Запрошуємо Вас на день відкритих дверерй який відбудеться 15 лютого 2020 о 10.00!!! Наша адресса: м. Ізмаїл вул. Фанагорійська 9.  

  111 СВ 112 СВ 311 МН 211 СМ 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ
Понеділок  10.02.2020 Нарисна геометрія та інженерна графіка л.3

Ракитська Н.М.

Суспільство і держава 307

Перчемлі І.Ф.

Англ.м. 107 Константинова Медична комісія Маневрування і управління судном 411

Варюшкін В.І.

Та електронні засоби управління л.2

Залож В.І.

Англ.м

101

Тихонова

НЛ

лаб. 406 Сошников

СЕУ

лаб.208

Ярмакі

РНП

лаб.301

Рижков

ТЗУ СЕУ

практика 211

Власов І.В.

БУ СЕУ

практика 311

Постоленко С.П.

Інтегровані системи судноводіння 408

Даниленко О.Б.

Океанські шляхи світу л.3

Крамаренко В.В.

Філософія 307

Татарко І.І.

Вища математика 411

Черкас О.А.

Технологія і опір матеріалів практика 412

Ковтун О.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Організація колективної діяльності та лідерство 413

Сорока О.М.

Англ.м

101

Тихонова

СЕУ

лаб.208

Ярмакі

НЛ

лаб. 406

Рябущенко

Англ.м

108

Романовська

СТіКУ лаб.122

Потапов

Англ.м

107

Тимофєєва

ТЗУ СЕУ

практика 211

Власов І.В.

ПЗС лаб. 405

Мітін

ГМЗ

лаб. 312

Квасніков

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

УРНМ лаб. 408

Червоний

Інформаційні технології л.3

Делі І.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Морська інженерна практика 411

Ліпенков І.В.

ПЗС лаб. 405

Мітін

Англ.м

101

Тихонова

Технологія і опір матеріалів практика 412

Ковтун О.М.

Термогідродинамічні процеси 413

Биковець Н.П.

НЛ

лаб. 406 Сошников

Англ.м

108

Романовська

Англ.м.

120 Константинова

Англ.м

107

Тимофєєва

СТіКУ лаб.122

Потапов В.М.

ІСС

лаб.312

Квасніков

УРНМ лаб. 408

Червоний

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

Залік. Англ. мова

Желясков 106 / Тихонова 101

Залік. 407 Охорона праці

Тірон-Воробйова

Вівторок  11.02.2020 Медична комісія Англ.м. 101 Константинова НГ

пр. 313

Ракитська

Англ.м

106

Тихонова

Англійська мова за проф. спр. 307

Желясков В.Я.

Вища математика 411

Черкас О.А.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Маневрування пр.107

Варюшкін

Англ.м

108

Романовська

Метрологія та теплотехнічні вимірювання 412

Коваленко С.І.

Радіонавігаційні прилади та системи 408

Даниленко О.Б.

 Суднові турбінні і котельні установки 413

Лихогляд К.А.

ПЗС лаб. 405

Мітін

ГМЗ

лаб. 301

Квасніков

УРНМ лаб. 312

Червоний

ГМЗ

лаб. 406

Рижков

Фізика л.3

Федоренко А.В.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Англ.м. 101 Константинова Англ.м

107

Тимофєєва

Організація кол. діяльності та лідерство пр. 411

Сорока О.М.

Англ.м 106

Колмикова

Англ.м

108

Романовська

Устрій судна та морехідні якості

412

Тарасенко Т.В.

Радіонавігаційні прилади та системи 408

Даниленко О.Б.

Безпечне управління СЕУ та менеджмент ресурсів машинного відділення 413

Маслов І.З.

ПЗС лаб. 405

Мітін

ГМЗ

лаб. 313

Квасніков

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

УРНМ лаб. 312

Червоний

Вища математика л.3

Чумаченко М.М.

Системи технологій та морські транспорт. засоби 307

Коваленко С.І.

Технологія мат-ів і ремонт суднового облад.  411

Ковтун О.М.

Англ.м

108

Романовська

Англ.м

101

Тихонова

ПЗС лаб. 405

Мітін

Маневрування пр.107

Варюшкін

Термогідродинамічні процеси 412

Биковець Н.П.

Організація колективної діяльності та лідерство 413

Сорока О.М.

ГМЗ

лаб. 301

Кратко

ІСС

лаб.312

Квасніков

ГМЗ

лаб. 313

Рижков

Залік. 407 Охорона праці

Тірон-Воробйова

Залік. Англ. мова

Желясков  106 / Тихонова 101

Середа   12.02.2020 Англ.м 106

Колмикова

Медична комісія Вища математика пр. л.3

Чумаченко М.М

Філософія практика 307

Татарко І.І.

Вища математика практика 411

Дрожжина А.В.

Філософія  л.2

Тишик І.С

 ТГП

практика 412

Ярмакі  А.Х.

Метрологія лаб. 120

Коваленко

НЛ

лаб. 406 Сошников

СЕУ

лаб.313

Ярмакі

Англ.м

107

Тихонова

Англ.м

108

Романовська

Теорія та засоби управління судновими енергетичними установками 413

Данилян А.Г.

Управління ресурсами навігаційного містка 408

Червоний О.Д.

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Океанські шляхи світу пр. л.3

Крамаренко В.В.

Глобальний транспортний ринок 307

Коваленко С.І.

Англ.м. 106 Константинова Англ.м

107

Тимофєєва

Філософія

практика л.2

Тишик І.С.

НЛ

лаб.406 Рябущенко

Англ.м

108

Романовська

ТГП

лаб. 412

Ярмакі

Метрологія лаб.120

Коваленко

ТГП  

практика 411

Ракитська Н.М.

Англ.м

101

Тихонова

ТПВ

лаб. 306

Максімов

ТПВ

лаб. 407

Денисова

СЕУ

лаб.313

Ярмакі

СТіКУ лаб. 122

Потапов

БУ СЕУ лаб. 311

Постоленко

ТЗУ СЕУ

практика 211

Власов І.В.

ІСС

лаб.312

Квасніков

УРНМ лаб. 408

Червоний

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

ПЗС лаб. 405

Мітін

Океанські шляхи світу пр. л.3

Крамаренко В.В.

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Вища математика 411

Черкас О.А.

НЛ

лаб. 406 Коротченков

ПЗС лаб. 405

Мітін

Філософія

практика л.2

Тишик І.С.

Метрологія лаб. 120

Коваленко

ТГП

лаб. 412

Ярмакі

Англ.м

106

Колмикова О.О.

Англ.м

106

Тихонова

НЛ

лаб.405 Сошников

БУ СЕУ лаб. 311

Постоленко

СТіКУ лаб. 122

Потапов

Англ.м

107

Тимофєєва О.Я.

УРНМ лаб. 408

Червоний

ІСС

лаб.312

Квасніков

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

ПЗС лаб. 312

Мітін

    ГМЗ

лаб. 313

Квасніков

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

Четвер   13.02.2020 Вища математика пр. л.3

Чумаченко М.М

Медична комісія ІТ

пр. 313 Делі

Психологія 307

Котляр Л.І.

Морська інженерна практика 412

Ліпенков І.В.

Англ.м

108

Романовська

НЛ

лаб.405

Коротченков

НЛ

лаб.406 Рябущенко

ПЗС

пр.312

Мітін

Електротехніка та електричні машини л.2

Радюков Є.М.

РНП

лаб. 301

Рижков

СЕУ

лаб.208

Ярмакі

Англ.м

106

Тихонова

ТПВ

лаб. 306

Денисова

Теорія та засоби управління судновими енергетичними установками 413

Данилян А.Г.

УРНМ лаб. 408

Червоний

ГМЗ

лаб. 301

Квасніков

Експлуатація спеціалізованих суден пр. 411

Сошников С.Г.

Вища математика л.3

Чумаченко М.М.

Філософія практика 307

Татарко І.І.

ІТ

пр. 313

Матвійчук Т.М.

 Фізика лаб. 101 Іванов Організація кол. діяльності та лідерство пр. л.2

Сорока О.М.

Англ.м 106

Колмикова

НЛ

лаб.406 Рябущенко

Англ.м

107

Тимофєєва

Англ.м

108

Чиж

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

СЕУ

лаб.208

Ярмакі

НЛ

лаб.406 Сошников

Англ.м

413

Тихонова

Англ.м

108

Романовська

Суднові турбінні і котельні установки 413

Лихогляд К.А.

УРНМ лаб. 411

Червоний

ГМЗ

лаб. 301

Квасніков

ПЗС лаб. 405

Мітін

ГМЗ

лаб. 312

Рижков

Безпека та охорона на морі л.3

Мазур Т.М.

Укр. мова за проф. спрям. 307

Турлак Л.П.

Фізика лаб. 101 Федоренко ІТ

пр. 313

Матвійчук Т.М.

ПЗС

пр.405

Мітін

НЛ

лаб. 406 Коротченков

Організація кол. діяльності та лідерство пр. 411

Сорока О.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

ТГП

лаб. 412

Ракитська Н.М.

ПНШВ пр. 408 Червоний Англ.м

108

Романовська

Менеджмент морських ресурсів 413

Маслов І.З.

Залік. л.2.  ГМЗ

Кратко В.М.

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

ІСС

лаб. 312

Квасніков

Залік. 408 УРНМ

Слюсаренко А.І.

     
П’ятниця  14.02.2020 Безпека та охорона на морі пр. 407

Мазур Т.М.

ІТ

пр. 313 Делі

Медична комісія Демократія: від теорії до практики 307

Петров В.С.

Вища математика практика 411

Дрожжина А.В.

НЛ

лаб. 406 Коротченков

ПЗС

пр.405

Мітін

Філософія

практика л.2

Тишик І.С.

Устрій судна та морехідні якості

практика 412

Красноступ О.В.

Англ.м

101

Колмикова О.О.

Практика несення штурманської

вахти 408

Червоний О.Д.

Теорія та засоби управління судновими енергетичними установками 413

Данилян А.Г.

Експлуатація спеціалізованих суден пр. 408

Сошников С.Г.

ІСС

лаб.312

Квасніков

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

ІТ

пр. 313 Делі

Фізика лаб. 101 Федоренко Безпека та охорона на морі пр. 407

Мазур Т.М.

Демократія: від теорії до практики пр. 307

Петров В.С.

ТМ. і РСО

лаб. 120

Ковтун

Фізика лаб. 106 Іванов Філософія  л.2

Тишик І.С

Електротехніка та електричні машини л.3

Радюков Є.М.

Англ.м

413

Тихонова

Англ.м

108

Романовська

РНП

лаб. 301

Рижков

ТПВ

лаб. 306

Денисова

Англ.м.

107 Константинова

СТіКУ лаб. 122

Потапов

ТЗУ СЕУ

практика 211

Власов І.В.

ІСС

лаб.312

Квасніков

УРНМ лаб. 408

Червоний

Фізика лаб. 106 Федоренко ІТ

пр. 313 Делі

Англ.м л.3

Колмикова

Фізика лаб. 101 Іванов Англ.м. 307 Константинова ТМ. і РСО

лаб. 120

Ковтун

Філософія

практика л.2

Тишик І.С.

ПЗС

пр.405

Мітін

Англ.м

108

Романовська

Англ.м

107

Тимофєєва

Англ.м

411

Чиж

Устрій судна та морехідні якості

практика 412

Красноступ О.В.

ПНШВ пр. 405 Червоний СЕУ

лаб.208

Ярмакі

ТЗУ СЕУ

практика 211

Власов І.В.

СТіКУ лаб. 122

Потапов В.М.

Залік. 408 УРНМ

Слюсаренко А.І.

ІСС

лаб.312

Квасніков

Залік. 301  ГМЗ

Кратко В.М.

 
By |2020-02-10T11:47:45+00:00Лютий 8th, 2020|Розклад|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment