Указом Президента України № 416/2020 за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм

Міюсов Михайло Валентинович

ректор Національного університету

«Одеська  морська академія»

професор, доктор технічних наук,

нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня.

                Указом Президента України № 416/2020 за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Міюсов Михайло Валентинович ректор Національного університету «Одеська морська академія» професор, доктор технічних наук, нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня.
                Професорсько-викладацька родина Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» ЩИРО ВІТАЄ Михайла Валентиновича з нагоди відзначення державною нагородою. Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо університету та України!
               З повагою, адміністрація, професорсько-викладацький склад, курсанти та студенти Дунайського інституту НУ «ОМА»

 

By |2020-10-06T12:06:00+02:005 Жовтня, 2020|Новини, Оголошення|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment