Запрошуємо Вас на день відкритих дверерй який відбудеться 19 жовтня 2019 о 10.00!!! Наша адресса: м. Ізмаїл вул. Фанагорійська 9.  

111 СВ 112 СВ 211 СМ 311 МН 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 232 СМ
Понеділок 11.11.2019 Суспільство і держава л.2

Березовська В.В.

Нарисна геометрія та інженерна графіка 412

Ракитська Н.М.

Безпека людини та охорона праці 301

Тірон-Воробйова Н.Б

Консультація л.3

Математичні основи судноводіння

Черкас О.А.

Консультація 306

Навігація та лоція

Варюшкін В.І.

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

Навігація та лоція  408

Коротченков М.П.

Суднові допоміжні установки та системи та їх експлуатація 413

Разінкін Р.О.

Інформаційні технології л.2

Делі І.І.

 Історія та кул-ра України 412

Татарко І.І.

Вища та прикладна математика 307

Черкас О.А.

Безпека людини та охорона навколишнього середовища 411

Кірсанова В.В.

НЛ лаб.406

Коротченков М.П

Англ.м.

108 Романовська

Метеорологія лаб. 307

Черой

ЕНП лаб. 312

Квасніков П.К

СДВЗ

пр. 311 Данилян

Англ.м.

 107

Тимофєєва

СДУС пр. 122

Разінкін

Фізика л.2

Федоренко А.В.

Вища математика 412

Черкас О.А.

Англ.м107

Тимофєєва О.Я.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І. Технічна хімія

лаб. 106

Кірсанова

Метеорологія лаб. 307

Черой

ЕНП лаб. 312

Квасніков П.К

Менеджмент мор. ресурсів пр. 306

Досковський Г.К.

Англ.м. 108

Константинова

СДУС пр. 122

Разінкін

СДВЗ пр. 311 Данилян
  ІТ лаб.  313 Делі  

 

Англ.м. 

ф.108 Романовська

Англ.м.

ф. 106

Тихонова

Вівторок 12.11.2019 Історія та культура України л.3

Березовська В.В

Вища математика

практика 412

Дрожжина А.В.

Англійська мова за проф.спр. 301

Желясков В.Я

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

НЛ лаб.406

Коротченков М.П

Англ.м.

108 Романовська

Метеорологія лаб. 307

Черой

ЕНП лаб. 312

Квасніков П.К

Морське право 413

Ярмоленко М.І.

Теорія та будова судна л.3

Тарасенко Т.В.

Англ.м. 306

Константинова

Англ.м. 107

Тимофєєва О.Я.

Вища та прикладна математика практика 301

Черкас О.А.

Технічна хімія

лаб. 106

Кірсанова

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І. Англ. мова 122

Колмикова О.О

Англ.м. ф.108 Романовська НЛ лаб.405

Коротченков М.П

ЕНП лаб. 312

Квасніков П.К

Метеорологія лаб.

307

Черой

Морське право 413

Ярмоленко М.І.

 Фізика л.3

Федоренко А.В.

Історія та кул-ра України пр. 412

Татарко І.І.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І. Англ.м. 106

Чиж С.Г.

Опір матеріалів

лаб. л.3

Герганов Л.Д.

Теорія та будова судна практика 306 Тарасенко Т.В. Метеорологія лаб.307

Черой

Англ.м.

108 Романовська

Англ.м

107

Константинова

СДВЗ

пр. 311 Данилян

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

ІТ лаб.  313 Делі Англ.м. 

ф.108 Романовська

Середа  13.11.2019 Історія та культура України пр. л.2

Березовська В.В

Англ. м 106

Колмикова

Фізика

лаб. 101

Федоренко А.В

Фізика 412

Биковець Н.П.

Економічна теорія 301

Гилка У.Л.

ІСПИТ л.3

Мат. основи судновод.

Черкас О.А.

ІСПИТ 408

Навігація та лоція

Варюшкін В.І.

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

ЕНП лаб. 312

Квасніков П.К

Англ.м.

108 Романовська

Метеорологія лаб.307

Черой

НЛ лаб.405

Рябущенко О.Г.

Морське право 413

Ярмоленко М.І.

Англ. м 106

Колмикова

Англ.м 101

Константинова

Історія та культура України пр. л.2

Березовська В.В

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Економічна теорія практика 301

Гилка У.Л.

Безпека людини та охорона навколишнього середовища 411

Кірсанова В.В.

ЕНП лаб. 312

Квасніков П.К.

Метеорологія лаб. 307

Черой

Англ.м. 107 Тихонова І.Ю Англ.м.

108 Романовська

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

СДУС пр. 122

Разінкін Р. О.

Ділова українська мова л.2

Турлак Л.П.

Безпека та охорона на морі 407

Мазур Т.М.

Історія та кул-ра Укр. 301

Перчемлі І.Ф.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І. Тех. хімія

лаб. 106

Кірсанова

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Метеорологія лаб. 307

Черой

Англ.м. 107 Тихонова І.Ю Англ.м.

108 Романовська

Англ.м 101

Константинова

СДУС пр. 122

Разінкін Р.О.

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

ІТ лаб.  313 Делі Захист КР.  ТБС, 306 Тарасенко Т.В. Залік. ММР, 412

Досковський Г.К.

Четвер  14.11.2019 Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Фізика

лаб. 101

Федоренко А.В

Англ.м.

108 Романовська

Безпека та охорона на морі 407

Мазур Т.М.

Англійська мова за проф.спр. 301

Желясков В.Я

Консультація 408

Навігація та лоція

Варюшкін В.І.

Тех.хімія

лаб. 106

Кірсанова

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І. Англ. мова л.2

Колмикова О.О

Метеорологія лаб. 307

Черой Л.І.

ЕНП лаб. 312

Квасніков П.К.

Теорія та будова судна практика 306 Тарасенко Т.В. СДУС пр. 122

Разінкін

Англ.м.

 107

Тимофєєва

СДВЗ

лаб. 311 Данилян

Англ. мова л.2

Колмикова

Фізика

лаб. 101

Іванов

Суспільство і держава пр. л.3

Березовська В.В.

Англ.м 411

Константинова

Англ.м. 107

Тимофєєва

Безпека людини та ОП практика 301

Тірон-Воробйова Н.Б.

Інф. тех. лаб. 313 Делі І.І. Тех. хімія

лаб. 106

Кірсанова

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

ЕНП лаб. 312

Квасніков П.К

Англ.м.

108 Романовська

Англ.м. 306 Тихонова І.Ю Метеоролог. лаб. 307

Черой

СДВЗ

лаб. 311 Данилян

СДУС

пр. 122

Разінкін

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

Суспільство і держава пр. л.2

Березовська В.В.

Англ. мова л.3

Колмикова

Фізика

лаб. 101

Федоренко

Безпека та охорона на морі пр.  407

Мазур Т.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Інф. тех. лаб.  313 Делі І.І. Залік. Англійська мова 107/108

Тихонова / Романовська

Метеоролог

лаб. 307

Черой

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

СДУС пр. 122

Разінкін Р.О.

Філософія 411

Котляр Л.І.

Захист КР. ТБС,306 Тарасенко Т.В. Захист звіту з плавпрактики.

 Разінкін Р.О.

 
П’ятниця  15.11.2019 Ділова укр. мова практика л.2

Турлак Л.П.

Фізика

лаб. 101

Федоренко А.В

Англ.м.

108 Романовська

Безпека та охорона на морі пр.  407

Мазур Т.М.

Історія та кул-ра Укр. практика 301

Перчемлі І.Ф.

Консультація 412

Теоретична механіка

Биковець Н.П.

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

Менеджмент морських ресурсів практика 413

Досковський Г.К.

ЕНП

лаб. 312

Квасніков

Метеорологія лаб. 307

Черой Л.І

СДУС пр. 122

Разінкін

СДВЗ

лаб. 311 Данилян

Англ.м.  107

Тимофєєва О.Я.

Англ. м 107

Колмикова О.О

Англ.м л.2

Константинова

Ділова укр. мова практика л.3

Турлак Л.П.

НГ та ІГ

пр. 313

Ракитська Н.М

Фізика

лаб. 101

Федоренко А.В

Вища та прикладна математика пр. 307

Черкас О.А.

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

Метеорологія лаб. 307

Черой

Англ.м. 106 Тихонова І.Ю Англ.м.ф. 108

Романовська

СДВЗ лаб. 311 Данилян СДУС пр. 122

Разінкін

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

Економічна теорія л.2

Коваленко С.І.

Фізика

лаб. 101

Іванов О.Д

НГ та ІГ

пр. 313

Ракитська

Філософія 411

Котляр Л.І.

Метеорологія лаб. 307

Черой

Залік. Англ. мова 107/108

Тихонова/Романовська

Морське право

пр. 413

Ярмоленко М.І.

СДУС пр. 122

Разінкін

Філософія 411

Котляр Л.І.

Залік. ММР, 412

Досковський Г.К.

Захист звіту з плавпрактики.

Разінкін Р.О.

By |2019-11-10T14:16:54+00:00Листопад 10th, 2019|Розклад|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment