого малюнку, виробу з пластиліну, пісні, танцю, гри на музичних інструментах тощо.

 Велику активність проявили учні 1-Б класу Українського ліцею ім. Т.Г. Шевченка м. Ізмаїл, також були учні ЗОШ№2, ЗОШ №16 та інших навчальних закладів. Найменшим учасникам було лише 2,10 рік – Даміра Даниленко та 2.4 роки – Мирослава Сорока. А хлопці-майбутні моремани Ісаєв Максим та Скрипник Даня розповіли вірш та про особливих мешканців моря. Діти презентували дуже чудові рисунки – намальовані фломастерами, олівцями, красками і навіть створювали їх на комп’ютері, а Райлян Сергій створив картину мешканців моря з пластину.
Усі роботи зроблені з любов’ю і щирими почуттями до моря та заслуговують на перемогу. Дуже дякуємо учасникам, Ви будете нагороджені дипломами за участь і цікавими сюрпризами.
Але кожного конкурсу повинен бути переможець – і він, звичайно є!.
За підсумками голосування “лайками” в Facebook переможцем стала учениця 1-Б класу Українського ліцею ім. Т.Г. Шевченка м. Ізмаїл – Брашкина Злата з кількістю голосів 283. На Злату чекає диплом переможця і ПРИЗ!
Нагороди учасники отримають офіційно після зняття карантинних обмежень.
By |2022-02-20T11:36:44+02:0014 Лютого, 2022|Події інституту|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment