Наша адреса: 68607, м. Ізмаїл, Одеська обл., вул. Фанагорийська 9 Телефони (04841) 3-90-45, (04841) 6-11-66, (048) 795-68-81

професійного спрямування «Судноводіння»

з 17.09.2018 р. по 21.09.2018 р.

1 КУРС
111-СВ 112-СВ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Економічна теорія,

лекція,  Коваленко С.І.,

ауд. лек. 2

ІІ Історія та культура України,

лекція,  Березовська В.В.,

ауд. лек. 2

ІІІ Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

Фізика, лаб.,

Федоренко А.В.,

ауд. 101

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

ІV
ВІВТОРОК І Вища математика,

лекція,  Чумаченко М.М.,

ауд. 412

 

ІІ

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

Історія та культура України,

практика,

Березовська В.В.,

ауд. 412

ІІІ Історія та культура України,

практика,  Березовська В.В.,

ауд. 412

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. 122

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

ІV
СЕРЕДА І Фізика,

лекція,  Яремчук С.О.,

ауд. лек. 2

ІІ Ділова українська мова,

лекція, Турлак Л.П.,

ауд. лек. 2

ІІІ Теорія та будова судна,

лекція,  Вертинський В.В.,

ауд. лек. 2

ІV
ЧЕТВЕР І Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. лек.3

Фізика,

лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

ІІ Фізика, лаб.,

Федоренко А.В.,

ауд. 101

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Вища математика,

практика, Чумаченко М.М.,

ауд. лек. 2

ІІІ Вища математика,

практика, Чумаченко М.М.,

ауд. лек. 2

Фізика,

лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

ІV
П’ЯТНИЦЯ І Суспільство і держава,

лекція,  Березовська В.В.,

ауд. лек. 2

ІІ Економічна теорія,

практика,  Коваленко С.І.,

ауд. лек. 2

Теорія та будова судна,

практика,Вертинський В.В.,

ауд. 306

ІІІ Теорія та будова судна,

практика,Вертинський В.В.,

ауд. 306

Економічна теорія,

практика,  Коваленко С.І.,

ауд. лек. 2

ІV
2 КУРС
числ. 121-СВ 122-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд.  ел./л..

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

ІІ Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд.  ел./л..

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

ІІІ Основи електротехніки,

лекція,  Радюков Є.М.,

ауд. ел./лаб.

ІV
ВІВТОРОК І Основи електротехніки,

лекція,  Радюков Є.М.,

ауд. ел./лаб.

ІІ Математичні основи судноводіння,

лекція,   Черкас О.А.,

ауд. 411

ІІІ Теоретична механіка,

лекція,  Биковець Н.П.,

ауд. 411

ІV
СЕРЕДА І Основи електротехніки,

лекція,  Радюков Є.М.,

ауд. ел./лаб.

ІІ Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд.  ел./л..

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

Математичні основи судноводіння,

практика,  Черкас О.А.,

ауд.  411

ІІІ Математичні основи судноводіння,

практика,  Черкас О.А.,

ауд.  411

Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд.  ел./л..

Англійська мова,

практика,  Романовська О.Р.,

ауд. 405

IV Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд.  ел./л..

ЧЕТВЕР І Навігація та лоція,

лекція,  Варюшкін В.І.,

ауд. 411

ІІ Теоретична механіка,

практика,  Горєлова О.В.,

ауд. 411

Навігація та лоція,

лаб., Варюшкін В.І ,

ауд. 108

Англійська мова (факульт.),

практика, Романовська О.Р.,

ауд. 405

ІІІ Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В., ауд.

ел./л..

Теоретична механіка,

практика,  Горєлова О.В.,

ауд. 411

ІV Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В., ауд.

ел./л..

 
П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Навігація та лоція,

лаб., Варюшкін В.І ,

ауд. 108

Теоретична механіка,

практика,  Горєлова О.В.,

ауд. 411

ІІ Теоретична механіка,

практика,  Горєлова О.В.,

ауд. 411

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю.,

ауд.122

Навігація та лоція,

лаб., Варюшкін В.І ,

ауд. 108

ІІІ Навігація та лоція,

лаб., Варюшкін В.І ,

ауд. 108

Англійська мова

(факульт.), практика, Романовська О.Р.,

ауд. 405

Англійська мова,

практика, Тихонова І.Ю., ауд.122

Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд.  ел./л..

ІV   Основи електротехніки,

лаб., Федоренко А.В.,

ауд.  ел./л..

Розклад занять

професійного спрямування

«Експлуатація суднових енергетичних установок»

з 17.09.2018 р. по 21.09.2018 р

1 КУРС
211-СМ 212-СМ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Вища математика,

лекція, Черкас О.А.,

ауд. 408

ІІ Безпека та охорона на морі,

лекція,  Міщенко В.І.,

ауд. 408

ІІІ Історія та культура України,

лекція,  Татарко І.І.,

ауд. 408

ІV
ВІВТОРОК І Нарисна геометрія та інженерна графіка,

лекція,   Ракитська Н.М.,

ауд. 408

ІІ Фізика,

лекція,  Биковець Н.П.,

ауд.  408

ІІІ Вища математика,

практика,  Черкас О.А.,

ауд.  408

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

ІV
СЕРЕДА І Безпека та охорона на морі,

лекція,  Міщенко В.І.,

ауд. 408

ІІ Англійська мова,

практика,  Тимофєєва О.Я.,

ауд. 106

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. лек. 3

Історія та культура України,

практика, Татарко І.І.,

ауд. 408

ІІІ Історія та культура України,

практика, Татарко І.І.,

ауд. 408

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. лек. 3

ІV
ЧЕТВЕР І Нарисна геометрія

та інженерна графіка,

практика,  Ракитська Н.М.,

ауд. 313

Фізика,

лаб.,Федоренко А.В.

ауд. 106

Вища математика,

практика, Дрожжина А.В.,

ауд.  408

ІІ Безпека та охорона на морі,

лекція,  Мазур Т.М.,

ауд. 408

ІІІ Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

Нарисна геометрія

та інженерна графіка,

практика,  Ракитська Н.М.,

ауд. 313

ІV
П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова,

практика,  Тимофєєва О.Я.,

ауд.  405

Нарисна геометрія

та інженерна графіка,

практика,  Ракитська Н.М.,

ауд. 313

Фізика,

лаб., Іванов О.Д.,

ауд. 101

ІІ Фізика,

лаб.,Федоренко А.В.,

ауд. 101

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. лек. 3

Вища математика,

практика, Дрожжина А.В.,

ауд.  408

ІІІ Безпека та охорона на морі,

лекція,  Мазур Т.М.,

ауд. 408

ІV
2 КУРС
числ. 221-СМ 222-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Опір матеріалів та основи надійності,

лекція,  Ковтун О.М.,

ауд. 413

ІІ Теоретична та прикладна механіка,

лекція,   Козицький С.В.,

ауд. 413

ІІІ Теоретична та прикладна механіка,

лекція,   Козицький С.В.,

ауд. 413

ІV
ВІВТОРОК І Теоретична та прикладна механіка,

лекція,   Козицький С.В.,

ауд. 413

ІІ Теоретична та прикладна механіка,

лекція,   Козицький С.В.,

ауд. 413

ІІІ Інформаційні технології,

лекція,  Яремчук С.О.,

ауд. 413

ІV
СЕРЕДА І Термогідродинамічні процеси,

лекція, Биковець Н.П.,

ауд. 413

ІІ Теоретична та прикладна механіка,

практика, Горєлова О.В.,

ауд. 412

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з. 

ІІІ Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

Англійська мова,

практика,  Тимофєєва О.Я.,

ауд. 413

IV
ЧЕТВЕР І Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

Теоретична та прикладна механіка,

практика, Биковець Н.П.,

ауд. 413

ІІ Англійська мова (фа культ.),

практика,  Константинова Т.М,

ауд.  лек.3

Англійська мова,

практика, Колмикова О.О.,

ауд. 106

Фізичне виховання,

практика, Бондаренко І.В.,

с.з.

ІІІ Безпека людини та навколишнього середовища,

лекція,   Кірсанова В.В.,

ауд. 413

ІV  
П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова,

практика,  Константинова Т.М,

ауд.  лек..3

 Англійська мова (фа культ.),

практика, Колмикова О.О.,

ауд. 106

Опір матеріалів та основи надійності,

практика, Ковтун О.М.,

ауд.  413

ІІ Опір матеріалів та основи надійності,

практика,  Ковтун О.М.,

ауд.  412

Теоретична та прикладна механіка,

практика, Биковець Н.П.,

ауд. 413

ІІІ Теоретична та прикладна механіка,

практика, Горєлова О.В.,

ауд. 412

Теоретична та прикладна механіка,

практика, Биковець Н.П.,

ауд. 413

ІV
Автор |2018-09-16T22:25:05+00:00Сентябрь 16th, 2018|Розклад|Немає коментарів

Про автора:

Залишити коментар