Сьогодні, 27 квітня, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.110.01 у Державному університеті інфраструктури та технологій відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.22.20 — експлуатація і ремонт засобів транспорту Найдьонова Андрія Ігоровича «МЕТОД ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЗАСОБІВ РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ В УМОВАХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ГОМОГЕНІЗАЦІЇ ДИЗЕЛЬНОГО ПАЛИВА»

Науковий керівник доктор технічних наук, професор Чемшир Валентин Іванович, Національний університет “Одеська морська академія”, директор Дунайського інституту, професор кафедри «Суднових енергетичних установок і систем».

Відкрила засідання спеціалізованої вченої ради голова ради, доктор технічних наук, професор, директор Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Тимощук Олена Миколаївна.

Було наголошено на тому, що дисертаційне дослідження присвячено вирішенню наукового завдання, пов’язаного з розробленням моделей та методів покращення системних властивостей засобів річкового транспорту в умовах експлуатації.

У своїх виступах при обговоренні дисертаційної роботи офіційні опоненти і всі члени спеціалізованої вченої ради відзначили високий науковий рівень, фахові, ґрунтовні відповіді та інтелігентність здобувача. Цей висновок вони підтвердили і своїм одностайним голосуванням за присудження наукового ступеня кандидата технічних наук.

Щиро вітаємо Андрія Ігоровича та його наукового керівника! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно йти до своєї мети, втілювати всі свої творчі і наукові задуми! Зичимо наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

На зображенні може бути: 6 людей, екран та текстНа зображенні може бути: 14 людей, екран та текстНемає опису світлини.На зображенні може бути: 1 особаНемає опису світлини.На зображенні може бути: 14 людей, екран та текстНемає опису світлини.Немає опису світлини.
By |2021-04-28T00:30:17+02:0028 Квітня, 2021|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment