Розклад 35 тиждень (Денна форма) 30.04.18 — 4.05.18

  111 СВ 112 СВ 221 СМ 222 СМ 141 СВ 142 СВ
Понеділок 30.04.2018 Нарисна геометрія та інженерна
графіка 411
Ракитська Н.М.
Фіз-ра
Бондаренко І.В.
ТВРР (лаб.) 122
Власов І.В.
ПНШВ 312
Слюсаренко
НІС 108
Крамаренко
А  106
Демченко
ГМЗ 313
Квасніков
Нарисна геометрія та інженерна
графіка 411
Ракитська Н.М.
Електрообладнання суден пр. ел./л.
Залож В.І.
Англ.м ф. 306
Константинова
НІС 108
Крамаренко
ПНШВ 312
Слюсаренко
А  106
Демченко
ГМЗ 313
Квасніков
Інформаційні технології 411
Делі І.І.
ТВРР 122
Власов
А  405
Тимофєєва
Електрообладнання суден пр. ел./л.
Залож В.І.
  А  106
Демченко
ПНШВ 312
Слюсаренко
ГМЗ 313
Квасніков
НІС 108
Крамаренко
Інформаційні технології 411
Делі І.І.
Електрообладнання суден
ел./л
Залож В.І.
ГМЗ 313
Квасніков
  ПНШВ 312
Слюсаренко
НІС 108
Крамаренко
Середа 02.05.2018 Фізика 101
Федоренко
ІТ 313
Делі І.І.
А ф 106
Тихонова
БЖ 407
Власов
Електрообладнання суден
ел./л
Залож В.І.
ТПВ
120
Максімов
НІС 108
Крамаренко
 ТПВ
408
Бабаян
ПНШВ 312
Слюсаренко
ІТ 313
Делі І.І.
БЖ 407
Власов
А ф 106
Тихонова
А ф 408
Колмикова
Тер. пр. пр. 412
Биковець Н.П.
Електрообладнання суден пр.208
Залож В.І.
НІС 108
Крамаренко
ТПВ
120
Максімов
А  405
Демченко
ПНШВ 312
Слюсаренко
А ф 106
Тихонова
БЖ 407
Власов
ІТ 313
Делі І.І.
Фізика 101
Федоренко
Електрообладнання суден пр. 208
Залож В.І.
Тер. пр. пр. 412
Биковець Н.П.
А  405
Демченко
ТПВ
120
Максімов
НІС 108
Крамаренко
ТПВ
408
Бабаян
А ф 106
Тихонова
Фізика 101
Федоренко
ІТ 313
Делі І.І.
ТВРР пр. 122
Власов І.В.
Фіз-ра
Бондаренко І.В.
ПНШВ 312
ЗАЛІК
Слюсаренко А.І.
НІС 108
Крамар
Четвер  03.05.2018 Вища математика 411
Чумаченко М.М.
Фіз-ра
Бондаренко І.В.
Тер. пр. пр. 412
Биковець Н.П.
Термогід. процеси лаб. 413
Ракитська Н.М.
ГМЗ 313
Квасніков
ТПВ
120
Максімов
  А  106
Демченко
НІС 108
Крамаренко
Фіз-ра
Бондаренко І.В.
Вища математика 411
Чумаченко М.М.
Електрообладнання суден пр. 208
Залож В.І.
Тер. пр. пр. 412
Биковець Н.П.
ТПВ
120
Максімов
ГМЗ 313
Квасніков
ТПВ
408
Бабаян
НІС 108
Крамаренко
А ф 405
Тихонова
Фізика 101
Федоренко
Вища математика 411
Чумаченко М.   М.
Фіз-ра
Бондаренко І.В.
Електрообладнання суден пр. 208
Залож В.І.
НІС 108
Крамаренко
ГМЗ 313
Кратко
ПНШВ 312
Слюсаренко
ТПВ
120
Бабаян
ПНШВ 312
ЗАЛІК
Слюсаренко А.І.
П’ятниця  04.05.2018 ІТ 313
Делі І.І.
Фізика 101
Федоренко
А ф 106
Тихонова
А ф 408
Колмикова
А  106
Демченко
А  101
Тимофєєва
Англ.м  306
Константинова
  Технологія перевезень вантажів
408
Бабаян П.Д.
Фізика 101
Федоренко
БЖ 407
 
ІТ 313
Делі І.І.
А ф 408
Колмикова
А  ф 106
Демченко
ТВРР 122
Власов
Електрообладнання суден пр. 208
Залож В.І.
 Технологія перевезень вантажів
408
Бабаян П.Д.
Безпека та охорона на морі
411
Міщенко В.І.
Електрообладнання суден пр. 208
Залож В.І.
ТВРР
(лаб.) 122
Власов І.В.
А  106
Демченко
 ГМЗ 313
Кратко
ТПВ
120
Бабаян
НІС 108
Крамаренко
Устрій судна 306
Вертинський В.І.
ТВРР пр.  122
Власов І.В.
А  106
Демченко
НІС 108
Крамаренко
ГМЗ 313
Кратко
ТПВ
120
Бабаян
By | 2018-05-05T18:21:56+00:00 Апрель 28th, 2018|Розклад|0 Comments