Доброго дня,

Мене звати Віктор Купріянець, я є спонсором і організатором проекту EducationUA 2019. Це соціальна програма, головною метою якої є матеріальна підтримка обдарованих українських студентів.

Ми вирішили провести конкурс повторно, так як минулого разу {конкурс тривав з 22 квітня по ЗІ ( липня 2019 року) було виконано усі умови і досягнуто позитивні результати. Двоє переможців проекту отримали призові сертифікати по 10 000 гривень. Ці гроші були використані для оплати за навчання в українських вищих учбових закладах. Новий старт програми передбачає участь ще більшого числа спонсорів, а значить і більші призові виплати. Прийняти участь у конкурсі може кожен студент будь-якого українського ВУЗу. Для цього треба написати невеличку аналітичну роботу на запропоновану тему і оформити реєстраційну заявку на сайті. УВАГА: участь в конкурсі абсолютно безкоштовна!

Офіційними спонсорами і організаторами проекту є компанії SMMdriver, KarnoEnergy, AutoFrom. Більше інформації про умови конкурсу і особливості даної соціальної програми на сайтах грантодавців:

https://smmdriver.com/education-ua/

https://karnoenergy.com.ua/educationua/

https://autofrom.com.ua/education-ua/

Сподіваємося на те, що Ви зможете виділити трохи свого дорогоцінного часу на допомогу у розповсюдженні інформації щодо початку прийому заявок на участь у конкурсі.

By |2019-12-14T14:12:12+02:0014 Грудня, 2019|Новини, Оголошення|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment