Розклад 23 тиждень (денна форма) 05.02.2018-09.02.2018 — ДІ НУ ОМА

Розклад 23 тиждень (денна форма) 05.02.2018-09.02.2018

Розклад

  111 СВ 112 СВ 211 СМ 212 СМ 121 СВ 122 СВ 221 СМ 222 СМ 131 СВ 132 СВ 231 СМ 141 СВ 142 СВ 241 СМ
Понеділок 05.02.2018 Безпека та охорона

на морі 411

 Мазур Т.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

  Організація колективної

діяльності та

лідерство  412

Сорока О.М.

А  101

Демченко

Електротех

. (лаб.) ел./л

Іванов

Англ.м. 405

Константинова

Суднові енергетичні

установки та

електрообладнання

суден 408

Ярмакі А.Х.

СДУС  122

Козубенко М.Л.

Консультація

413  / 8:30

Ком.експл. судна

Тарасенко Т.В.

Консультація

407

ООП  / 8:30

Кірсанова В.В.

 
Океанські шляхи

світу 411

Крамаренко В.В.

Морська інженерна

практика 412

Ліпенков І.В

ОКДЛ 120

Сорока О.М

Філософія 306

Татарко І.І.

А  101

Демченко

А  106

Тимофєєва

Електротех.

(лаб.) ел./л

Іванов О.Д.

Суднові енергетичні

установки та

електрообладнання

суден 408

Ярмакі А.Х.

Суднові доп.

установки і сис-ми

122 Козубенко М.Л.

     
Морська практика

408

Алєксєєв О.А.

Технологія матеріалів

і ремонту деталей

суднових технічних

засобів 413

Залож В.І.

Філософія 306

Татарко І.І.

ОКДЛ 120

Сорока О.М

Електротех.

(лаб.) ел./л

Іванов

А  106

Тимофєєва

Англ.м. 122

Константинова

Навігація та лоція 411

Сошников С.Г.

Морське право

412

Ярмоленко М.І.

ЗАЛІК

Англ..мова

/ 11:40

Демченко/ Романовська

(101/405)

108  
    Тех.пр

120

      Навігація та лоція 411

Сошников С.Г.

       
Вівторок 06.02.2018   А 405

Романовська

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Англ.м306

Константинова

Англ.м 101

Колмикова

А   л.3

Демченко

Організація колективної

діяльності та

лідерство  л.2

Сорока О.М.

Устрій судна та

морехідні якості

412

Вертинський В.І.

Глобальний

морський зв’язок

для пошуку та

рятування л.3

Кратко В.М.

Суднові доп.

установки і

сис-ми пр. 122

Разінкін Р.О.

ІСПИТ   413

Ком.експлуатація

судна / 9:00

Тарасенко Т.В.

Консультація

408

АКС / 9:00

Даниленко О.Б

Консультація

411

ТВСТЗ / 9:00

Маслов І.З.

Вища математика

л.2

Чумаченко М.М.

ТМ і РДСТЗ

208

Залож

Англ.м 101

Колмикова

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Морехідна астрономія

412

Крамаренко В.В

А  405

Демченко

А  106

Тимофєєва

Електротех.

(лаб.) ел./л

Іванов О.Д.

Суднові енергетичні

установки та

електрообладнання

суден л.3

Ярмакі А.Х.

Суднові турбінні

установки 122

Лихогляд К.А

     
Океанські шляхи світу

л.2

Крамаренко В.В.

Технологія матеріалів

і ремонту деталей

суднових технічних

засобів 411

Залож В.І.

ОКДЛ 120

Сорока О.М

Філософія 306

Татарко І.І.

Електротех. (лаб.) ел./л

Іванов

А  106

Тимофєєва

Англ.м. 122

Константинова

Управління

судном 408

Малюга В.І.

А  101

Демченко

СТУ

122

Лихогляд

  ІСПИТ

407

ООП / 11:00

Кірсанова В.В.

 
      Тех.пр.

120

               
Середа 07.02.2018 БЖ

407

Власов

  Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Вища математика 413

Черкас О.А.

Філософія 411

Котляр Л.І.

Устрій судна

та морехідні якості

412

Вертинський В.І.

Управління судном

412

Малюга В.І.

А  101

Демченко

А 106

Желясков

Консультація (408)

АКС / 9:00

Даниленко О.Б

       
Безпека та охорона

на морі л.3

Мазур Т.М.

Фізика 413

Биковець Н.П.

Попередження зіткнення

суден та використання

РЛС і ЗАРП  л.2

Ковальчук Ю.П.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Електротех.

(лаб.) ел./л

Іванов О.Д.

Управління судном

412

Малюга В.І.

А  101

Демченко

ТВРР

122

Власов

    Консультація 411

НЛ / 10:30

Сошников С.Г.

   
Морська практика

412

Алєксєєв О.А.

Технологія матеріалів

і ремонту деталей СТЗ

413

Залож В.І.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

ОКДЛ 306

Сорока О.М

Електротех (лаб.)  ел./л

Іванов

А  407

Тимофєєва

Устрій судна

пр. 407

Вертинський В.І.

А  101

Демченко

А 405

Романовська

ГМЗ 313

Квасніков

СТУ 211

Лихогляд

ТВРР

122

Власов

    ІСПИТ 408

АКС / 12:30

Даниленко О.Б

 
  Тех.пр

.120

      ОКДЛ

ЗАЛІК (306)

Сорока О.М

  Навігація

та лоція 411

Сошников С.Г.

       
Четвер  08.02.2018 А 101

Тихонова

А 405

Романовська

  Англ.м 306

Колмикова

Морська інженерна

практика 408

Ліпенков І.В

Філософія л.2

Котляр Л.І.

Технічна хімія 413

Кірсанова В.В.

Суднові енергетичні

установки та

електрообладнання

суден 412

Ярмакі А.Х.

СДУС   122

Козубенко М.Л.

    ІСПИТ 411

ТВСТЗ / 9:00

Маслов І.З.

А 101

Тихонова

А 405

Романовська

Вища математика

120

Чумаченко М.М.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Вища математика л.3

Черкас О.А.

Технологія і опір

матеріалів л.2

Ковтун О.М.

Технічна хімія 413

Кірсанова В.В.

НЛ 406

Даниленко

ГМЗ 313

Квасніков

РНП   312

Ковальчук Ю.П.

Морське право

412

Ярмоленко М.І

ІСПИТ  408

АКС / 10:30

Даниленко О.Б

     
Вища математика

413

Чумаченко М.М

Вища математика л.3

Черкас О.А.

Фіз-ра

Бондаренко І.В.

Попередження зіткнення

суден та використання

РЛС і ЗАРП  л.2

Ковальчук Ю.П.

Метрологія та ТТВ пр. 306

Коваленко С.І

Англ.м. 405

Константинова

ГМЗ 313

Квасніков

НЛ 406

Даниленко

А 405

Романовська

Морське право

пр. 412

Ярмоленко М.І

       
    Тех.пр.

120

                 
П’ятниця  09.02.2018 А 122

Тихонова

А 405

Романовська

БЖ

407

Власов

  Фізика 411

Биковець Н.П.

Морехідна астрономія

413

Крамаренко В.В

Електротехніка

ел./л

Радюков Є.М.

ГМЗ 313

Квасніков

РНП

312

Ковальчук

УС 211

Малюга

Менеджмент

мор. рес.

пр. 412

Коваленко С.І.

Консультація

НЛ  / 408  / 9:00

Сошников С.Г.

    Консультація  306

Укр.мова / 9:00

Сорока О.М.

Фізика 411

Биковець Н.П.

Фізика 101

Федоренко

Англ.м 405

Колмикова

Морська інженер

.пр 120

Ліпенков І.В

ПЗС та використання

РЛС і ЗАРП  л.2

Ковальчук Ю.П.

Технологія використання

робочих речовин 413

Мельников Б.П.

УС 211

Малюга

ГМЗ 313

Квасніков

НЛ 406

Даниленко

Морське право

412

Ярмоленко М.І

     
Інформаційні технології

411

Делі І.І.

Вища математика

120

Черкас О.А.

ТМ і РДСТЗ

208

Залож В.І.

ОКДЛ 306

Сорока О.М

А 106

Желясков

МА (лаб.)

       307

Черой Л.І

Суднові двигуни

внутрішнього згорання

413

Данилян А.Г.

РНП

312

Ковальчук

УС 211

Малюга

ГМЗ 313

Квасніков

Морське право

пр. 412

Ярмоленко М.І

  ІСПИТ

НЛ  / 408 / 11:00

Сошников С.Г.

 
      Тех.пр.120 ОКДЛ ЗАЛІК

(306) Сорока О.М

             
By | 2018-02-09T18:40:57+00:00 Февраль 4th, 2018|Розклад|0 Comments