В Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія» 10 грудня серед курсантів 1 та 2 курсів відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інформаційні технології». Проведення заходу відбулося в специфічному онлайн режимі. Участь приймали курсанти та курсантки усіх спеціалізацій. Протягом відведених 2 годин, необхідно було розв’язати 5 завдань, серед яких були задачі логічного характеру, завдання з программування та складання формул та діаграм.
Всі завдання учасники виконували на комп’ютерах інституту знаходячись на відстані вдома. За допомогою сучасних засобів комунікації та керування комп’ютером на відстані було організовано віртуальну присутність курсантів в лабораторії Учасники добре справились із завданнями та за результатом роботи наступні призові місця одержали:
1 місце – Кравченко Валерій Володимирович – 75 бал
2 місце – Данілова Оксана Олександрівна – 69 бал
3 місце – Кунський Максим Сергiйович – 36 бал
Вітаємо переможців! Переможців очікують нагороди та подарунки від організаторів олімпіади. Велика шана Батькам курсантів, вони з гордістю можуть пишатися своїми дітьми та їхніми здобутками.
By |2021-04-21T18:52:07+02:0010 Грудня, 2020|Новини, Оголошення, Події інституту|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment