Звіт про проведення І (на рівні закладу) етапу ХХІІ Міжнародногоконкурсу з української мови імені Петра Яцика. 2021 – 2022 н.р.  
 
19 листопада 2021 навчального року у Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія» кафедрою гуманітарних дисциплін був проведений  І (на рівні закладу) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.    Метою проведеного конкурсу було: 
–        донести до здобувачів освітив красу і багатство спадщини української мови;
–        розвивати мовленнєві здібності здобувачів освіти;
–        збагачувати словниковий запас; –        перевірити набуті знання здобувачів освіти;
–        виховувати любов до рідної мови, а також патріотичне ставлення і гордість за Україну та її спадщину.
 У конкурсі взяли участь 35 курсантів І, ІІ та ІІІ курсів.
Прізвища Переможців 1 етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика будуть визначені журі кафедри гуманітарних дисциплін до 22 листопада 2021 року.  Саме ці переможці-знавці української мови візьмуть участь у ІІ турі (обласний) ХХІІ Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика у грудні 2021 року. Висловлюємо велику подяку всім учасникам ДІ НУ «ОМА» за активну участь у проведенні заходів з української мови, які розпочалися з написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності (93 курсанти та викладачі). Саме такі заходи спонукають до вивчення української мови, до її вдосконалення та підвищення культури української мови».
By |2021-11-19T18:29:26+02:0019 Листопада, 2021|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment