У День Перемоги, 9 травня, в Ізмаїлі пройшли традиційні масштабні заходи з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацистською Німеччиною.
В даних заходах взяли участь міський голова Андрій Абрамченко; голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський; секретар міськради Сергій Чмига; керівники району; студенти, школярі; представники громадськості, силових відомств і духовенства; курсанти ДІ НУ «ОМА», Ізмаїльського військово-морського ліцею та ДФ МРТ ГУИТ, жителі міста і, звичайно ж, люди, без яких не було б це свята – дорогі та любі ветерани.

Святкування Дня Перемоги в столиці Придунав’я почалося рано вранці біля пам’ятника морякам-дунайцям, де відбулося урочисте покладання квітів. Від пам’ятника морякам-дунайцям стартував урочистий парад, який колоною пройшов через усе місто. Завершальною точкою ходи стала площа Перемоги, де і пройшов урочистий мітинг.
З вітальними словами і слова подяки до всіх присутніх звернувся міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко; голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський і секретар міськради Сергій Чмига

На згадку про героїв, які подарували нам життя, в небо випустили десятки голубів і сотні жовтих і блакитних повітряних куль. Після чого відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату, яке тривало близько години.
Після мітингу на площі відбувся святковий концерт, а також традиційна польова кухня.

Автор: Анастасія Шишман

 

By |2019-05-12T03:21:55+02:0010 Травня, 2019|Новини, Події інституту|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment