Шановні курсанти Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія»!

Адміністрація та професорсько-викладацький склад ДІ НУ «ОМА» Вітає Вас з початком нового 2020-2021 навчального року! Бажаємо творчих здобутків, наукових досягнень, нових морських шляхів, життєвих звершень Вам в цьому році!

Завтра, Першого вересня розпочинаються заняття для курсантів та студентів 2-4 курсів освітнього ступеню «Бакалавр» всіх освітньо-професійних програм!
Перші два тижні відбуватиметься проведення онлайн-лекцій з використанням дистанційних технологій Google for Education та сервісу Google Classroom. Ці платформи вже були успішно запроваджені та апробовані під час карантину весною.

Перший курс ОС «Бакалавр» денної форми навчання розпочинає навчальний рік з 14 вересня. Для них і їх батьків будуть проведені он-лайн зустрічі з представниками адміністрації інституту, органів студентського самоврядування, кураторами груп і викладачами.

У зв’язку з протиепідемічними заходами в ДІ НУ «ОМА» запроваджується гнучкий графік освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році, про що повідомимо на сайті!

By |2020-08-31T22:06:06+02:0031 Серпня, 2020|Новини, Оголошення|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment