До уваги студентів 3 курсу скороченого терміну навчання! Терміни складання екзаменаційної сесії змінено! За консультацією звертатися за телефонами: спеціалізація «судноводіння»- номер 0677577138; «експлуатація суднових енергетичних установок»-номер 0671481997

 Увага!    ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ –«ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ РОЗВИТКУ КОМПЕТЕНТНІСНИХ ЯКОСТЕЙ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ»  23-24 квітня 2020 року  (Інформаційний лист)   Увага!

29.05.2019 року ліцеїсти Ізмаїльський Військово  морський ліцей проходили практичні заняття на засобах зв’язку. Викладачі Дунайский институтНационального университета Дунайский институт Национального университета «Одесская морская академия»Дунайский институт Национального университета «Одесская морская академия» морская Дунайский институт Национального университета «Одесская морская академия»Дунайский институт Национального университета «Одесская морская академия» провели цікаве та захоплююче практичне заняття на Мультіфункціональному навігаційному тренажері «Leater Navy», який забезпечив якісне та повне проведення практичних та лабораторних занять з спеціальних навчальних дисциплін таких як «електронавігаційні прилади», радіонавігаційні прилади та системи», «навігація і лоція», «управління судном» та іншіх. Цей тренажер в повному обсязі відповідає вимогам Міжнародній конвенції з підготовки, дипломування моряків і несення вахти 1978/75.

До його складу входять окремі функціональні елементи зокрема функціональний тренажер суднових технічних та навігаційних засобів, функціональний тренажер управління курсом судна, функціональний тренажер РЛС/ЗАРП, функціональний тренажер електронної інформаційної системи, які ми розглядаємо, як окремі інтелектуальні тренажерні середовища.

Автор |2019-06-07T11:46:35+00:00Май 25th, 2019|Новини, Події інституту|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар