З року в рік напередодні дня святого Миколая Дунайський інститут Національного університету «Одеська морська академія» проводить щорічну Всеукраїнську науково-практичну конференцію. 8 грудня 2016р. відбулась VII конференція за темою «Сучасні підходи до високоефективного використання засобів транспорту».
Під керівництвом директора Дунайського інституту НУ «ОМА» Чимшир Валентина Івановича до організаторів конференції найшло біля 60 тез доповідей, найбільш актуальні з яких були представлені широкій аудиторії.


Для прийняття участі в роботі конференції були запрошені представники міської ради, керівних установ та підприємств, учбових закладів, а саме: Кічук Я.В., ректор Ізмаїльського державного гуманітарного університету; Сінілов І.В., начальник технічної служби ПрАТ «УДП»; Герганов Л.Д., заступник начальника ВП «Учбовий центр» «Українського Дунайського пароплавства»; Куценко І.В., командир Ізмаїльського навчально-тренувального загону морської охорони державної прикордонної служби України. Також були задіяні представники Дунайського басейнового управління водних ресурсів та Ізмаїльської гідрометеорологічної обсерваторії.


Робота конференції базувалась на висвітлені проблематики за наступними напрямками:
– Технічні та прикладні аспекти фундаментальних досліджень використання засобів транспорту під час експлуатації та ремонту.
– Соціальний аспект при підготовці кадрів для морегосподарського комплексу, а саме: проблеми адаптації до роботи в умовах судна.
– Регіональний розвиток морегосподарського комплексу в умовах євроінтеграції.
– Еколого-енергетичні проблеми регіону та перспективи підтримки екологічного балансу регіону.


Також слід зазначити, що на сьогоднішній день дуже актуальними є питання щодо організації навчання за інтерактивними технологіями та впровадження в освітній процес у вищому навчальному закладі технології дистанційного навчання.


Теми доповідей були розділені по своїм тематикам на чотири секції. Керівниками секцій були призначені завідувачі кафедр Дунайського інституту НУ «ОМА» Даниленко О.Б., Маслов І.З., Тарасенко Т.В., Биковець Н.П. Під їх чітким керівництвом робота секцій перетворилась на цікаве та плідне спілкування доповідачів та слухачів. Більшість питань, що виникали під час обговорення доповідей, були спрямовані на виявлення рішень для подальшого стабільного функціонування морегосподарського комплексу Придунав’я.

15380714_569351526583994_2269677803989620174_n

 

By |2016-12-19T12:53:12+02:008 Грудня, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment