Сьогодні, 20 травня 2021 року, учасники курсантської наукової проблемної групи Дунайського Інституту Національного університету «Одеська морська академія» разом з в/ч 3058 Національної гвардії України прийняли участь у заході, де вчилися розпізнавати прояви психічних розладів та вчилися як покроково надавати допомогу тим, хто цього потребує. Учасники з’ясовували як надавати першу психологічну допомогу і при цьому не нашкодити словами чи діями.

Захід було організовано кандидатом психологічних наук, доцентом Сорокою Оленою Михайлівною, доцентом кафедри навігації і управління судном ДІ НУ «ОМА», керівником Ізмаїльського відділення Української асоціації сімейних психологів, НЛП-майстром та начальником служби психологічного забезпечення, молодшим лейтенантом, НЛП-майстром Тарасенко Вікторією Юріївною у коворкінгу творчого простору «ProІзмаїл» за підтримки інформаційного медіа-ресурсу «The Izmail Times».

Тарасенко Вікторія довела до всіх теоретичні основи першої психологічної допомоги з практичним застосуванням вправ на самодопомогу, саморегуляцію при стресових реакціях.

Діловод служби психологічного забезпечення – старший солдат Єнакієва Тетяна Василівна виступила з доповіддю про стрес в реакціях організму на зовнішній подразник.

Заслухали доповідь «Поняття «стресостійкості» та методи її підвищення» Данилової Оксани – курсантки 2-го курсу освітньо-професійної програми «Навігація і управління морськими суднами», старости курсантської наукової проблемної групи «Формування стресостійкості фахівців річкового та морського транспорту». Учасники визначали чинники стресу та вчилися управляти стресом. Захід завершила Сорока Олена, яка провела вправу на релаксацію м’язового тонусу ціллю якого було розслаблення тіла, укріплення нервової системи як профілактики стресу. Учасники виявили, як за допомогою свідомої зміни тонусу можна вплинути на рівень психічної активності.

About the Author:

Leave A Comment