«Тиждень математики», організований та проведений в он-лайн режимі викладачами кафедри загальнонаукових дисциплін з 16 по 19 листопада 2021р., успішно завершився! Протягом зазначеного періоду здобувачі освіти Дунайського інституту НУ «ОМА» мали можливість перевірити своє логічне мислення з математики, прийняти участь у І етапі Всеукраїнської олімпіади з «Математики» та, на завершення, представити свої презентації на тему «Математика у моїй майбутній професії».

Курсанти Дунайського інституту НУ «ОМА» відповідально поставились до проведення запланованих заходів та показали гарні результати. Так, у конкурсі «Логічне мислення» відзначились: Володимир Парфілов, Євген Рябов, Ірина Шишман, Ростислав Шпаченко, Олена Добрієва, Данієль Ганич, Вікторія Сіїз.

Серед курсантів, які прийняли участь у проведенні І етапу Всеукраїнської олімпіади з «Математики» найкращі результати показали та отримали призові місця:

Оксана Данілова – 1 місце;

Євген Рябов – 2 місце;

Валерія Радова – 3 місце.

Останній день робочого тижня завершився переглядом цікавих та інформативних презентацій курсантів на тему «Математика у моїй майбутній професії». У своїй роботі бачення безпосереднього зв’язку математики та картографії продемонстрували Вікторія Радова та Роман Георгіу. Олександр Колесников у своїй доповіді зробив акцент на тому, що знання математики є запорукою успішної роботи на флоті майбутнього судноводія. Ірина Шишман, Іллона Топор та Володимир Гусаров розкрили можливості використання законів та правил математики у своїх майбутніх професіях.

Пишаймось нашими курсантами та дякуємо зав. кафедри Биковець Н.П., доценту Черкас О.А., старшим викладачам Дрожжиній А.В., Чумаченко М.М. та кураторам груп Бондаренко І.В, Константиновій Т.М. за організацію та проведення тижня математики в ДІ НУ «ОМА»!

About the Author:

Leave A Comment