Запрошуємо Вас на день відкритих дверерй який відбудеться 15 лютого 2020 о 10.00!!! Наша адресса: м. Ізмаїл вул. Фанагорійська 9.  

  111 СВ 112 СВ 311 МН 211 СМ 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ 242 СМ
Понеділок  03.02.2020 Нарисна геометрія та інженерна графіка л.3

Ракитська Н.М.

Філософія 307

Татарко І.І.

Вища математика 411

Черкас О.А.

НЛ

лаб. 405 Коротченков

Медична комісія Опір

лаб. 120

Ковтун

Маневрування лаб.107

Варюшкін

Метрологія та теплотехнічні вимірювання 413

Коваленко С.І.

Англ.м

101

Тихонова

Англ.м

108

Романовська

СЕУ

лаб.313

Ярмакі

НЛ

лаб. 406

Рябущенко

Англ.м. 306 Константинова ТЗУ СЕУ лаб. 211

Власов

БУ СЕУ

практика 311

Постоленко

ГМЗ

лаб. 301

Кратко

ПЗС лаб. 312

Мітін

Експлуатація спеціалізованих суден пр. 408

Сошников С.Г.

Океанські шляхи світу л.3

Крамаренко В.В.

Суспільство і держава практика 307

Перчемлі І.Ф.

Морська інженерна практика 411

Ліпенков І.В.

Технологія і опір матеріалів л.2

Ковтун О.М.

Організація колективної діяльності та лідерство 413

Сорока О.М.

Англ.м

101

Тихонова

Англ.м

108

Романовська

РНП

лаб. 301

Рижков

СЕУ

лаб.313

Ярмакі

СТіКУ лаб.122

Потапов

Англ.м

107

Тимофєєва

ТЗУ СЕУ

лаб. 211

Власов

Експлуатація спеціалізованих суден пр. 408

Сошников С.Г.

ПЗС лаб. 405

Мітін

ІСС

лаб. 312

Квасніков

Океанські шляхи світу л.3

Крамаренко В.В.

Глобальний транспортний ринок пр. 307

Коваленко С.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Маневрування і управління судном л.2

Варюшкін В.І.

Електроніка та електронні засоби управління 413

Залож В.І.

НЛ

лаб. 405 Сошников

СЕУ

лаб.313

Ярмакі

Англ.м

101

Тихонова

Англ.м

108

Романовська

ТЗУ СЕУ лаб.211

Власов

Англ.м

107

Тимофєєва

СТіКУ лаб.122

Потапов

Інтегровані системи судноводіння 408

Даниленко О.Б.

Вівторок  04.02.2020 Вища математика л.3

Чумаченко М.М.

Англійська мова за проф. спр. 307

Желясков В.Я.

Вища математика практика л.2

Дрожжина А.В.

НЛ

лаб. 412 Коротченков

Англ.м

101

Тихонова

ПЗС

лаб.405

Мітін

НЛ

лаб. 411 Рябущенко

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Медична комісія ПНШВ пр. 312 Червоний НЛ

лаб. 406 Сошников

РНП

лаб. 301

Рижков

Англ.м

108

Романовська

Суднові турбінні і котельні установки 413

Лихогляд К.А.

Інтегровані системи судноводіння 408

Даниленко О.Б.

Фізика л.3

Федоренко А.В.

Системи технологій та морські транспорт. засоби пр. 307

Коваленко С.І.

Англ.м. 101 Константинова Англ.м

107

Тимофєєва

Англ.м

108

Романовська

НЛ

лаб. 406 Коротченков

Англ.м 106

Желясков

Опір

лаб. 120

Ковтун

Економічна теорія 412

Ковальжи Н.Г.

Радіонавігаційні прилади та системи 408

Даниленко О.Б.

Безпечне управління СЕУ та менеджмент ресурсів машинного відділення 413

Маслов І.З.

ГМЗ

лаб. 313

Кратко

УРНМ лаб. 405

Червоний

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

ПЗС лаб. 312

Мітін

Морська практика л.3

Алексєєв О.О.

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Морська інженерна практика пр. 411

Ліпенков І.В.

НЛ

лаб. 405 Коротченков

Англ.м

101

Тихонова

НЛ

лаб. 406 Рябущенко

Англ.м

108

Романовська

Електроніка та електричні машини 412

Радюков Є.М.

ТПВ

лаб. 306

Максімов

РНП

лаб. 301

Рижков

Організація колективної діяльності та лідерство 413

Сорока О.М.

ГМЗ

лаб. 107

Кратко

ГМЗ

лаб. 313

Квасніков

ПЗС лаб. 312

Мітін

УРНМ лаб. 408

Червоний

ПЗС лаб. 312

Мітін

Середа   05.02.2020 Безпека та охорона на морі л.3

Мазур Т.М.

Глобальний транспортний ринок пр. 307

Коваленко С.І.

Технологія мат-ів і ремонт суднового облад.   411

Ковтун О.М.

Філософія  л.2

Тишик І.С

Медична комісія Електротехніка лаб. ел.лаб. Радюков Англ.м  106

Желясков В.Я.

ТПВ

лаб. 306

Максімов

Англ.м

108

Романовська

СЕУ

лаб.208

Ярмакі

НЛ

лаб. 406

Рябущенко

Англ.м. 107 Константинова ТЗУ СЕУ лаб. 211

Власов

БУ СЕУ лаб. 311

Постоленко

ГМЗ

лаб. 312

Кратко

ГМЗ

лаб. 301

Квасніков

УРНМ лаб. 405

Червоний

ГМЗ

лаб. 313

Рижков

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Вища математика пр. л.3

Чумаченко М.М.

Психологія практика 307

Котляр Л.І.

Англ.м. 106 Константинова Англ.м

107

Тимофєєва

Філософія  л.2

Тишик І.С

Електротехніка лаб. ел.лаб. Радюков Електроніка

лаб. 208

Ніколаєв

Організація кол. діяльності та лідерство пр. 411

Сорока О.М.

СЕУ

лаб.313

Ярмакі

НЛ

лаб. 406 Сошников

Англ.м

101

Тихонова

Англ.м

108

Романовська

ТЗУ СЕУ лаб.211

Власов

БУ СЕУ лаб. 311

Постоленко

СТіКУ лаб. 122

Потапов

УРНМ лаб. 408

Червоний

ПЗС лаб. 405

Мітін

ІСС

лаб. 312

Квасніков

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

Вища математика пр. л.3

Чумаченко М.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Вища математика 411

Черкас О.А.

Філософія

практика л.2

Тишик І.С.

Маневрування лаб.301

Варюшкін

НЛ

лаб. 406 Рябущенко

Організація кол. діяльності та лідерство пр. 413

Сорока О.М.

Англ.м  ф 106

Желясков В.Я.

Технологія перевезення вантажів 412

Максімов С.Б.

БУ СЕУ лаб. 311

Постоленко

СТіКУ лаб. 122

Потапов

Англ.м

107

Тимофєєва

ПЗС лаб. 405

Мітін

УРНМ лаб. 408

Червоний

ГМЗ

лаб. 313

Рижков

ІСС

лаб. 312

Квасніков

    ПЗС лаб. 312

Мітін

Четвер   06.02.2020 Вища математика л.3

Чумаченко М.М.

Філософія практика 307

Татарко І.І.

Фізика 412

Биковець Н.П.

Маневрування лаб.405

Варюшкін

НЛ

лаб. 406 Коротченков

Англ.м 106

Желясков

Англ.м

108

Романовська

Англ.м

 107

Тимофєєва

Медична комісія Електротехніка практика ел.лаб. Радюков Радіонавігаційні прилади та системи 408

Даниленко О.Б.

Менеджмент морських ресурсів 413

Маслов І.З.

ПЗС лаб. 312

Мітін

ГМЗ

лаб. 301

Квасніков

Експлуатація спеціалізованих суден пр. 411

Сошников С.Г.

Безпека та охорона на морі л.3

Мазур Т.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В

 Фізика лаб. 101 Федоренко ІТ

пр. 313

Матвійчук Т.М.

ПЗС

лаб.405

Мітін

Опір

лаб. 120

Ковтун

Англ.м 106

Желясков

Маневрування лаб.107

Варюшкін

Устрій судна та морехідні якості

412

Тарасенко Т.В.

СЕУ

лаб.411

Ярмакі

Англ.м

108

Романовська

Англ.м

306

Тихонова

РНП

лаб. 301

Рижков

Суднові турбінні і котельні установки 413

Лихогляд К.А.

Експлуатація спеціалізованих суден пр. 408

Сошников С.Г.

ІСС

лаб. 312

Квасніков

УРНМ лаб. 406

Червоний

Англ.м 106

Желясков

Англ.м. 411 Константинова Вища математика пр. л.3

Чумаченко М.М.

Укр. мова за проф. спрям. пр. 307

Турлак Л.П.

ІТ

пр. 313

Матвійчук Т.М.

Фізика лаб. 101 Іванов Опір

лаб. 120

Ковтун

Маневрування лаб.107

Варюшкін

Організація кол. діяльності та лідерство пр. 413

Сорока О.М.

Електротехніка практика ел.лаб. Радюков Фіз-ра

Бондаренко І.В

НЛ

лаб. 406 Сошников

Англ.м

108

Романовська

СЕУ

лаб.208

Ярмакі

ТПВ

лаб. 306

Денисова

Теорія та засоби управління судновими енергетичними установками 413

Данилян А.Г.

ІСС

лаб. 312

Квасніков

УРНМ лаб. 408

Червоний

ПЗС лаб. 405

Мітін

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

ПЗС лаб. 312

Мітін

     
П’ятниця  07.02.2020 Інформаційні технології л.3

Делі І.І.

Демократія: від теорії до практики 307

Петров В.С.

Медична комісія Англ.м

106

Тимофєєва

Маневрування пр.107

Варюшкін

НЛ

лаб. 407 Коротченков

Філософія

практика л.2

Тишик І.С.

Устрій судна та морехідні якості

412

Тарасенко Т.В.

Англ.м

101

Тихонова

НЛ

лаб.406 Сошников

ТПВ

лаб. 306

Денисова

Англ.м

108

Романовська

Суднові турбінні і котельні установки 413

Лихогляд К.А.

ІСС

лаб. 312

Квасніков

ПЗС лаб. 405

Мітін

ГМЗ

лаб. 301

Рижков

УРНМ лаб. 408

Червоний

Безпека та охорона на морі л.3

Мазур Т.М.

Демократія: від теорії до практики пр. 307

Петров В.С.

Технологія мат-ів і ремонт суднового облад. пр. 411

Ковтун О.М.

НЛ

лаб. 406 Коротченков

Маневрування пр.405

Варюшкін

Філософія

практика 412

Тишик І.С.

Електроніка

лаб. ел.лаб.

Ніколаєв

Англ.м

413

Чиж

Електроніка

лаб. 208

Залож В.І.

ТПВ

лаб. 306

Максімов

РНП

лаб.301

Рижков

Англ.м

101

Тихонова

Англ.м

108

Романовська

СТіКУ лаб.122

Потапов

БУ СЕУ пр.311

Постоленко

Англ.м

107

Тимофєєва

ГМЗ

лаб. 313

Кратко

ІСС

лаб.312

Квасніков

Експлуатація спеціалізованих суден пр. 408

Сошников С.Г.

Англ.м л.2

Желясков

Англ.м. л.3 Константинова НГ та ІГ пр. 313

Ракитська

Фізика лаб. 101 Іванов Фізика 411

Биковець Н.П.

ПЗС

пр.405

Мітін

Англ.м

106

Тихонова

НЛ

лаб. 406 Рябущенко

Маневрування лаб.412

Варюшкін

Англ.м

ф 107

Тимофєєва

Англ.м

ф 413

Чиж

Електроніка

лаб. 208

Залож В.І.

РНП

лаб. 301

Рижков

ТПВ

лаб. 306

Максімов

БУ СЕУ пр.311

Постоленко

СТіКУ лаб. 122

Потапов

ТЗУ СЕУ лаб.211

Власов

Експлуатація спеціалізованих суден пр. 408

Сошников С.Г.

УРНМ лаб. 301

Червоний

ІСС

лаб. 312

Квасніков

ПЗС

пр.405

Мітін

 
By |2020-02-02T13:33:08+00:00Лютий 2nd, 2020|Розклад|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment