Структурний підрозділ Професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації моряків Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія»

З 2004 року при Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія» в структурному підрозділі Професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації командного складу морських суден  (ПП та ПКМ) працюють курси підвищення кваліфікації командного складу морських суден  за напрямками «Судноводіння» та «Енергетика суден»  з використанням сучасних тренажерів-симуляторів Ізмаїльського морського тренажерного центру «Марін Про Сервіс». Підвищення кваліфікації командного складу морських суден  при ДІ НУ «ОМА» ліцензовано Міністерством освіти та науки України за напрямком «Морський та річковий транспорт» і у 2011 р. ухвалено Системою якості яка сертифікована Bureau Veritas на відповідність стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015 IDT).

Структурний підрозділ очолює Лихогляд Костянтин Андрійович, судновий механік-універсал першого розряду, доцент кафедри «Суднові енергетичні установки і системи» ДІ НУ «ОМА».

ПП та ПКМ укомплектовано висококваліфікованим складом викладачів, які  мають вищу освіту, морську кваліфікацію та відповідають вимогам IMO з кожного профілю. Для проведення лекцій та навчальних занять залучаються кандидати наук та доценти з великим досвідом практичної та викладацької роботи.  Крім того, до процесу підготовки залучаються  діючі капітани та механіки 1 розряду, які працюють на сучасних суднах різних суднохідних компаній світу.

Результати моніторингу ринку праці на освітні послуги ДІ НУ «ОМА» щодо підвищення кваліфікації командного складу морських суден є погодженими з Одеською обласною державною адміністрацією .

Манільська Конференція IMO, яка відбулася у червні 2010 р., затвердила нові поправки до Міжнародної конвенції з підготовки й дипломування моряків та несення вахти (ПДМНВ 78/95) стосовно стандартів компетенції плавскладу морських суден. За Резолюцією 7 Конвенції, а також згідно з вимогами Правила 1/11 Конвенції, держави учасниці Конвенції є зобов’язаними організовувати перепідготовку та підвищення кваліфікації плавскладу для досягнення нових стандартів компетенції.

Тренажерне обладнання, яке використовується для підготовки повністю відповідає вимогам Конвенції та Стандартів якості ISO 90001: 2008 включає                                     наступні комп’ютерні тренажери:

 1. Повномасштабний навігаційний місток «Navi-Trainer Professional 5000 School Edition», включає:
 • Маневрування і керування судном;
 • Електронна картографія;
 1. МКУБ Система управління безпеки менеджменту компанії;
 2. Тренажер ГМЗЛБ «ТGS-3000»;
 3. Машинний тренажер «Engine Room Simulator ERS 4000″, включає:
 • Технічне обслуговування головних суднових установок і допоміжних систем суден;
 • Головні силові установки та суднові системи;
 1. Турбо-дизельні установки. У процесі навчання використовуються  креслення, плакати, схеми.

Прийом документів претендентів на проходження курсів командного складу морських суден здійснюється щоденно

з 9-00 до 15-00 у каб. 302 Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія».

Початок занять щопонеділка, термін навчання на курсах 10 робочих днів.

 Для оформлення на КПК є обов’язковим надання зазначених нижче документів (у копіях):

 1. Паспорт громадянина України (стор.1,2, 11);
 2. Ідентифікаційний код;
 3. Посвідчення особи моряка (сторінки з переміщеннями по суднах);
 4. Навчальний диплом(и);
 5. Робочий диплом + підтвердження до нього;

Наша адреса: м. Ізмаїл, Одеська область, вул. Фанагорійська 9, каб. 302

Тел. 0930651173

(048) 771-61-01

Email: kpk@dinuoma.com.ua

kpkizf@onma.edu.ua

Консультації з послуг  дипломно-паспортного відділу Ізмаїльського морського порту  на сайті izmport.com.ua в розділі «Послуги та тарифи»

2022-11-14T10:43:48+02:00