Минулий тиждень в Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія» пройшов під гаслом – «Тиждень фізики»! Протягом даного тижня курсанти ДІ НУ «ОМА» приймали участь в конкурсах та І етапі Всеукраїнської олімпіади з «Фізики», організованих та проведених викладачами кафедри загальнонаукових дисциплін.

За результатами І етапу олімпіади визначились три призери:

1 місце – Дмитрієв Павло (211 гр.)

2 місце – Данілова Оксана (132 гр.)

3 місце – Радова Валерія (111 гр.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проведений у два тури конкурс на ерудицію, знання та розуміння природних явищ та законів – «СИЛА ФІЗИКИ», приніс свої позитивні емоції! До фінального туру ввійшли 12 курсантів:

Колесников Олександр – 111 гр.

Рябов Євген – 111 гр.

Терсінський Владислав – 211 гр.

Бурдюжа Олексій – 211 гр.

Гусаров Володимир – 211 гр.

Степанов Микита – 211 гр.

Корнієць Євген – 211 гр.

Радов Денис – 211 гр.

Терпан Анатолій – 211 гр.

Тимофєєва Аліна – 121 гр.

Петренко Максим – 122 гр.

Данілова Оксана – 132 гр.

Шляхом жеребкування були сформовані три команди. Змагання команд полягало не лише у швидких та правильних відповідях на поставлені питання, а й у виконанні завдань, пов’язаних зі знаннями законів фізики. Конкурс пройшов на позитивній ноті та у дружній атмосфері! Перемогу з відривом лише у 1,5 бали отримала команда «Суднова гаєчка».

Пишаємось нашими курсантами та дякуємо зав. кафедри Биковець Н.П., ст. викладачу Федоренко А.В., доцентам Яремчук С.О. та Тірон-Воробйовій Н.Б., зав. лабораторією Іванову О.Д. за організацію та проведення тижня фізики в ДІ НУ «ОМА»!

About the Author:

Leave A Comment