Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81

  111 СВ 112 СВ 211 СМ 212 СМ 221 СМ 222 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ
Понеділок 02.04.2018 Безпека та охорона на морі 411

Мазур Т.М.

Фізика 412

Биковець Н.П.

Електротех. (лаб.)ел./л

Іванов

А ф  405

Тимофєєва

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Судноводіння на морських і внутрішніх водних шляхах 408

Досковський Г.К.

Тех.обслуговування і ремонт СТЗ пр. 407

Козубенко М.Л..

Нарисна геометрія та інженерна

графіка 411

Ракитська Н.М.

Вища математика 412

Черкас О.А.

А  ф 106

Демченко

Електротех. (лаб.)ел./л

Іванов

Англ.м. ф 306

Константинова

Навігаційні інформаційні системи

408

Крамаренко В.В.

Стандарти ММО

407

Мазур Т.М.

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

ТМ іРДСТЗ

208

Залож

Фізика 101

Федоренко

А  106

Демченко

Фіз-ра

Бондаренко І.В

Англ.м. ф 306

Константинова

Навігаційні інформаційні системи

408

Крамаренко В.В.

Тех.обслуговування і ремонт СТЗ 413

Маслов І.З.

Тех.пр. 120 Фіз. 101

Федоренко

Залік з  плав. пр. / Малюга / 408   Залік з  плав. практики / Найдьонов / 413
Вівторок 03.04.2018 Вища математика 411

Чумаченко М.М.

Фізика 412

Биковець Н.П.

Електрообладнання суден

ел./л

Радюков Є.М.

Судноводіння на морських і внутрішніх водних шляхах  408

Досковський Г.К.

Стандарти ММО

пр. 407

Мазур Т.М.

Фізика 411

Биковець Н.П.

Фізика 101

Федоренко

ТМ іРДСТЗ

208

Залож

Вища мат.

пр. 413

Черкас О.А.

А ф  120

Демченко

А ф  405

Тимофєєва

Англ.м. ф 106

Константинова

Технологія перевезень вантажів

408

Бабаян П.Д.

Виживання в екстремальних умовах 407

Мазур Т.М.

Безпека та охорона на морі 411

Мазур Т.М.

М іРДСТЗ

208

Залож

Фізика 101

Федоренко

Фізика (лаб.) 101

Іванов О.Д.

А  ф 120

Демченко

А ф  405

Тимофєєва

Англ.м. ф 106

Константинова

Технологія перевезень вантажів

408

Бабаян П.Д.

БУ СЕУ і менеджмент машинної команди

413

Маслов І.З.

Тех.пр. 120 Метрологія та ТТВ / ЗАЛІК

Коваленко С.І. /412

Залік з  плав. практики / Малюга / 408
Середа 04.04.2018 Фізика 101

Федоренко

ІТ 313

Делі І.І

А 413

Тихонова

А 106

Колмикова

Вища мат.

пр. 412

Черкас О.А.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

А  411

Демченко

Тер. пр. лаб. 408

Ярмакі

СДВЗ лаб. 211

Данилян А.Г.

ТПВ

120

Максімов

А  405

Романовська

МППЗС

312

Мітін

МЯС 306

Вертинський

ТО і РСТЗ

122

Козубенко

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

ІТ 313

Делі І.І

Фізика 101

Федоренко

А 411

Тихонова

А 106

Колмикова

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

А

Демченко О.М.

Тер. пр. лаб. 408

Ярмакі

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Англ.м. 413

Константинова

МППЗС

312

Мітін

ТПВ

120

Максімов

МЯС

306

Вертинський

А  405

Романовська

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

ТО і РСТЗ

122

Козубенко

А 408

Тихон

ова

А 405

Романовська

ІТ 313

Делі І.І

Фізика 101

Федоренко

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Вища мат.

пр. 412

Черкас О.А.

СДВЗ лаб. 211

Данилян

А ф  411

Тимофєєва

Англ.м. 413

Константинова

А  407

Демченко

МЯС 306

Вертинський

ТПВ

120

Бабаян

МППЗС

312

Мітін

БУ СЕУ і менеджмент машинної команди

пр. 413

Маслов І.З.

А 408

Тихон

ова

  А 405

Романовська

Фізика 101

Федоренко.

ІТ 313

Делі І.І

Інформ. технології

ЗАЛІК  / 211

Яремчук С.О.

Тех.пр 120 МЯС 306

Вертинський

ПНШВ 108

Слюсаренко

А  407

Демченко

ТПВ

412

Бабаян

Четвер  05.04.2018 Фізика 411

Биковець Н.П.

Вища мат.

пр. 413

Черкас О.А.

Фізика (лаб.) 101

Іванов О.Д.

СДВЗ лаб. 211

Данилян

А  106

Тимофєєва

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

МППЗС

312

Мітін

А  405

Романовська

А  101

Демченко

МЯС 306

Вертинський

Основи судновод.

311

Коротченков

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

Нарис.геом. та ІГ 313

Ракитська Н.М.

Океанські шляхи світу пр. 307

Крамаренко В.В

Фізика 101

Федоренко

  ТМ іРДСТЗ

208

Залож

А  106

Демченко О.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

СДВЗ лаб. 211

Данилян А.Г

МЯС 306

Вертинський

А  405

Романовська

МППЗС

312

Мітін

СМВВШ

301

Досковський

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

Основи судновод.

311

Коротченков

Океанські шляхи світу пр. 307

Крамаренко В.В.

Нарис.геом. та ІГ 313

Ракитська Н.М..

ТМ і РДСТЗ

пр. 208

Залож В.І.

Вища мат.

пр. 120

Черкас О.А.

Електрообладнання суден

ел./л

Радюков Є.М.

А  101

Демченко

МППЗС

312

Мітін

МЯС 306

Вертинський

А  405

Романовська

Тех.обслуговування і ремонт СТЗ 413

Маслов І.З.

Мор. практика

ЗАЛІК / 411

Алєксєєв О.А.

Тех.пр. 120 Інформ. технології

ЗАЛІК  / 211

Яремчук С.О.

НІС 108

Крамаренко

МЯС 306

Вертинський

ГМЗ 313

Квасніков

А  405

Романовська

П’ятниця  06.04.2018 Вища математика 412

Чумаченко М.М.

Вища мат.

пр. 413

Черкас О.А.

Фізика (лаб.) 101

Іванов О.Д.

ТВРР

122

Власов

А  405

Тимофєєва

СДВЗ лаб. 211

Данилян А.Г.

НІС 108

Крамаренко

СМВВШ

301

Досковський

ГМЗ 313

Квасніков

МППЗС

312

Мітін

Основи судноводіння і управління судном 411

Коротченков М.П.

Вища математика 412

Чумаченко М.М.

А 306

Тихонова

А 405

Колмикова

ТМ іРДСТЗ

208

Залож

Фізика 101

Федоренко

Вища мат.

пр. 413

Черкас О.А.

СДВЗ лаб. 211

Данилян

ТВРР

122

Власов

Термогід. процеси пр. 120

Ракитська Н.М.

СМВВШ

301

Досковський

НІС 108

Крамаренко

МППЗС

312

Мітін

ГМЗ 313

Квасніков

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

А  106

Тимофєєва

А ф 306

Тихон

ова

  А ф 405

Романовська

Вища математика 412

Чумаченко М.М.

Фізика 101

Федоренко

Тех.пр. 120 А  л.2

Демченко О.М.

Термогід. процеси пр. 413

Ярмакі А.Х.

ТВРР

(лаб.) 122

Власов

МППЗС

312

Мітін

ГМЗ 313

Квасніков

НІС 108

Крамаренко

СМВВШ

301

Досковський

А 106

Желясков

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

Мор. практика

ЗАЛІК / 412

Алєксєєв О.А.

Фізика 101

Федоренко

Англ.мова  л.2

ЗАЛІК

Демченко

ГМЗ 313

Квасніков

МППЗС

312

Мітін

СМВВШ

301

Досковський

НІС 108

Крамаренко

Автор |2018-04-07T12:29:34+00:00Март 31st, 2018|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар