До уваги студентів заочної форми навчання за консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація «судноводіння»- номер 0677577138; «експлуатація суднових енергетичних установок»-номер 0671481997

 Увага!   XI Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИСОКОЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТУ»  03-04 грудня 2020 року  (Інформаційний лист)  Увага! Реєстрація за посиланням >>

Олімпіада з Інформаційних технологій щороку проводиться у Дунайському інституті НУ «ОМА» у рамках Всеукраїнських олімпіад МОН України. Дата проведення олімпіади орієнтовно 10 грудня 2020 року. Вид проведення залежить від форми навчання в інституті на день проведення інтелектуальних змагань.
Тематика завдань включає розділи з програмування, робота з операційною системою, використання прикладного программного забезпечення, пошук джерел інформації та робота з інформаційними системами та комп’ютерною мережею. Тривалість олімпіади 2 години. Бали нараховуються за правильність виконання завдання, повноту виконання, час виконання, також оцінюється нестандартний підхід при розв’язуванні в рамках вимог завдання.
Переможці олімпіади 1-3 місця будуть нагороджені цінними призами.

Попередній сбір планується 9 грудня, про час та форму комунікації буде проінформовано завчасно на електрону пошту та Viber(буде оговорено алгоритм проведення олімпіади та порядок участі і виконання завдань).

Реєстрація за посиланням https://cutt.ly/olimp-it

Автор |2020-11-20T14:20:05+00:00Ноябрь 20th, 2020|Новини, Оголошення|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар