Національний університет «Одеська морська академія»

Дунайський інститут

Результати фахових  випробувань  зі спеціальності «Експлуатація суднових енергетичних  установок» вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (для здобуття ступеня бакалавра)

ПІБ Бали на іспиті
1. Александров Антон Миланович п’ять
2. Баранов Андрій Сергійович три
3. Бурлаченко Володимир Володимирович чотири
4. Вальсамакі Олександр Олександрович чотири
5. Ветєв Іван Іванович чотири
6. Влах Ілля Михайлович п’ять
7. Георгієв Василь Вікторович три
8. Голубов Юрій Федорович чотири
9. Гостренко Олексій Вікторович чотири
10. Граматик Петро Петрович чотири
11. Грубий Сергій Леонідович чотири
12. Дзержко Петро Анатолійович два
13. Іванов Євген Вікторович три
14. Калчу Олег Анатолійович три
15. Кізей Ігор Валерійович не з’явився
16. Кузьменко Олександр Віталійович три
17. Кулібаба Костянтин Анатолійович три
18. Кюрчубаш Костянтин Дмитрович три
19. Ліпатов Андрій Олександрович п’ять
20. Миронюк Сергій Вікторович п’ять
21. Мінчев Геннадій Васильович не з’явився
22. Морару Євгеній Михайлович п’ять
23. Новіков Андрій Вадимович п’ять
24. Петрига Олег Олександрович чотири
25. Петрук Олександр Володимирович три
26. Пісний Сергій Анатолійович чотири
27. Подмазко Євген Анатолійович три
28. Пудаков Євген Іванович три
29. Руденко Віктор Георгійович не з’явився
30. Самсій Олександр Дмитрович три
31. Субботін Віктор Андрійович не з’явився
32. Судак Євгеній Віталійович три
33. Суходольський Андрій Юрійович чотири
34. Талавіра Владислав Анатолійович три
35. Тіщенко Вадим Володимирович п’ять
36. Токан Вадим Геннадійович чотири
37. Хрущ Максим Олександрович п’ять
38. Чернега Владислав Юрійович три
39. Щербина Олександр Васильвич три

 

 

 

 

 

Національний університет «Одеська морська академія»

Дунайський інститут

Результати фахових  випробувань  зі спеціальності «Судноводіння» вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (для здобуття ступеня бакалавра)

ПІБ Бали на іспиті
1. Білоус Віктор Іванович три
2. Білоус Руслан Олександрович три
3. Боринський Сергій Сергійович три
4. Будченко Денис Ігорович чотири
5. Вовченко Тарас Павлович чотири
6. Губський Денис Петрович три
7. Гусь Олесандр Петрович не з’явився
8. Дергак Андрій Юрійович три
9. Дічев Євген Петрович три
10. Дойчев Максим Степанович три
11. Іванов Валерій Віталійович чотири
12. Ігнатенко Володимир Захарович три
13. Касапов Іван Вікторович три
14. Когут Владислав Олегович чотири
15. Кодимський Юрій Віталійович три
16. Корень Андрій Семенович три
17. Кулик Олександр Анатолійович три
18. Курманенко Сергій Юрійович три
19. Лук`янов Олександр Володимирович чотири
20. Матрашак Олександр Олександрович три
21. Махонін Андрій Петрович три
22. Муштаєв Олексій Вікторович три
23. Омельченко Тарас Анатолійович чотири
24. Панченко Дмитро Олександрович три
25. Папян Георгій Олександрович не з’явився
26. Покотило Олександр Іванович три
27. Сіроткін Сергій Юрійович чотири
28. Сусленко Олександр Сергійович три
29. Токан Олександр Валерійович три
30. Тхорев В`ячеслав Олександрович три
31. Федоров Артур Олександрович чотири
32. Федорончук Володимир Юрійович три
33. Фурдуй Олександр Григорович чотири
34. Черненко Володимир Олександрович три
35. Чураченко Сергій Миколайович чотири
36. Ясейтіс Валентин Віталійович три
37. Яценко Руслан Сергійович три

 

By |2018-02-01T18:34:36+02:001 Вересня, 2016|Абітурієнту, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment