Розклад 29 тиждень (Денна форма) 19.03.2018 — 23.03.2018

111 СВ 112 СВ 211 СМ 212 СМ 221 СМ 222 СМ 231 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ
Понеділок 19.03.2018 Безпека та охорона на морі 411

Мазур Т.М.

Фізика 412

Биковець Н.П.

Устрій судна та морехідні якості

412

Вертинський В.І.

СДВЗ пр. 122

Власов І.В.

Судноводіння на морських і внутрішніх водних шляхах  408

Досковський Г.К.

Тех.обслуговування і ремонт СТЗ  пр. 407

Козубенко М.Л..

Нарисна геометрія та інженерна

графіка 411

Ракитська Н.М.

Вища математика л.3

Черкас О.А.

Технологія використання робочих речовин 413

Мельников Б.П.

Автоматизація СЕУ 408

Лещьов В.О.

Морехідні якості судна  412

Вертинський В.І.

ТО і РСТЗ

407

Козубенко

А  405

Тимофєєва

Інформаційні технології 413

Делі І.І.

Вища математика л.3

Черкас О.А.

Термогідродинамічні процеси   413     Биковець Н.П. Автоматизація СЕУ 408

Лещьов В.О.

Технологія перевезень вантажів

л.2

Бабаян П.Д.

А 106

Желясков

ТО і РСТЗ

407

Козубенко

Тех.пр. 120 Автоматизація СЕУ 408

Лещьов В.О.

 
Вівторок 20.03.2018 Безпека та охорона на морі л.2

Мазур Т.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Вища мат. пр.120

Черкас О.А.

А  101

Демченко

Електротех. (лаб.)ел./л

Іванов

СДВЗ лаб. 211

Данилян А.Г.

Менеджмент мор. ресурсів  306

Коваленко С.І.

Технологія перевезень вантажів

411

Бабаян П.Д.

Тех.обслуговування і ремонт СТЗ   413

Маслов І.З.

Вища математика 413

Чумаченко М.М.

Вища мат. пр. 120

Черкас О.А.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Термогід.пр. лаб.

408

Ракитська

Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О.

 А  101

Демченко

А  405

Романовська

МЯС 306

Вертинський

МППЗС

312

Мітін

ТО і РСТЗ

407

Козубенко

Осн.судн.

307

Коротченков

Вища математика 413

Чумаченко М.М.

Фізика 412

Биковець Н.П.

СДВЗ лаб. 211

Данилян

Тер. пр. лаб. 120

Ярмакі

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О.

  Практика несення штурманської вахти л.2

Слюсаренко А.І.

Осн.судн.

307

Коротченков

ТО і РСТЗ

407

Козубенко

Тех.пр. 120 Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О

Середа 21.03.2018 А л.3

Тихон

ова

ІТ 313

Делі І.І.

Фізика 101

Федоренко

А 408

Колмикова

А л.2

Константинова

ТМ іРДСТЗ

208

Залож

А  120

Демченко

Термогідродинамічні процеси   413 Биковець Н.П. СДВЗ

122

Власов

А ф 106

Желясков

МЯС

306

Вертинський

А 405

Романовська

ПНШВ 108

Слюсаренко

МППЗС

312

Мітін

Виживання в екстремальних умовах 407

Мазур Т.М.

ІТ 313

Делі І.І.

Фізика 101

Федоренко

А л.3

Тихонова

А 408

Колмикова

Вища мат. пр. 120

Черкас О.А.

ТМ і РДСТЗ

(лаб.) 208

Залож

Тех. хімія лаб. 106

Кірсанова

Метролог. (лаб.) 407

Коваленко

Термогід. процеси пр. 412

Ракитська Н.М.

А ф  л.2

Демченко

СДВЗ

122

Власов

ПНШВ 108

Слюсаренко

МЯС

306

Вертинський

МППЗС

312

Мітін

А 405

Романовська

Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О.

Фізика 101

Федоренко

А 405

Романовська

А л.3

Тихонова

ІТ 313

Делі І.І.

ТМ іРДСТЗ

208

Залож

Англ.м 413

Колмикова

Вища мат.   

пр. 412

Черкас О.А.

Метролог. (лаб.) 407

Коваленко

Тех. хімія лаб. 106

Кірсанова

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

А ф  л.2

Демченко

СДВЗ

122

Власов

 ТПВ

120

Максімов

 МППЗС

312

Мітін

МЯС

306

Вертинський

ПНШВ 108

Слюсаренко

Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О.

А л.3

Тихон

ова

  А 405

Романовська

ІТ 313

Делі І.І.

Фізика 101

Федоренко

Тех.пр 120 Авт. СЕУ ЗАЛІК 411

Лещьов В.О.

МППЗС

312

Мітін

ПНШВ 108

Слюсаренко

ТПВ

412

Максімов

МЯС 306

Вертинський

Четвер  22.03.2018 Вища математика 412

Чумаченко М.М.

Нарис.геом. та ІГ 120

Ракитська Н.М.

Інформ. тех.313

Яремчук

Фізика 101

Федоренко

Вища мат. пр. 413

Черкас О.А.

Устрій судна та мор.якості  411

Вертинський В.І.

А ф  405

Демченко

А ф 108

Желясков

Судноводіння на морських і внутрішніх водних шляхах 408

Досковський Г.К.

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

Осн.судн.

307

Коротченков

Нарис.геом. та ІГ 412

Ракитська Н.М.

Мор. практика

пр. 413

Алєксєєв О.А.

Фізика 101

Федоренко

Інформ. тех.313

Яремчук

ТМ і РДСТЗ

пр. 208

Залож В.І.

Устрій судна та мор.якості пр. 120

Вертинський В.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

А ф  405

Демченко

А ф 108

Желясков

Практика несення штурманської вахти 408

Слюсаренко А.І.

Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О.

Мор. практика

пр. 413

Алєксєєв О.А.

. Вища математика 120

Чумаченко М.М.

Морська інженер.пр

пр. 412

Ліпенков І.В

Фізика (лаб.) 101

Іванов О.Д.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Тех. хімія лаб.

106

Кірсанова

А ф  405

Демченко

А ф 108

Желясков

  МППЗС та використання РЛС і ЗАРП при розходженні суден л.2

Ковальчук Ю.П.

Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О.

Тех.пр. 120 Метрологія та ТТВ

ЗАЛІК

Коваленко С.І.

Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О.

П’ятниця  23.03.2018 Нарисна геометрія та інженерна

графіка 412

Ракитська Н.М.

ТМ і РДСТЗ

пр. 208

Залож В.І.

Інформ. тех. (лаб.)

313

Яремчук

Метролог. (лаб.)412

Коваленко

Електротех. (лаб.)ел./л

Іванов

Устрій судна та мор.якості пр. 306

Вертинський В.І.

СДВЗ пр. 122

Власов І.В.

НІС 108

Крамаренко

СМВВШ

301

Досковський

 А  106

Демченко

А  405

Романовська

Осн.судн.

307

Коротченков

Виживан. в ЕУ 407

Мазур

Фізика 412

Биковець Н.П.

Інформ. тех.313

Яремчук

Фізика 101

Федоренко

А  405

Демченко

Термогід. процеси пр. 120

Ярмакі А.Х.

Метролог. (лаб.) л.2

Коваленко С.І.

СДВЗ

122

Власов

А ф 106

Желясков

СМВВШ

301

Досковський

НІС 108

Крамаренко

МППЗС

312

Мітін

МЯС

306

Вертинський

Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О.

Фізика 412

Биковець Н.П.

Фізика 101

Федоренко

Англ.м 407

Колмикова

А  405

Демченко

Термогід. процеси пр. 120

Ярмакі А.Х.

Термогід. процеси пр. 413

Ракитська Н.М.

СДВЗ

122

Власов

А ф 106

Желясков

МППЗС

312

Мітін

МЯС 306

Вертинський

НІС 108

Крамаренко

СМВВШ

301

Досковський

Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О.

Тех.пр. 120 СТУ

ЗАЛІК

Лихогляд К.А.

МЯС

306

Вертинський

МППЗС

312

Мітін

СМВВШ

301

Досковський

НІС 108

Крамаренко

Автоматизація СЕУ 411

Лещьов В.О.

By | 2018-03-25T15:24:57+00:00 Март 17th, 2018|Розклад|0 Comments