Всеукраїнський онлайн-форум «Освітнє лідерство: історії, що надихають»
29 жовтня 2025 року здобувачі вищої освіти освітньо-професійних програм «Навігація і управління морськими суднами», «Управління судновими технічними системами і комплексами»
Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія»
взяли участь у Всеукраїнському онлайн-форумі «Освітнє лідерство: історії, що надихають»,
організованому Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з партнерами.
Під керівництвом д.психол.н., професора кафедри гуманітарних дисциплін Олени Сороки,
яка забезпечує освітні компоненти
«Організація колективної діяльності та лідерство»
та старшого викладача Людмили Турлак учасники форуму долучилися до діалогу про роль лідерства в сучасній освіті, розвиток команд, емоційну стійкість і натхнення, що змінює професійне середовище.
Форум об’єднав педагогів, управлінців, науковців, представників громадського сектору та студентську молодь з усієї України. Спікери поділилися історіями, що демонструють силу освітнього лідерства — як інструменту впливу, підтримки, саморозвитку та створення команд, здатних діяти ефективно навіть у складних суспільних умовах.
Особливу увагу було приділено питанням ментального благополуччя, профілактики вигорання, розвитку особистісного потенціалу лідера та формуванню безпечного, підтримувального й інноваційного освітнього середовища. Форум став платформою для натхнення, взаємопідтримки та професійного зростання всіх учасників.
Ця подія стала чудовою нагодою для молоді відчути, що лідерство — це не посада, а внутрішня позиція, що допомагає діяти впевнено, мислити стратегічно і надихати інших.
By |2025-11-22T00:20:09+02:0030 Жовтня, 2025|Новини|

About the Author: