Розклад 33 тиждень (Денна форма) 16.04.2018-20.04.2018 (Поточний)

  111 СВ 112 СВ 221 СМ 222 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ
Понеділок 16.04.2018 Фізика 411

Биковець Н.П.

СДВЗ лаб. 211

Данилян

А ф  405

Тимофєєва

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

ГМЗ 313

Квасніков

МППЗС

312

Мітін

  А  106

Демченко

 

МЯС 306

Вертинський

БУ СЕУ і менеджмент машинної команди

пр. 413

Маслов І.З.

Нарисна геометрія та інженерна

графіка 411

Ракитська Н.М.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Англ.м ф. 306

Константинова

СМВВШ

301

Досковський

НІС 108

Крамаренко

ГМЗ 313

Квасніков

МППЗС

312

Мітін

Основи судноводіння і управління судном 413

Коротченков М.П.

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

А  ф 405

Демченко

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

СДВЗ лаб. 211

Данилян А.Г.

МППЗС

312

Мітін

МЯС 306

Вертинський

ГМЗ 313

Квасніков

ПНШВ 108

Слюсаренко

БУ СЕУ і менеджмент машинної команди

413

Маслов І.З.

    А 106

Желясков

Основи судновод.

408

Коротченков

Вівторок 17.04.2018 Вища математика 411

Чумаченко М.М.

А  306

Тихонова

А  405

Колмикова

Термогід. процеси пр. 120

Биковець Н.П.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

А  106

Демченко

ГМЗ 313

Квасніков

ПНШВ 108

Слюсаренко

СМВВШ

301

Досковський

ТО і РСТЗ

122

Козубенко

Основи судновод.

408

Коротченков

Безпека та охорона на морі

411

Міщенко В.І.

А  101

Демченко

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

Термогід. процеси пр. 120

Биковець Н.П.

НІС 108

Крамаренко

СМВВШ

301

Досковський

МППЗС

312

Мітін

ГМЗ 313

Квасніков

Основи судновод.

408

Коротченков

ТО і РСТЗ

122

Козубенко

Фізика 411

Биковець Н.П.

А  101

Демченко

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

Термогід. процеси лаб. 120

Ракитська Н.М.

ПНШВ 108

Слюсаренко

А  405

Романовська

МППЗС

312

Мітін

ГМЗ 313

Квасніков

БУ СЕУ і менеджмент машинної команди

пр. 413

Маслов І.З.

Виживання в ЕУ 407

ЗАЛІК

Середа 18.04.2018 БЖ 407

Власов

ІТ 313

Делі І.І.

Фізика 101

Федоренко

А 408

Колмикова

СДВЗ пр. 211

Данилян А.Г.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

ПНШВ 108

Слюсаренко

МППЗС

312

Мітін

МЯС 306

Вертинський

А  405

Романовська

Стандарти ММО

411

Мазур Т.М.

ІТ 313

Делі І.І.

БЖ 407

Власов

А 411

Тихонова

Фізика 101

Федоренко

СДВЗ пр. 211

Данилян А.Г.

Електрообладнання суден пр. ел./л.

Залож В.І.

МППЗС

312

Мітін

ПНШВ 108

Слюсаренко

НІС 301

Крамаренко

А  405

Романовська

А 106

Желясков

БУ СЕУ

311

Маслов

А 106

Тихон

ова

Фізика 101

Федоренко

ІТ 313

Делі І.І.

БЖ 407

Власов

Електрообладнання суден пр. ел./л.

Залож В.І.

СДВЗ пр. 211

Данилян А.Г.

МЯС 306

Вертинський

А  405

Романовська

ПНШВ 108

Слюсаренко

МППЗС

312

Мітін

  БУ СЕУ

311

Маслов

А  411

Тимофєєва

Фізика 101

Федоренко

А  405

Романовська

БЖ 407

Власов

ІТ 313

Делі І.І.

Технічна хімія

ЗАЛІК  106

Кірсанова В.В.

А  л.2

Демченко

МЯС 306

Вертинський

МППЗС

312

Мітін

ПНШВ 108

Слюсаренко

  Основи судновод.

408

Коротченков

А  411

Тимофєєва

Четвер  19.04.2018 Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Вища математика 411

Чумаченко М.М.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Термогід. процеси лаб. 408

Ракитська Н.М.

ТПВ

120

Максімов

А  405

Романовська

А  106

Демченко

ГМЗ 313

Квасніков

Стандарти ММО

пр. 407

Мазур Т.М.

Вища математика 411

Чумаченко М.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

Електрообладнання суден пр. ел./л.

Залож В.І.

А  101

Демченко

ТПВ

120

Максімов

СМВВШ

301

Досковський

НІС 108

Крамаренко

БУ СЕУ

311

Маслов

А  405

Тимофєєва

Безпека та охорона на морі

411

Міщенко В.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

А  101

Демченко

ГМЗ 313

Квасніков

ТПВ

120

Бабаян

А  405

Романовська

А 106

Желясков

БУ СЕУ

311

Маслов

Технічна хімія

ЗАЛІК 106

Кірсанова В.В.

Основи судноводіння і УС  ЗАЛІК 413

Коротченков

П’ятниця  20.04.2018 БЖ 407

Власов

А ф 405

Романовська

Нарис.геом. та ІГ 313

Ракитська Н.М

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

Тер. пр. лаб. 120

Ярмакі

СДВЗ пр. 211

Данилян А.Г.

А  106

Демченко

ТПВ

408

Максімов

ПНШВ 108

Слюсаренко

МЯС 306

Вертинський

Стандарти ММО

411

Мазур Т.М.

А ф 306

Тихон

ова

 БЖ 407

Власов

Нарис.геом. та ІГ 313

Ракитська Н.М.

Тер. пр. лаб. 120

Ярмакі

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

СДВЗ лаб. 211

Данилян А.Г.

Технологія перевезень вантажів

408

Бабаян П.Д.

Стандарти ММО

пр. 411

Мазур Т.М.

Нарис.геом. та ІГ 313

Ракитська Н.М.

А ф 413

Тихонова

А ф 405

Колмикова

Електрообладнання суден пр. ел./л.

Залож В.І.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

Технологія перевезень вантажів

408

Бабаян П.Д.

Стандарти ММО

пр. 411

Мазур Т.М.

    Стандарти ММО

ЗАЛІК 411

Мазур Т.М.

By | 2018-04-16T10:49:50+00:00 Апрель 14th, 2018|Розклад|0 Comments