Розклад 34 тиждень (Денна форма) 23.04.18-27.04.18

  111 СВ 112 СВ 221 СМ 222 СМ 141 СВ 142 СВ
Понеділок 23.04.2018 Нарисна геометрія та інженерна

графіка 411

Ракитська Н.М.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

А ф  101

Тимофєєва

Англ.м ф. 306

Константинова

ТПВ

120

Максімов

А  405

Романовська

А  106

Демченко

ПНШВ 312

Слюсаренко

Нарисна геометрія та інженерна

графіка 411

Ракитська Н.М.

А  ф 101

Демченко

ТВРР

122

Власов

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

ПНШВ 312

Слюсаренко

НІС 108

Крамаренко

  ТПВ

120

Бабаян

А  405

Романовська

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

А  ф 101

Демченко

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

ТВРР

(лаб.) 122

Власов І.В.

НІС 108

Крамаренко

ГМЗ 313

Квасніков

ПНШВ 312

Слюсаренко

 А  405

Романовська

       
Вівторок 24.04.2018 Фізика 411

Биковець Н.П.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

  ТПВ

120

Максімов

  А  405

Романовська

А  106

Демченко

ПНШВ 312

Слюсаренко

А 101

Тихон

ова

А  405

Романовська

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Тер. пр. лаб. 408

Биковець

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

Термогід. процеси лаб. 413

Ракитська Н.М.

А  106

Демченко

ПНШВ 312

Слюсаренко

НІС 108

Крамаренко

ТПВ

120

Бабаян

Безпека та охорона на морі

411

Міщенко В.І.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

А  306

Тимофєєва

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

А  106

Демченко

ТПВ

120

Максімов

ГМЗ 313

Квасніков

НІС 108

Крамаренко

СДВЗ

 ЗАЛІК  211

Данилян А.Г.

Середа 25.04.2018 А 411

Тихон

ова

Фізика 101

Федоренко

БЖ 407

Власов

А 408

Колмикова

СДВЗ

ЗАЛІК  211

Данилян А.Г.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

ПНШВ 108

Слюсаренко

  А  405

Романовська

А  306

Демченко

МППЗС

312

Мітін

А 411

Тихон

ова

А  405

Романовська

ІТ 313

Делі І.І.

А 408

Колмикова

Електрообладнання суден пр. ел./л.

Залож В.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

МППЗС

312

Мітін

ПНШВ 108

Слюсаренко

А  306

Демченко

ТПВ

120

Бабаян

БЖ 407

Власов

ІТ 313

Делі І.І.

А 411

Тихон

ова

Фізика 101

Федоренко

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Електрообладнання суден пр. ел./л.

Залож В.І.

ТПВ

120

Максімов

МППЗС

312

Мітін

ПНШВ 108

Слюсаренко

А  405

Романовська

Фізика 101

Федоренко

ІТ 313

Делі І.І.

А 411

Тихонова

БЖ 407

Власов

А  306

Демченко

ТПВ

120

Максімов

  НІС 108

Крамаренко

ПНШВ 312

Слюсаренко

Четвер  26.04.2018 Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Вища математика 411

Чумаченко М.М.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

Тер. пр. лаб. 120

Биковець

Термогід. процеси лаб. 408

Ракитська Н.М.

ГМЗ 313

Квасніков

А  405

Романовська

А  101

Демченко

ПНШВ 312

Слюсаренко

Вища математика 411

Чумаченко М.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Термогід. процеси пр. 120

Биковець Н.П.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

А  101

Демченко

ГМЗ 313

Квасніков

ПНШВ 312

Слюсаренко

А  405

Романовська

Вища математика 411

Чумаченко М.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

А  ф 101

Демченко

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

Тер. пр. пр. 120

Биковець Н.П.

НІС 108

Крамаренко

ПНШВ 312

Слюсаренко

ГМЗ 313

Квасніков

А  405

Романовська

ПНШВ 312

Слюсаренко

А  405

Романовська

НІС 108

Крамаренко

ГМЗ 313

Квасніков

П’ятниця  27.04.2018 Фізика 411

Биковець Н.П.

Електрообладнання суден

ел./л

Радюков Є.М.

А  106

Демченко

ГМЗ 313

Квасніков

ПНШВ 312

Слюсаренко

А  405

Романовська

Безпека та охорона на морі

411

Міщенко В.І.

ТВРР

122

Власов

А  101

Тимофєєва

Електрообладнання суден пр. ел./л.

Залож В.І.

ТПВ

120

Максімов

ПНШВ 312

Слюсаренко

ГМЗ 313

Квасніков

А  405

Романовська

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

Електрообладнання суден пр. ел./л.

Залож В.І.

Термогід. процеси лаб. 413

Ракитська Н.М.

ПНШВ 312

Слюсаренко

 А  405

Романовська

ТПВ

120

Бабаян

НІС 108

Крамаренко

  А  405

Романовська

   
By | 2018-04-22T15:12:20+00:00 Апрель 22nd, 2018|Розклад|0 Comments