Розклад (Заочна форма) 29.05.18 — 02.06.18

Навчання з 8.30!

1 СВ 2 СВ 2 СМ 3 СВ 3 СМ 4 СВ 4 СМ 1 СВ-у 1 СМ-у 2 СВ-у 2 СМ-у
Вівторок 29.05.18 ТУС 306 Філософія пр. л.3 Безп. людини лаб106 ВМ 412 ТАУ 122 Укр.мова пр.301 Електрообл.суден л1 Фізика лаб101 ІКГ пр211 ДУМ пр.413 СДВЗ 411
І.укр.культ  пр.210 Філософія пр Безп. людини лаб ВМ ТАУ Укр.мова пр. Електрообл.суден Фізика лаб ІКГ пр ДУМ пр СДВЗ лаб
А ОКД та лідер 306 Т.механіка пр101 ТУС  411 ЕТ пр208 Практ нес.шт.вахти  301 Безп.упр.СЕУ 122 ІТ 211 Англ 106 ІКГ 412 ДУМ пр.413
Т.механіка пр ТУС ЕТ лаб Практ нес.шт.вахти Безп.упр.СЕУ ІТ лаб Англ ІКГ ДУМ пр
ОЕТ лаб 208 Соц-псих.тех306 ВМ Англ
Середа 30.05.18 А 210 ОКД та лідер 106 ІТ лаб211 ВМ 306 Теплопередача 412 КЕС 411 Електрообл.суден л1 Фізика лаб101 ВМ л.3 ДУМ пр.413 СДВЗ лаб122
А Тех. і опір мат лаб 121 Безп. людини пр101 ВМ Теплопередача КЕС А 106 ВМ  л.3 Англ 306 ДУМ пр СДВЗ лаб
ТУС 306 Тех. і опір мат лаб Безп. людини пр ОЕТ лаб 208 Соц-псих.тех 413 Практ нес.шт.вахти лаб 301 Безп.упр.СЕУ лаб122 ВМ Англ ІКГ 411 ДУМ пр.412
ІТ лаб211 Англ ЕТ лаб208 Практ нес.шт.вахти лаб Безп.упр.СЕУ лаб ВМ пр Англ ІКГ пр ДУМ пр
Англ 405 ЕТ лаб Безп.упр.СЕУ лаб
Четвер 31.05.18 А 210 ММР  208 Безп. людини пр412 ТУС пр306 Соц-псих.тех122 КЕС 411 А 106 Фізика лаб 101 ІКГ пр. 211 Матем.осн суднов.413 ДУМ пр. л.2
А Тех. і опір мат лаб 121 Безп. людини пр ТУС пр Соц-псих.тех пр КЕС А Фізика лаб ІКГ пр Матем.осн суднов. ДУМ пр
ТУС 306 Тех. і опір мат лаб ІТ лаб211 ВМ 413 Соц-псих.тех пр Практ нес.шт.вахти лаб301 ТВСТЗ лаб 122 Фізика лаб ВМ 411 ДУМ пр.л.2 Запобігання ЗМС 412
ІТ лаб ВМ пр ЕТ лаб 208 Практ нес.шт.вахти лаб ТВСТЗ лаб ВМ пр. 411 Англ ДУМ пр Запобігання ЗМС
ОЕТ пр 208 ВМ пр Сусп. і держава 122 СДВЗ пр211
П’ятниця 01.06.18 ТУС пр306 ОКД та лідер пр. л.3 Т.хімія 106 ВМ пр413 ТАУ 412 КЕС 408 А 405 Фізика лаб 101 ІТ 411 Екон.теорія пр. 122 ЕТ л.1
ТУС пр ОКД та лідер пр Т.хімія ВМ пр Теплопередача лаб 412 КЕС пр.408 А Фізика лаб ІТ Екон.теорія пр ЕТ
ОШС ММР  412 Т.хімія ТУС пр306 ВМ 413 Практ нес.шт.вахти лаб301 Авт.СЕУ408 ІТ лаб 211 ВМ 411 ІКГ пр313 Англ 101
Т.хімія Англ 405 ВМ Експл.спец.суден Авт.СЕУ ІТ лаб ВМ пр ІКГ пр Англ
ОЕТ пр 208 ВМ пр. 411 Англ
Субота 02.06.18 ОШС пр. 108 ММР  122 Т.хімія лаб 106 ТУС пр306 ВМ 412 КЕС пр. 408 Електрообл.суден лаб 208 ІТ лаб313 Англ 101 ІКГ пр211 Англ 307
ОШС пр ММР пр. Т.хімія лаб ТУС пр306 ВМ КЕС пр Електрообл.суден лаб ІТ лаб ІТ 411 Екон.теорія пр Англ
ОШС пр ММР пр. Т.хімія лаб ВМ пр. 412 Теплопередача лаб413 Експл.спец.суден 301 Електрообл.суден лаб Фізика лаб101 ІТ Безпека та ох.на морі 407 ЕТ л.1
ВМ пр ЕТ лаб208 Експл.спец.суден ТВСТЗ лаб 413 ВМ пр. 101 ІТ Безпека та ох.на морі ЕТ
Етика пр ТВСТЗ лаб ВМ пр Сусп. і держава
By | 2018-05-27T15:57:12+00:00 Май 27th, 2018|Розклад|0 Comments