Греція. Афіни. Міжнародна виставка суднобудівної промисловості та морської справи «Posidonia 2018».

Саме це чудове та дивовижне своєю історією місто відвідали тридцять переможців проекту «Морська справа – 2018». П’ять курсантів Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» увійшли до числа переможців та отримали можливість відвідати одну з найпрестижніших виставок морської справи. Цього року «Posidonia» відзначає 50 річний ювілей. На виставці, що відбулась з 4 по 8 червня, були представлені 2 000 експонентів, з якими ознайомились майже 22 000 відвідувачів.

Під час перебування на виставці разом з президентом фонду Борисом Колесниковим курсанти спілкувались з представниками відомих брендів: Samsung, Imabari, Daewoo, Hyundai, Hanjin, Mitsui, Fincantieri, Tsuneishi, CSSC, Changjiang, Yangzijiang, Fujian, Chalkis Shipyards, Besiktas Shipyard, Japan Ship Machinery and Equipment Association, Bernhard Schulte Shipmanagement.

Також для курсантів була організована цікава та пізнавальна екскурсія по основним пам’яткам давніх Афін – Акрополь, театр Діоніса, одеон Герода Аттіка, храм Гефеста, вежа Вітрів, храм Зевса Олімпійського, порт Пірей тощо.

З позитивними емоціями, гарним настроєм та приємними спогадами від цієї подорожі повернулись усі тридцять вдячних фонду Бориса Колесникова переможців до своїх міст та містечок. Подальших вам успіхів та перемог!

By |2018-06-25T11:31:40+02:0012 Червня, 2018|Новини, Події інституту|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment