Курсанти Дунайського інституту Національного університету “Одеська морська академія” прийняли участь заходах до Дня пам’яті та примирення.

В Ізмаїлі сьогодні, 8 травня, як і в усій Україні відзначають День пам’яті і примирення, присвячений жертвам Другої світової війни.

Ця пам’ятна дата була заснована в квітні 2015 року відповідним указом президента України.

Згідно указу, метою святкування є гідне вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні і вирази поваги всім борцям проти нацизму». 8 травня 1945 антигітлерівська коаліція офіційно прийняла “Акт про беззастережну капітуляцію” нацистської Німеччини.

Измаильчане, школярі і студенти, працівники бюджетних установ, представники влади та військові поклали квіти в пам’ять про всіх жителів нашого міста, які загинули в роки Другої світової війни, біля меморіальних знаків, встановлених на вул. Станційне селище, на вул. Нахімова в мікрорайоні «Південний» та до пам’ятника легендарному льотчику, капітану Семенюку.

Присутні вшанували пам’ять усіх загиблих під час війни хвилиною мовчання біля меморіальних знаків та пам’ятнику капітану Семенюку, а потім відбулося покладання квітів.

 

 

By |2019-05-12T02:36:08+02:008 Травня, 2019|Новини, Події інституту|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment