Запрошуємо Вас на день відкритих дверерй який відбудеться 19 жовтня 2019 о 10.00!!! Наша адресса: м. Ізмаїл вул. Фанагорійська 9.  

111 СВ 112 СВ 211 СМ 311 МН 221 СМ 222 СМ 231 СМ 232 СМ
Понеділок 18.11.2019 Суспільство і держава л.2

Березовська В.В.

НГ та інженерна графіка 412

Ракитська Н.М.

Інформаційні системи та технології 301

Делі І.І.

Безпека людини та охорона навколишнього середовища 411

Кірсанова В.В.

Суднові допоміжні установки та системи та їх експлуатація 413

Разінкін Р.О.

Вища математика л.2

Чумаченко М.М.

 Історія та кул-ра України 412

Татарко І.І.

Вища та прикладна математика 307

Черкас О.А.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І Англ.м. 101

Чиж С.Г.

Англ. мова 106

Колмикова О.О

Суднові двигуни внутрішнього згорання 413

Данилян А.Г.

Ділова українська мова л.2

Турлак Л.П.

Вища математика 412

Черкас О.А.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І Англ.м. 101

Чиж С.Г.

Технічна хімія

лаб. 106

Кірсанова В.В.

Суднові двигуни внутрішнього згорання 413

Данилян А.Г.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І
Вівторок 19.11.2019 Історія та культура України л.2

Березовська В.В

Англ.м. 101

Константинова

Англ.м. 107

Тимофєєва

Англійська мова за проф.спр. 307

Желясков В.Я

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

Морське право 413

Ярмоленко М.І.

Фізика

лаб. 101

Іванов

 Англ.м 107

Константинова

В.мат. пр. л.2

Чумаченко М.М.

Вища математика

практика 412

Дрожжина А.В.

Вища та прикладна математика 307

Черкас О.А.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І Англ. мова 106

Колмикова О.О

Морське право 413

Ярмоленко М.І.

В.мат. пр. л.2

Чумаченко М.М.

Англ.м. 306

Колмикова

Англ.м. 108

Романовська

Вища математика 412

Черкас О.А.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І Технічна хімія

лаб. 106

Кірсанова В.В.

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

СДУС пр. 122

Разінкін Р.О.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І СДУС пр. 122

Разінкін Р.О.

Середа  20.11.2019 Англ.м 107

Колмикова

Фізика

лаб.106

Іванов

Фізика

лаб. 101

Федоренко

Англ.м. 108

Романовська

Фізика 412

Биковець Н.П.

Економічна теорія 301

Гилка У.Л.

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

СДУС пр. 122

Разінкін Р.О.

Ділова українська мова л.2

Турлак Л.П.

Англ.м. 101

Константинова

Англ.м. 107

Тимофєєва

Економічна теорія практика 301

Гилка У.Л.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І. БЛ таОНС

лаб. 106

Кірсанова

Англ. мова 108

Колмикова О.О

СДУС пр. 122

Разінкін

СДВЗ

лаб. 211 Данилян

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Англ.м. 101

Колмикова

Англ.м. 108

Романовська

Безпека та охорона

на морі пр. 407

Волчков В.Д.

Вища та прикладна математика пр. 301

Черкас О.А.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І БЛ та ОНС

практика 106

Кірсанова В.В.

СДВЗ

лаб. 211 Данилян

СДУС пр. 122

Разінкін

Англ.м.  107

Тимофєєва

 

 

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І
Четвер  21.11.2019 Фізика л.2

Федоренко А.В.

Безпека та охорона на морі 407

Мазур Т.М.

Англійська мова за проф.спр. 307

Желясков В.Я

БЛ та ОНС

практика 106

Кірсанова

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І Суднові двигуни внутрішнього згорання 413

Данилян А.Г.

Теорія та будова судна пр. 306

Тарасенко Т.В.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Англ.м. 101

Константинова

Англ.м. 107

Тимофєєва

Англійська мова за проф.спр. 307

Желясков В.Я

БЛ таОНС

лаб. 106

Кірсанова

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І. Англ. мова 108

Колмикова О.О

СДВЗ

лаб. 211 Данилян

СДУС пр. 122

Разінкін

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

Англ.м 108

Колмикова

Англ.м 101

Константинова

Теорія та будова судна пр.  306

Тарасенко Т.В.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Безпека людини та ОП   практика 307

Тірон-Воробйова Н.Б.

Інф. тех. лаб. 313 Делі І.І. БЛ та ОНС

лаб. 106

Кірсанова В.В.

СДУС пр. 122

Разінкін

Англ.м.  107

Тимофєєва

СДВЗ лаб. 211 Данилян
Залік. 106 Технічна хімія. Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І СДУС пр. 122

Разінкін

П’ятниця  22.11.2019 Економічна теорія практика л.2

Коваленко С.І.

Англ.м. 107

Колмикова

Англ.м. 108

Романовська

Безпека та охорона на морі пр.  407

Волчков В.Д.

Історія та кул-ра Укр. практика 307

Перчемлі І.Ф.

Філософія 411

Котляр Л.І.

СДВЗ

лаб. 211 Данилян

СДУС пр. 122

Разінкін

Англ.м.  107

Тимофєєва

Англ.м 108

Колмикова

Англ.м 106

Константинова

Історія та культура України пр. л.3

Березовська В.В

Фізика

лаб. 101

Іванов О.Д

 Англ.м. 107

Тимофєєва

Вища та прикладна математика пр. 307

Черкас О.А.

Філософія пр. 411

Котляр Л.І.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І СДУС пр. 122

Разінкін

СДВЗ

лаб. 211 Данилян

Морське право

пр. 408

Ярмоленко М.І.

Іст. та культура України пр. л.2

Березовська В.В

Економічна теорія практика л.3

Коваленко С.І.

Англ.м. 101

Константинова

Англ.м. 107

Тимофєєва

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І Філософія пр. 411

Котляр Л.І.

Морське право

пр. 408

Ярмоленко М.І.

СДУС пр. 122

Разінкін

Залік. 106 Технічна хімія.
By |2019-11-17T13:14:29+00:00Листопад 15th, 2019|Розклад|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment