Запрошуємо Вас на день відкритих дверерй який відбудеться 19 жовтня 2019 о 10.00!!! Наша адресса: м. Ізмаїл вул. Фанагорійська 9.  

1 КУРС СВ
111-СВ 112-СВ
Числ. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
Знам.
ПОНЕДІЛОК І Англійська мова,практика,

Романовська О.Р., ауд.108

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд. 106 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Англійська мова, практика, Колмиков а О.О., ауд. 101 Англійська мова,практика, Романовська О.Р., ауд. 108
ІІІ Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд. 122 Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 101 Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 108
ІV Англійська мова

(факульт.), практика,

Романовська О.Р., ауд. 108

ВІВТОРОК І Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 106 Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 108
 

ІІ

Англійська мова, практика,

Романовська О.Р., ауд. 108

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд. 106 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІІІ Англійська мова

(факульт.), практика,

Романовська О.Р., ауд. 108

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд. 106 Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 101
ІV Англійська мова

(факульт.), практика,

Романовська О.Р., ауд. 108

Англійська мова (факульт.), практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 106

ЗАЛІК

Економічна теорія, Коваленко С.І., ауд. лек.2

СЕРЕДА І Англійська мова, практика,

Романовська О.Р., ауд. 108

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд. 101 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІІ Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. лек.2

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 106 Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 108
ІІІ Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. лек.2

Англійська мова, практика, Колмикова О.О., ауд. 106 Англійська мова, практика, Романовська О.Р., ауд. 108
ІV ЗАЛІК

Економічна теорія, Коваленко С.І., ауд. лек.2

Англійська мова (факульт.), практика, Колмикова О.О.,

ауд. 106

Англійська мова (факульт.), практика, Романовська О.Р.,

ауд. 108

ЧЕТВЕР І Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Англійська мова (факульт.), практика, Колмикова О.О.,

ауд.106

Англійська мова

(факульт.), практика,

Романовська О.Р.,ауд. 108

ІІ Англійська мова, практика,

Романовська О.Р., ауд. 108

Англійська мова, практика, Тихонова І.Ю., ауд. 101 Англійська мова (факульт.), практика, Колмикова О.О.,

ауд. 106

ІІІ Англійська мова

(факульт.), практика,

Романовська О.Р., ауд. 108

Англійська мова (факульт.), практика, Тихонова І.Ю., ауд. 101 Англійська мова (факульт.), практика, Колмикова О.О.,

ауд. 106

ІV Англійська мова

(факульт.), практика,

Романовська О.Р., ауд. 108

Англійська мова (факульт.), практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 101

П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова

(факульт.), практика,

Романовська О.Р., ауд. 108

Англійська мова (факульт.), практика, Тихонова І.Ю.,

ауд. 106

Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. 411

ІІ ЗАЛІК

Англійська мова, Романовська О.Р., ауд. 108 /

Тихонова І.Ю., ауд. 106

Ділова українська мова, практика,

Турлак Л.П., ауд. 411

ІІІ ЗАЛІК

Англійська мова, Колмикова О.О., ауд. 106 /

Романовська О.Р., ауд. 108

 

2 КУРС СВ
числ. 121-СВ 122-СВ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Морехідна астрономія, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 412
ІІ Попередження зіткнення суден та використання РЛС і ЗАРП, лекція, Ковальчук Ю.П., ауд. 412
ІІІ Організація колективної діяльності, лекція, Сорока О.М., ауд. 412
ВІВТОРОК І Філософія, лекція, Котляр Л.І., ауд. лек. 2
ІІ Організація колективної діяльності, практика, Сорока О.М., ауд. 413 Технологія і опір матеріалів, лаб.,

Ковтун О.М., ауд. 120

Морехідна астрономія, лаб., Черой Л.І., ауд. 307
ІІІ Технологія і опір матеріалів, лаб.,

Ковтун О.М., ауд. 120

Морехідна астрономія,

лаб., Черой Л.І., ауд. 307

Організація колективної діяльності, практика,

Сорока О.М., ауд. 413

СЕРЕДА І Технологія і опір матеріалів, лекція, Ковтун О.М., ауд. 412
ІІ Попередження зіткнення суден та використання РЛС і ЗАРП, лаб.,

Мітін Ю.О., ауд. 405

Маневрування і управління судном, лаб., Варюшкін В.І., ауд. 312 Технологія і опір матеріалів, практика, Ковтун О.М., ауд. 120
ІІІ Технологія і опір матеріалів, практика, Ковтун О.М., ауд. 120 Попередження зіткнення суден та використання РЛС і ЗАРП, лаб.,

Мітін Ю.О., ауд. 405

Маневрування і

управління судном, лаб., Варюшкін В.І., ауд. 312

ЧЕТВЕР І Філософія, лекція, Котляр Л.І., ауд. лек. 2
ІІ Філософія, практика, Татарко І.І., ауд. лек. 2 Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з.
ІІІ Фізичне виховання, практика, Бондаренко І.В., с.з. Філософія, практика, Татарко І.І., ауд. лек. 2
П’ЯТНИЦЯ І Технологія і опір матеріалів, лекція, Ковтун О.М., ауд. 412
ІІ Маневрування і управління судном, лаб., Варюшкін В.І., ауд. 312 Попередження зіткнення суден та використання РЛС і ЗАРП, лаб.,

Мітін Ю.О., ауд. 405

Морехідна астрономія,

лаб., Черой Л.І., ауд. 307

Технологія і опір матеріалів, лаб.,

Ковтун О.М., ауд. 120

ІІІ Морехідна астрономія,

лаб., Черой Л.І., ауд. 307

Технологія і опір матеріалів, лаб.,

Ковтун О.М., ауд. 120

Маневрування і управління судном, лаб., Варюшкін В.І., ауд. 312 Попередження зіткнення суден та використання РЛС і ЗАРП, лаб.,

Мітін Ю.О., ауд. 405

 

4 КУРС СВ
числ. 141-СМ 142-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2 підгрупа 1
ПОНЕДІЛОК І Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування, лекція, Кратко В.М., ауд. 411
ІІ Основи охорони праці, лекція, Тірон-Воробйова Н.Б., ауд. 411
ІІІ Лоція внутрішніх водних шляхів та навігаційно-гідрографічне обладнання, лекція, Досковський Г.К., ауд. 411
ІV Захист звіту з плавпрактики, ауд. 411

Мітін Ю.О.

ВІВТОРОК І Комерційна експлуатація судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 411
ІІ Комерційна експлуатація судна, практика,

Вертинський В.І., ауд. 306

Українська мова (за професійним спрямуванням), практика, Турлак Л.П., ауд. 411
ІІІ Українська мова (за професійним спрямуванням), практика, Турлак Л.П., ауд. 411 Комерційна експлуатація судна, практика,

Вертинський В.І., ауд. 306

ІV Захист звіту з плавпрактики, ауд. 411

Мітін Ю.О.

СЕРЕДА І Практика несення штурманської вахти, лекція, Слюсаренко А.І., ауд. 411
ІІ Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування, лекція, Кратко В.М., ауд. 411
ІІІ Навігаційні інформаційні системи, лекція, Крамаренко В.В., ауд. 411
ЧЕТВЕР І Навігаційні інформаційні системи, лаб.,

Крамаренко В.В., ауд. 312

Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання РС і ЗАРП, лаб., Мітін Ю.О., ауд. 405 Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування, лаб., Квасніков П.К., ауд. 301
ІІ Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 301

Навігаційні інформаційні системи, лаб.,

Крамаренко В.В., ауд. 312

Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання РС і ЗАРП, лаб.,

Мітін Ю.О., ауд. 405

ІІІ Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання РС і ЗАРП, лаб., Мітін Ю.О., ауд. 405 Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування, лаб.,

Квасніков П.К., ауд. 301

Навігаційні інформаційні системи, лаб.,

Крамаренко В.В., ауд. 312

П’ЯТНИЦЯ І Основи охорони праці, лекція, Тірон-Воробйова Н.Б., ауд. 411
ІІ Комерційна експлуатація судна, лекція, Тарасенко Т.В., ауд. 411
ІІІ Лоція внутрішніх водних шляхів та навігаційно-гідрографічне обладнання, лекція, Досковський Г.К., ауд. 411

 

4 КУРС ЕСЕУ
числ. 241-СМ
знам. підгрупа 1 підгрупа 2
ПОНЕДІЛОК І Електрообладнання суден, лекція, Радюков Є.М., ауд. ел./л.
ІІ Англійська мова (факульт.), практика, Константинова Т.М., ауд. 106 Електрообладнання суден, лаб., Залож В.І., ауд. 208
ІІІ Електрообладнання суден, лаб., Залож В.І., ауд. 208 Англійська мова (факульт.), практика,

Желясков В.Я., ауд. 106

ВІВТОРОК І Українська мова за професійним спрямуванням, практика, Сорока О.М.,

ауд. 408

ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Суворов П.С., ауд. 408
ІІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Суворов П.С., ауд. 408
СЕРЕДА І Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика, Данилян А.Г., ауд. 211 Англійська мова, практика,

Желясков В.Я., ауд. 106

ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Суворов П.С., ауд. 408
ІІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Суворов П.С., ауд. 408
ЧЕТВЕР І Технічне використання суднових технічних засобів і безпечне несення вахти, лекція, Маслов І.З., ауд. 408
ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Суворов П.С., ауд. 408
ІІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Суворов П.С., ауд. 408
П’ЯТНИЦЯ І Англійська мова, практика, Константинова Т.М., ауд. 101 Суднові двигуни внутрішнього згорання, практика, Данилян А.Г.,

ауд. 211

ІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Суворов П.С., ауд. 408
ІІІ Суднові двигуни внутрішнього згорання, лекція, Суворов П.С., ауд. 408
2018-12-16T12:22:09+00:00