Розклад 24 тиждень (денна форма) 12.02.2018-16.02.2018

  111 СВ 112 СВ 211 СМ 212 СМ 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ
Понеділок 12.02.2018 Безпека та охорона

на морі 412

Мазур Т.М.

Технологія матеріалів

і ремонту деталей

суднових технічних

засобів 413

Залож В.І.

ПЗС 312

Ковальчук

Опір 101

Ковтун

Філософія 306

Татарко І.І.

Термогідродинамічні

процеси

408

Кіріс О.В.

Менеджмент

морських ресурсів

л.2 Коваленко С.І.

Суднові доп.

Установки

і сис-ми 122

Козубенко М.Л.

Морська практика

413

Алєксєєв О.А.

Англ.м 101

Константинова

ТМ і РДСТЗ

208

Залож

А  405

Демченко

Філософія 306

Татарко І.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Термогідродинамічні

процеси

408

Кіріс О.В.

Менеджмент морських

ресурсів л.2

Коваленко С.І.

Морське право

412

Ярмоленко М.І

Океанські шляхи

світу 413

Крамаренко В.В.

Англ.м 101

Константинова

А 106

Колмикова

ТМ і РДСТЗ

208

Залож В.І.

Філософія 306

Татарко І.І.

МА (лаб.)

       307

Черой Л.І.

А 405

Тихонова

Термогідродинамічні

процеси

408

Кіріс О.В.

Стандарти ІМО 407

Мазур Т.М.

Морське право

пр.  412

Ярмоленко М.І.

Тех.пр.

120

А 106

Желясков І

А ф 405

Тихонова

А  413

Тимофєєва

Вівторок 13.02.2018 Вища математика 413

Чумаченко М.М.

Англ.м 120

Константинова

ТМ і РДСТЗ

208

Залож

А  405

Демченко

ПЗС 312

Ковальчук

МА (лаб.)

       307

Черой Л.І

Філософія 306

Татарко І.І.

Термогідродинамічні

процеси

408

Кіріс О.В.

Радіонавігаційні

прилади та системи

412

Даниленко О.Б.

СДУС  пр. 122

Разінкін Р.О.

Інформаційні

технології 413

Делі І.І.

ТМ і РДСТЗ

208

Залож

А 101

Колмикова

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Філософія 306

Татарко І.І.

МУС 108

Варюшкін

А 405

Тихонова

Термогідродинамічн

і процеси

408

Кіріс О.В.

Радіонавігаційні прилади

та системи

412

Даниленко О.Б.

Суднові турбінні

установки 122

Лихогляд К.А.

Океанські шляхи

світу л.2

Крамаренко В.В.

Інформаційні

технології 413

Яремчук С.О.

МУС 108

Варюшкін

ПЗС 312

Ковальчук

МА (лаб.)

       307

Черой Л.І

А 405

Тихонова

Термогідродинамічні

процеси

408

Кіріс О.В.

Стандарти ІМО 407

Мазур Т.М.

Морське право

пр. 412

Ярмоленко М.І

Тех.пр.

120

Опір 101

Ковтун

А ф 405

Тихонова

А  106

Тимофєєва

Менеджмент

мор. рес.  407

Коваленко С.І

Середа 14.02.2018 Вища математика 412

Чумаченко М.М.

Морська інженерна

практика 413

Ліпенков І.В

Технологія і опір

матеріалів л.2

Ковтун О.М.

Термогідродинамічні

процеси / 408  

Кіріс О.В.

Навігація та лоція

411

Сошников С.Г.

СДВЗ  122

Данилян А.Г.

Морська практика

411

Алєксєєв О.А.

Мор. Інженер

.пр  пр. 120

Ліпенков І.В.

А  405

Демченко

Морехідна астрономія

413

Крамаренко В.В

Термогідродинамічні

процеси

408

Кіріс О.В.

РНП

312

Ковальчук

НЛ 406

Даниленко

ГМЗ 313

Квасніков

Морське прав

о 412

Ярмоленко М.І

Океанські шляхи

світу 413

Крамаренко В.В.

Технологія матеріалів

і ремонту деталей

суднових технічних

засобів 411

Залож В.І.

А 106

Желясков

А 405

Тихонова

Опір 101

Ковтун

МУС 108

Варюшкін

Термогідродинамічні

процеси

408

Кіріс О.В.

ГМЗ 313

Квасніков

РНП

312

Ковальчук

НЛ 406

Даниленко

Морське право

пр. 412

Ярмоленко М.І

Тех.пр

.120

А ф 106

Желясков

МУС 108

Варюшкін

Термогідродинамічн

і процеси

408

Кіріс О.В.

Менеджмент мор.

галузі 407

Коваленко С.І

Четвер  15.02.2018 Інформаційні

технології 413

Делі І.І.

Вища математика

412

Черкас О.А.

Маневрування

і управління судном

л.2

Варюшкін В.І.

Термогідродинамічні

процеси / 408

Кіріс О.В.

НЛ 406

Даниленко

ГМЗ 313

Квасніков

РНП  312

Ковальчук

СДУС  122

Козубенко М.Л.

Океанські шлях

и світу

пр. 306

Крамаренко В.В.

Мор. Практика

пр. 120

Алєксєєв О.А.

Інформаційні

технології 413

Яремчук С.О

Маневрування

і управління судном

л.2

Варюшкін В.І.

Термогідродинамічні

процеси / 408

Кіріс О.В.

Стандарти ІМО

пр. 407

Мазур Т.М.

НЛ 406

Даниленко

Метрол.

та теплотех. вимірюв. 122

Коваленко С.І.

Мор. Практика

пр. 120

Алєксєєв О.А.

Океанські шляхи

світу пр.

 306

Крамаренко В.В

Фізика 413

Биковець Н.П.

ПЗС 312

Ковальчук

МУС 108

Варюшкін

А 106

Желясков

Опір 101

Ковтун

Термогідродинамічні

процеси

408

Кіріс О.В.

Радіонавігаційні прилади

та системи 411

Даниленко О.Б.

Менеджмент

мор. рес.407

Коваленко С.І

Тех.пр. 120 МУС 108

Варюшкін

Морське право

ЗАЛІК. 412

Ярмоленко М.І

П’ятниця  16.02.2018 Інформаційні

технології 413

Делі І.І.

. Вища математика

л.3

Черкас О.А.

А 106

Желясков

МА (лаб.)

       307

Черой Л.І

Опір л.2

Ковтун

А 101

Тихонова

Термогідродинамічні

процеси

408

Кіріс О.В.

ГМЗ 313

Квасніков

А 405

Романовська

НЛ 406

Даниленко

Менеджмент мор.

рес. пр.  412

Коваленко С.І.

Безпека та охорона

на морі 407

Мазур Т.М.

Фізика 413

Биковець Н.П.

ПЗС 312

Ковальчук

Опір л.2

Ковтун

А 106

Желясков

А 101

Тихонова

Термогідродинамічні

процеси

408

Кіріс О.В.

НЛ 406

Даниленко

ГМЗ 313

Квасніков

А 405

Романовська

Суднові турбінні установки 412

Лихогляд К.А.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Океанські шляхи

світу пр. 413

Крамаренко В.В.

А 106

Константинова

ТМ і РДСТЗ

208

Залож

Вища мат. 120

Черкас О.А.

МА (лаб.)

       307

Черой

Опір л.2

Ковтун

ПЗС 312

Ковальчук

А 101

Тихонова

Термогідродинамічні

процеси

408 /  Кіріс О.В.

 

  А  405

Демченко

НЛ 406

Даниленко

ГМЗ 313

Квасніков

СТУ  пр. 412

Лихогляд К.А

Тех.пр.

120

А ф 106

Желясков

А 101

Тихонова

By | 2018-02-17T22:03:31+00:00 Февраль 9th, 2018|Розклад|0 Comments