Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81

  111 СВ 112 СВ 211 СМ 212 СМ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ
Понеділок 26.03.2018 Безпека та охорона на морі 411

Мазур Т.М.

Фізика 412

Биковець Н.П.

А  101

Демченко

А  405

Тимофєєва

Англ.м. 306

Константинова

ІСПИТ

Радіонавігаційні прилади 413

Даниленко О.Б.

ІСПИТ

СЕУ та електрообл.. суден  л.3

Ярмакі А.Х.

СДВЗ

122

Власов

А ф 106

Желясков

Практика несення штурманської вахти л.2

Слюсаренко А.І.

БУ СЕУ і менеджмент машинної команди

408

Маслов І.З.

Нарисна геометрія та інженерна

графіка 411

Ракитська Н.М.

Вища математика 412

Черкас О.А.

Електрообладнання суден

ел./л

Радюков Є.М.

А ф  101

Демченко

СДВЗ

122

Власов

Судноводіння на морських і внутрішніх водних шляхах  408

Досковський Г.К.

ТО і РСТЗ

407

Козубенко

Основи судновод.

307

Коротченков

Інформаційні технології 411

Делі І.І.

Вища математика л.2

Черкас О.А.

Термогідродинамічні процеси

412Биковець Н.П.

406 А ф  101

Демченко

СДВЗ

122

Власов

Навігаційні інформаційні системи

408

Крамаренко В.В.

Основи судновод.

307

Коротченков

ТО і РСТЗ

407

Козубенко

Тех.пр. 120 Залік з  плав. практики / Малюга — на 02.04.2018  
Вівторок 27.03.2018 Безпека та охорона на морі 411

Мазур Т.М.

Вища мат.

пр. 413

Черкас О.А.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Тех. хімія лаб. 106

Кірсанова

Електротех. (лаб.)ел./л

Іванов

СДВЗ лаб. 211

Данилян А.Г.

л.2, л.3,108, 122,406,412 Менеджмент мор.галузі пр. 408

Коваленко С.І.

ТПВ

120

Максімов

А  405

Романовська

А  101

Демченко

ГМЗ 313

Квасніков

Тех.обслуговування і ремонт СТЗ пр. 407

Козубенко М.Л..

Фізика 411

Биковець Н.П.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Вища мат.

пр. 413

Черкас О.А.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Тех. хімія лаб. 106

Кірсанова

  л.2, л.3,108, 122,406,412 Менеджмент мор.галузі пр. 408

Коваленко С.І.

А  101

Демченко

ТПВ

120

Максімов

ГМЗ 313

Квасніков

А  405

Романовська

Тех.обслуговування і ремонт СТЗ   413

Маслов І.З.

Вища математика 411

Чумаченко М.М.

Фізика 412

Биковець Н.П.

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Тех. хімія лаб. 106

Кірсанова

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

л.2, л.3,108, 122,405,406,407 Менеджмент мор.галузі

ЗАЛІК  / 408

Коваленко С.І.

А  101

Демченко

ГМЗ 313

Квасніков

МППЗС

312

Мітін

ТПВ

120

Максімов

БУ СЕУ і менеджмент машинної команди

пр. 413

Маслов І.З.

Тех.пр 120   Залік з  плав. практики / Малюга – на 03.04.2018
Середа 28.03.2018 А 405

Тихон

ова

ІТ 313

Делі І.І.

Фізика 101

Федоренко

А 408

Колмикова

Вища мат. пр. 120

Черкас О.А.

ТМ іРДСТЗ

 (лаб.) 208

Залож

А  л.2

Демченко

Метролог. (лаб.) 412

Коваленко

Тех. хімія лаб. 106

Кірсанова

л.3,406,413 СДВЗ

122

Власов

А ф 411

Желясков

МЯС

306

Вертинський

А 405

Романовська

ПНШВ 108

Слюсаренко

МППЗС

312

Мітін

Стандарти ММО

407

Мазур Т.М.

ІТ 313

Делі І.І.

Фізика 101

Федоренко

А л.3

Тихонова

А 408

Колмикова

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

А  л.2

Демченко

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Тех. хімія лаб. 106

Кірсанова

Метролог. (лаб.) 412

Коваленко С.І.

406,407,411,413 СДВЗ

122

Власов

А 120

Желясков

ПНШВ 108

Слюсаренко

МЯС

306

Вертинський

МППЗС

312

Мітін

А 405

Романовська

Основи судновод.

307

Коротченков

А  405

Тимофєєва

Фізика 101

Федоренко

А 405

Романовська

А л.3

Тихонова

ІТ 313

Делі І.І.

А 411

Константинова

Англ.м 413

Колмикова

ТМ і РДСТЗ

пр. 208

Залож В.І.

Тех. хімія лаб. 106

Кірсанова

Тер. пр. лаб. 408

Ярмакі

Метролог. (лаб.) 412

Коваленко С.І.

406,407 А ф  л.2

Демченко

СДВЗ

122

Власов

 НІС 301

Крамаренко

 МППЗС

312

Мітін

МЯС

306

Вертинський

ПНШВ 108

Слюсаренко

А 120

Желясков

Основи судновод.

307

Коротченков

А л.3

Тихон

ова

  А 405

Романовська

ІТ 313

Делі І.І.

Фізика 101

Федоренко

Тех.пр. 120   СДВЗ / ЗАЛІК

Данилян А.Г.

МППЗС

312

Мітін

ПНШВ 108

Слюсаренко

  НІС 301

Крамаренко

МЯС

306

Вертинський

Четвер  29.03.2018 Вища математика 412

Чумаченко М.М.

Нарис.геом. та ІГ 313

Ракитська Н.М.

ТМ іРДСТЗ

208

Залож

Англ.м 106

Колмикова

А  306

Демченко

Тер. пр. лаб. 120

Ярмакі

Електротех. (лаб.)ел./л

Іванов

Англ.м. 101

Константинова

л.2, л.3,108,122,406 Менеджмент мор.ресур. пр. 411

Коваленко С.І.

Судноводіння на морських і внутрішніх водних шляхах 408

Досковський Г.К.

ТО і РСТЗ

407

Козубенко

А  405

Тимофєєва

Нарис.геом. та ІГ 313

Ракитська Н.М.

Мор. практика

пр. 413

Алєксєєв О.А.

Фізика 101

Федоренко

 ТМ іРДСТЗ

208

Залож

А  306

Демченко

Електротех. (лаб.)ел./л

Іванов

А  405

Тимофєєва

Устрій судна та мор.якості пр. 120

Вертинський В.І.

л.2, л.3,108,122,406 Менеджмент мор.ресур. пр. 411

Коваленко С.І.

Практика несення штурманської вахти 408

Слюсаренко А.І.

А 106

Желясков

ТО і РСТЗ

407

Козубенко

Мор. практика

пр. 412

Алєксєєв О.А.

. Вища математика 120

Чумаченко М.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

ТМ іРДСТЗ

(лаб.) 208

Залож

А  101

Демченко

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

л.2, л.3,106, 108,122,406,407 Менеджмент мор.ресур.

ЗАЛІК  / 411

Коваленко С.І.

  Навігаційні інформаційні системи

408

Крамаренко В.В.

Виживання в екстремальних умовах 407

Мазур Т.М.

Тех.пр. 120  
П’ятниця  30.03.2018 Вища математика 412

Чумаченко М.М.

А ф 101

Тихонова

А ф 106

Колмикова

Вища математика 411

Черкас О.А.

Термогід. процеси пр. 120

Ярмакі А.Х.

Термогід. процеси пр. 413

Ракитська Н.М.

л.3,406,408 А  л.2

Демченко

СДВЗ

122

Власов

НІС 108

Крамаренко

СМВВШ

301

Досковський

ГМЗ 313

Квасніков

МППЗС

312

Мітін

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

БУ СЕУ

311

Маслов

Мор. практика

пр. 411

Алєксєєв О.А.

Вища математика 412

Чумаченко М.М.

ТМ і РДСТЗ

пр. 208

Залож В.І.

Фізика (лаб.) 101

Іванов О.Д.

Термогід. процеси пр. 120

Ярмакі А.Х.

Термогід. процеси пр. 413

Ракитська Н.М.

л.3,122,406,408 А  л.2

Демченко

А 106

Желясков

СМВВШ

301

Досковський

НІС 108

Крамаренко

МППЗС

312

Мітін

ГМЗ 313

Квасніков

БУ СЕУ

311

Маслов

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

Нарис.геом. та ІГ 411

Ракитська Н.М.

Вища математика 412

Чумаченко М.М.

А 101

Константинова

Англ.м 408

Колмикова

ТМ і РДСТЗ

пр. 208

Залож В.І.

ТВРР пр.  122

Власов В.І.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

л.3,,406,,413 А  л.2

Демченко

А 106

Желясков

МППЗС

312

Мітін

ГМЗ 313

Квасніков

НІС 108

Крамаренко

СМВВШ

301

Досковський

Стандарти ММО

пр. 407

Мазур Т.М.

Англ. мова

ЗАЛІК

Константинова / Колмикова

Тех.пр. 120 Метрологія та теплотехнічні вимірювання / ЗАЛІК

Коваленко С.І.

  Англ. мова

ЗАЛІК

Демченко О.М. л.2/ Желясков В.Я. 106

ГМЗ 313

Квасніков

МППЗС

312

Мітін

СМВВШ

301

Досковський

НІС 108

Крамаренко

Автор |2018-03-27T11:29:45+00:00Март 25th, 2018|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар